«گزارش يك اعدام»‌ شبيه‌ هيچكدام از كارهاي معناگرا و ماورايي نيست

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

«گزارش يك اعدام»‌ شبيه‌ هيچكدام از كارهاي معناگرا و ماورايي نيست

پست توسط Leila »

خبرگزاري فارس: كارگردان تله فيلم «گزارش يك اعدام» گفت: داستان اين تله فيلم معناگرا، ماجراي وسوسه در روزگار امروز است اما شبيه هيچ كدام از فيلم‌ها و يا سريال‌هايي كه با مضمون ماورايي در كشور ساخته شده‌اند، نيست.


ابراهيم شيباني در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس گفت: «گزارش يك اعدام» يك اثر معناگراست و داستان زني را به تصوير مي‌كشد كه قدرت ماورايي داشته و اتفاقات را از پيش درك مي‌كند. او به اتهام قتل همسرش محكوم به زندان مي شود اما در زندان با زني آشنا مي شود كه او را تشويق به فرار از زندان مي كند. زن جوان از زندان مي گريزد و پس از دو سال موفق مي شود اسباب بي‌گناهي خود را تهيه كند. او پس از تبرئه از جرم با وكيلش زندگي تازه‌اي را آغاز مي‌كند.
وي افزود: تمام اين اتفاقات مي‌افتد تا در نهايت مخاطب به تاثير آسان وسوسه بر خود متوجه شود و قدرت ايمان و توكل به خدا را دريابد.
وي در ادامه گفت: لوكيشن‌هاي اين فيلم تهران و لواسان است و با حضور بازيگراني چون بهنوش طباطبائي، مهدي پاكدل، فاطمه نقوي و علي سرخاني ساخته خواهد شد.
وي افزود: اين فيلم به تهيه كنندگي عليرضا رئيسيان، در گروه فيلم و سريال شبكه اول سيما توليد مي‌شود و عليرضا كاظمي‌پور متن آن را نوشته است.
وي در پايان گفت: گزارش يك اعدام شبيه هيچ كدام از فيلم‌ها و يا سريال‌هايي كه با مضمون ماورايي در كشور ساخته شده‌اند، نيست و داستاني با رويه واقعي دارد كه تخيل در آن نقشي ندارد.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”