توزیع رایگان دستگاه تست قند خون به بیماران دیابتی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث پزشکي و بهداشت به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 5234
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 25 خرداد 1385, 2:47 pm
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4178 بار
تماس:

توزیع رایگان دستگاه تست قند خون به بیماران دیابتی

پست توسط ganjineh »

دستگاه تست قند خون از این پس در انجمن حمایت از بیماران دیابتی به صورت رایگان به بیماران توزیع می‌شود.
دكتر شكور امیدی، افزود: براساس قراردادی كه انجمن حمایت از بیماران دیابتی با یك شركت خارجی منعقد كرده، این دستگاه وارد كشور شده و تاكنون در میان ۴ هزار نفر از بیماران بی‌بضاعت توزیع شده است.
وی با اعلام این كه در حال حاضر نیز ۱۰ هزار دستگاه تست قند خون آماده تحویل به بیماران است، خاطرنشان كرد: همراه با این دستگاه ۱۲ نوار تست قند خون نیز در اختیار بیماران قرار می‌گیرد.
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران دیابتی با اعلام اینكه اولویت واگذاری دستگاه تست قند خون با بیماران بی بضاعت و كسانی است كه تا كنون دستگاه تست قند خون نداشته‌اند، اظهار امیدواری كرد كه انجمن حمایت از بیماران دیابتی بتواند دستگاه تست قند خون را در اختیار تمام بیماران دیابتی قرار دهد.
دكتر امیدی تعداد بیماران دیابتی كشور را ۷ میلیون نفر تخمین زد و گفت:‌ از این تعداد تاكنون ۱ میلیون و ۳۵۰ هزار نفر به عضویت انجمن درآمده‌اند.
وی با تاكید بر این كه دستگاه تست قند خون موجود در انجمن حمایت از بیماران دیابتی كوچك قابل حمل ونقل، دقیق و مورد تایید وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشكی است، یادآور شد: بیماران برای هر بار انجام آزمایش قند خون باید دست كم ۳ تا ۴ هزار تومان هزینه كنند.
امیدی افزود: از آنجایی كه كنترل قند خون برای بیماران دیابتی اساسی ترین بخش درمان آن‌ها است، لازم است تا هر بیمار یك دستگاه تست قند خون داشته باشند.
وی با بیان اینكه بیماران دیابتی باید به طور میانگین هر ماه یك بار قند خون خود را آزمایش كنند، خاطرنشان كرد: قرار گرفتن این دستگاه در اختیار بیماران علاوه بر كاهش هزینه‌های آنها، با كنترل دائمی قند خون موجب جلوگیری از عوارض بیماری كه بر اثر افزایش قند خون به وجود می‌آید شده و بیماری را تحت كنترل در می‌آورد.
امیدی گفت:‌ شركت تامین كننده دستگاه تست قند خون متعهد شده تا ۲۰ سال نوار این دستگاه را نیز در اختیار انجمن قرار دهد.
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران دیابتی با اعلام این كه بیماران برای تهیه این دستگاه می‌توانند به انجمن حمایت از بیماران دیابتی در تهران و در مراكز استان‌ها مراجعه كنند، گفت: انجمن حمایت از بیماران دیابتی در تهران به نشانی، تهران، تقاطع طالقانی، ولیعصر (عج)، ساختمان اطمینان، طبقه دوم واحد ۷ آماده ارائه دستگاه تست قند خون به مراجعان است.همچنین بیماران برای كسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۴۱۳۳۶۹ تماس بگیرند.
شكوری در پایان یادآور شد: بیماران دیابتی كه تاكنون به عضویت این انجمن در نیامده‌اند نیزمی‌توانند با در دست داشتن ۲ قطعه عكس و یك برگ فتوكپی شناسنامه به آدرس مذكور در تهران و یا مراكز انجمن در شهرستان‌ها مراجعه كرده و عضو این انجمن شوند .

منبع:خبرگزارى ايسنا
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[External Link Removed for Guests]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[External Link Removed for Guests]
New Member
نمایه کاربر
پست: 18
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 13 تیر 1385, 9:41 pm
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

پست توسط hassanminai »

سلام.در آنجا ابتداي سلام 2000 تومان به عنوان عضويت دريافت ميكنند و يك كارت و يك شماره نوبت ميدهند.
تا امروز حدود يك ماه است كه عضويت رو داديم ولي از دستگاه خبري نيست.
وفقط امروز و فردا ميكنند.ظاهرا دعوا سر همون 2000 تومان بود كه بايد هر بيمار قندي به عنوان جريمه پرداخت مي كرد !!
اي كاش چو گل بار دگر رو ييدن...
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد پزشکي”