بذرپاش بحثهاي مطرح درباره تغيير قلعه‌باني را رد كرد

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 181
تاریخ عضویت: شنبه 25 فروردین 1386, 12:34 am
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 26 بار

بذرپاش بحثهاي مطرح درباره تغيير قلعه‌باني را رد كرد

پست توسط hossein_s89 »

خبرگزاري فارس: نايب رئيس هيات مديره سايپا بحثهاي مطرح در برخي محافل مبني بر تصميم سازمان گسترش و نوسازي صنايع براي تغيير مدير عامل شركت سايپا را رد كرد.


مهرداد بذرپاش در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس حمايت كامل اعضاي هيات مديره اين شركت از احمد قلعه باني را مورد تاكيد قرار داد و گفت: آقاي قلعه باني در سال‌هاي اخير دستاوردهاي بسيار خوبي براي همه ذينفعان گروه سايپا اعم از سهامداران،‌كاركنان، مشتريان، قطعه‌سازان و جامعه داشته است.
وي افزود: ارتقاء جايگاه سايپا به رتبه اول خودروسازان ايران، كسب رتبه برترين شركت بورسي، توزيع بيشترين سود سهام در تاريخ بورس كشور، افزايش كيفيت محصولات و رضايت مندي مشتريان و راه‌اندازي خطوط توليد در خارج كشور از دستاوردهاي سال هاي اخير سايپا است.
وي هماهنگي و انسجام گروهي و مديريتي را از علل كسب موفقيت‌هاي سايپا عنوان كرد و گفت:‌ با اجراي برنامه 5 ساله دوم سايپا، اين شركت جايگاه خود را بيش از پيش در بازار ايران و جهان توسعه خواهد داد.
نائب رئيس هيات مديره سايپا اضافه كرد: آقاي قلعه باني با قدرت و جديت تمام و با حمايت كامل هيات مديره سايپا، اين شركت را به سوي اهداف و برنامه‌هاي تدوين شده هدايت خواهد كرد.
بر اساس اين گزارش چندي قبل بحثهايي درباره تصميم سازمان گسترش و نوسازي صنايع براي تغيير احمد قلعه باني مدير عامل فعلي سايپا و انتصاب واعظ آشتياني عضو شوراي شهر سابق به جاي وي مطرح بود كه واعظ آشتياني در گفت و گو با فارس اين مسئله را رد كرد.
وي در عين حال تصريح كرد با اتمام فعاليت خود در شوراي شهر و با توجه به سوابق 24 ساله اش در بخش صنعت خواستار ادامه فعاليت در اين حوزه است
اي که مرا خوانده اي راه نشانم بده..!
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”