نادال كابوس بزرگ فدرر

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

نادال كابوس بزرگ فدرر

پست توسط DJ.HAMED »

رافائل نادال تنيسور مطرح اسپانيايي ديروز در يك ديدار كاملاً مهيج موفق شد در مسابقات تنيس آزاد فرانسه رقيب قدرتمند خودش، راجر فدرر سوئيسي را شكست دهد.
نادال دومين تنيسور برتر جهان ديروز توانست برترين تنيسور جهان فدرر را شكست دهد كه بسياري نتيجه اين فينال بزرگ را به سود فدرر سوئيسي مي دانستند اما نادال اسپانيايي تمامي محاسبات را همچون مسابقات بزرگ گذشته به هم زد و توانست با برتري 2 بر يك حريف نامدارش را شكست دهد.
گراند اسلم فرانسه يكي از معتبرترين مسابقات تنيس در جهان مي باشد كه در زمين هاي شني برگزار مي شود.
نادال متخصص قهرماني در چنين زمين هايي مي باشد. او هميشه عملكردي بهتر نسبت به ساير رقبايش در زمين هاي شني داشته است. فدرر پيش از اين ديدار حساس اميدوار به شكستي طلسم بزرگش بود. او تلاش زيادي كرد تا بلكه بعد از مدتها بتواند نادال را در چنين زميني شكست دهد اما موفق به اين كار نشد و اين بار نيز نادال فاتح بازي در زمين هاي شني لقب گرفت.
رافائل نادال تنيسور اسپانيايي يكي از مطرح ترين بازيكنان اين رشته پرطرفدار در جهان مي باشد كه از توانايي هاي بالايي براي كسب پيشرفت هاي بيشتر در تنيس جهان برخوردار است.نادال در ست اول موفق شد با حساب 6 بر 3 حريف خودش را مغلوب كند اما در دومين ست با حساب 6 بر 4 مغلوب فدرر شد ولي در نهايت اين نادال اسپانيايي بود كه با پيروزي 6 بر 3 آخر موفق به شكست فدرر سوئيسي شد و قهرمان جام تنيس آزاد فرانسه لقب گرفت.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”