"مستر بین" در دیوید کاپرفیلد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

"مستر بین" در دیوید کاپرفیلد

پست توسط Leila »

روان اتکینسن که "تعطیلات مستر بین" او چند هفته‌ای است در صدر جدول فروش جهانی قرار دارد، در روایت جدید "دیوید کاپرفیلد" چارلز دیکنز بار دیگر با کارگردان "جانی اینگلیش" همکاری می‌کند.
به گزارش خبرنگار مهر، ورایتی نوشت فیلمبرداری پروژه "دیوید کاپرفیلد" به کارگردانی پیتر هوویت از اوایل سال 2008 آغاز می شود و برای تولید فیلم بودجه ای حدود 30 میلیون دلار در نظر گرفته شده است. اتکینسن در این فیلم نقش آقای میکاوبر،‌ صاحبخانه کاپرفیلد و یکی از معروفترین شخصیت های کمدی آثار دیکنز را بازی می کند که شخصیتی بسیار خوشبین است.

در 1935 دبلیو. سی. فیلد نقش این شخصیت را در فیلمی به کارگردانی جرج کیوکر بازی کرد. از آن به بعد "دیوید کاپرفیلد" دیگر در سینما به تصویر درنیامده، هر چند تاکنون چند مجموعه تلویزیونی از روی این رمان ساخته شده است. هوویت که فیلمنامه را به همراه داگلاس مکفران نوشته، حدود 10 سال است می خواهد این پروژه را جلو دوربین ببرد. شروع کار به سال 1998 و نخستین فیلم او "درهای کشویی" با بازی گوئینت پالترو بازمی گردد.

هوویت 50 ساله به تازگی تولید "پارک خطرناک" را به پایان رسانده که یک کمدی بریتانیایی کم هزینه است. "جانی اینگلیش" (2003) اولین تجربه همکاری او با اتکینسن بود، فیلمی کمدی که هجویه ای از فیلم های جیمز باند بود. فیلم در سطح بین المللی حدود 160 میلیون دلار فروش داشت. "تعطیلات مستر بین"، جدیدترین فیلم اتکینسن تاکنون 157 میلیون دلار فروخته و این درحالی است که فیلم هنوز در آمریکا به نمایش درنیامده است .

خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”