کاهش 10 تا 50 درصدی قيمت انواع خودروهای وارداتی

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

کاهش 10 تا 50 درصدی قيمت انواع خودروهای وارداتی

پست توسط Mohsen1001 »

به گزارش خبر خودرو ، رئیس اتحادیه صنف دارندگان نمایشگاه ها و فروشندگان اتومبیل تهران بر کاهش قیمت انواع خودروهای وارداتی تاکید کرد.

جلال ریخته گر قدیمی به خبرنگار خبر خودرو گفت : اعمال سیاستهای رقابتی از سوی اتحادیه منجر به کاهش قیمت انواع خودروهای وارداتی از 10 تا 50 درصد به صورت متفاوت شده است .

وی افزود:برای مثال مرسدس بنز E200سواری که در ابتدا قیمت فروش و عرضه آن در کف بازار 130 میلیون تومان بود،هم اکنون با مدل 2007 و به صورت فول آپشن به قیمت 68 میلیون تومان درکف بازار عرضه می شود.

وی تاکیدکرد: برهمین اساس در شرایط فعلی قیمت خودروهای وارداتی برای واردکنندگان ،مقرون به صرفه نیست و سود چندانی ندارد.

ریخته گر قدیمی گفت:خریداران خودروهای خارجی باید به این امر توجه کنند که تا زمانی که از سوی مجلس یا دولت مصوبه ای مبنی بر ممنوعیت واردات خودرو اعلام نشود ،هیچ گونه ممنوعیتی در این زمینه وجود نخواهد داشت .

وی اظهار داشت :محدودیت هایی که دربعضی موارد به وجود می آید در خصوص شرایط و ضوابطی است که واردکنندگان باید آنها را رعایت کنند.

وی افزود :وارد کنندگان باید کلیه ضوابط را طبق آیین نامه واردات خودرومصوب هیات دولت نظیر موافقت از سازمان حفاظت محیط زیست ،موسسه ملی استاندارد ،سازمان بهینه سازی مصرف سوخت و به خصوص ارایه خدمات پس از فروش لحاظ و احراز نمایند تا بتوانند مجوز ثبت سفارش واردات را از سازمان بازرگانی اخذ کنند.

وی تاکید کرد:بنابراین تا کنون هیچ گونه مانعی نسبت به واردات خودروهای خارجی وجود نداشته است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”