كاهش قيمت اينترنت از اوايل ماه آينده

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 547
تاریخ عضویت: چهارشنبه 27 دی 1385, 6:44 pm
محل اقامت: نزد خدايگان افسار گسيخته
سپاس‌های دریافتی: 12 بار

كاهش قيمت اينترنت از اوايل ماه آينده

پست توسط arash_slayer »

رييس هيات مديره شركت مخابرات ايران درباره‌ي كاهش تعرفه‌ي اينترنت گفت: در تلاشيم در مجمع ‌بعدي مخابرات بررسي‌هاي لازم در اين‌باره انجام شود و مورد تاييد قرار گيرد و براي تصويب به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي ارسال شود كه اميدواريم اوايل ماه آينده اجرا شود.

وفا غفاريان در گفت‌وگو با ايسنا، درباره‌ي كاهش تعرفه‌هاي اينترنتي براي سال جاري اظهار كرد: كار كارشناسي كاهش تعرفه‌ها تمام شده و در نشست مجمع مخابرات ايران مورد بررسي قرار گرفت اما با توجه به اين كه به كارشناسي بيشتري نياز داشت دوباره بر روي ‌آن كار مي‌شود.

وي با اشاره به اين كه به طور متوسط 30 درصد تعرفه‌هاي اينترنت كاهش پيدا مي‌كند، گفت: كاهش تعرفه‌ براي اينترانت در نظر گرفته مي‌شود.

معاون وزير ارتباطات و فن‌آوري اطلاعات درباره‌ي طرح حذف كد بين شهري در استان‌ها و افزايش تعرفه‌هاي مكالمات تلفني اعم از ثابت و سيار عنوان كرد: مطالعات بسياري بر مبناي آمار ترافيكي سال 85 در تلفن ثابت، همراه، بين استاني و بين شهري انجام شد و حتي چند بار نيز مورد بررسي قرار گرفت تا بهترين تغييرات ممكن را پيشنهاد بدهيم كه تا دو هفته‌ي آينده تغييرات تعرفه‌ي مكالمات تلفني آماده و به شوراي اقتصاد اعلام مي‌شود.

رييس هيات مديره‌ي شركت مخابرات ايران افزود: با توجه به اين كه حذف كد بين شهري مصوبه‌ي قانون بودجه‌ي سال 86 است، مقدمات اجراي آن آغاز شده و كدينگ جديد مشخص شده است و تغييرات مورد نياز براي حذف كد بين شهرهاي هر يك از استان‌ها نيز درآمده است كه اميدواريم اين كار به نحو مطلوب و با كمترين تغييرات در شبكه‌ي مخابراتي اين كار انجام گيرد.

او درباره‌ي حذف محدوديت زماني سيم‌كارت‌هاي اعتباري تاليا، گفت: تعاوني مجتمع صنعتي رفسنجان هنوز پيشنهادي را رسما براي از بين محدوديت زماني سيم‌كارت‌هاي خود اعلام نكرده است اما شركت مخابرات ايران اعلام موافقت كرده است كه اگر اين كار انجام دهند از نظر ما بلامانع است.

او افزود: اپراتور اول تلفن همراه نيز كاهش تعرفه‌ي مكالمات سيم‌كارت‌هاي اعتباري خود را نيز به مجمع مخابرات ايران اعلام كرده است، اما با توجه اين كه كاهش تعرفه‌ها و هم كدسازي بر روي هم تاثيرگذار هستند و بايد تمام مسائل در نظر گرفته شود، از اين رو اين كار در حال كارشناسي است و تصور مي‌كنيم تا پايان هفته‌ي آينده مورد تاييد و براي تصويب به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي ارسال شود.

منبع: بازتاب
او دوم دسامبر به دار اويخته شد
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”