مرد سارق زن همراهش را در طلافروشي جا گذاشت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
پست: 778
تاریخ عضویت: جمعه 26 آبان 1385, 3:04 pm
محل اقامت: ..مازندران..
سپاس‌های دریافتی: 75 بار

مرد سارق زن همراهش را در طلافروشي جا گذاشت

پست توسط ghadami2005 »

اعتماد-نقشه يک زن و مرد براي سرقت از طلافروشي در تهرانسر نافرجام ماند. به گزارش ايسنا 30/17 روز جمعه يازدهم خرداد ماه زن و مردي وارد يک طلافروشي در تهرانسر شدند.
آنها پس از قيمت کردن چند قطعه طلا از مغازه خارج و درحالي که گرانقيمت ترين طلا را که يک دستبند يک ميليون و 400 هزار توماني بود نشان کرده بودند، بار ديگر وارد مغازه شدند. با درخواست زن و مرد از طلافروش، مبني بر نشان دادن دستبند، زن آن را به دستش بست و ناگهان به همراه مرد، اقدام به فرار از مغازه کرد. در اين ميان با داد و فريادهاي طلافروش و ممانعت او، زن سارق با جمع شدن اهالي محل گرفتار و به داخل مغازه منتقل شد، اما مرد ميانسال با پژو 405 مشکي رنگ خود، از محل فرار کرد.
سرهنگ سلطاني معاون مبارزه با سرقت پليس آگاهي در اين باره گفت؛ هنگام فرار مرد متهم، يک عابر، سوار خودرو وي شد که پس از دقايقي برگشت و اعلام کرد که راننده با تهديد اسلحه او را از خودرو بيرون کرده است.

معاون مبارزه با سرقت پليس آگاهي تهران بزرگ افزود؛ با دستگيري زن 50 ساله که «فاطمه» نام دارد، وي به اداره مبارزه با سرقت مسلحانه و زورگيري پليس آگاهي تهران منتقل شد. تحقيقات پليسي در پي بازجويي از اين متهم مشخص کرد که مرد 30 ساله، اين زن را براي سرقت اجير کرده بود و زماني که خود را در خطر ديده، اقدام به فرار کرده است. تحقيقات پليس براي دستگيري متهم فراري پرونده ادامه دارد.
"لشگر گوسفندان که توسط يک شير اداره ميشود,ميتواند لشگر شيران را که توسط يک گوسفند اداره ميشود ,شکست دهد."
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”