تاكسي روآ در آديس آبابا !!

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

تاكسي روآ در آديس آبابا !!

پست توسط Mohsen1001 »

اتحاديه تاكسيراني شهر آديس آبابا پايتخت اتيوپي تلاش هاي تازه اي را آغاز كرده است تا بتواند با جلب نظر ايران خودرو مقدمات استفاده از خودروي روآ را به عنوان تاكسي اين شهر فراهم كند.

به گزارش كارنا،كوشش اين اتحاديه در شرايطي صورت گرفت كه ايران خودرو به تازگي در نمايشگاه بين المللي خودروي آديس آبابا شركت كرده بود و علاوه بر سمند خودروي روآ را نيز به نمايش گذاشت .

آصيفا گيزاو مديرعامل اتحاديه تاكسيراني شهر آديس آبابا با بيان اين مطلب اظهار داشت : خودروي روآ داراي ويژگي هاي مناسبي از جمله سازگاري با شرايط اقليمي اتيوپي و سادگي تعميرات فني آن است و ما به همين دليل تمايل داريم از اين خودرو به عنوان تاكسي در پايتخت و ساير شهرهاي مهم كشورمان استفاده كنيم .

وي ادامه داد: كارشناسان اين اتحاديه از ميان خودروهاي مختلفي كه نمايشگاه اتيوپي عرضه شده است خودروي روآ را از جهات مختلف پسنديدند.

وي خاطر نشان كرد: در صورتي كه ايران خودرو مساعدت كند ما آمادگي داريم صدها دستگاه روآ از اين شركت خريداري كنيم .

گيزاو با اشاره به برنامه هاي دولت اتيوپي براي بازسازي و نوسازي ناوگان تاكسيراني اين كشور تصريح كرد: ما در صدد توسعه و تجهيز ناوگان تاكسيراني كشورمان هستيم و ايران خودرو مي تواند با استفاده از اين فرصت ، با فروش روآ بخش مهمي از بازار خودروي اتيوپي را در دست گيرد.

يادآوري مي شود شمار زيادي از مردم شهر آديس آبابا در جريان بازديد از غرفه ايران خودرو در نمايشگاه بين المللي اين شهر براي خريدي روآ ابراز تمايل كردند.

گفتني است اين نمايشگاه اواخر ارديبهشت سال جاري در شهر آديس آبابا برگزار شده بود.
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”