پروتون سهام ايران خودرو را مي خرد

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

پروتون سهام ايران خودرو را مي خرد

پست توسط Mohsen1001 »

يكي كارگزاران بورس از امضاي تفاهم‌نامه‌اي خبر داد كه براساس آن راه براي عرضه سهام ايراني در بورس مالزي هموار مي‌شود.

به گزارش كارنا،قرار است شنبه 2 تير در تهران قراردادي به همين منظور بين سازمان بورس و اوراق بهادار ايران با کمیسیون اوراق بهادار مالزی امضا شود.

به گزارش كارنا، سيد محمد ابريشم زاده افزود: امضای این تفاهم‌نامه زمینه گسترش همکاری‌ها را ایجاد می‌کند به گونه‌ای که بتوانیم با بورس مالزی پذیرش متقابل سهام داشته باشیم. برای پذیرش متقابل سهام ابتدا باید مقدمات آن فراهم شود که در این مدت مصوبات لازم را اخذ می‌کنیم و با توجه به اشتیاق طرفین برای این موضوع ما پیشنهاد نخست را برای عرضه سهام شرکت‌های ایرانی در بورس مالزی ارائه خواهیم کرد.

ابريشم زاده گفت :بورس مالزي و همچنين شركت خودروسازي پروتون پيشنهادهاي براي ارائه سهام شركت خودروسازي ايران خودرو در بورس مالزي و هم چنين خريد آن توسط شركت پروتون ارائه داده اند كه اين پيشنهاد هم اكنون توسط شركت مذكور در حال بررسي است كه چندي پيش خبر آن توسط رسانه ها منتشر شد.

اين كارگزار بورس با تاکید بر نقش سرمایه‌گذاری خارجی در تقویت طرف تقاضا در بورس یادآور شد: هم اكنون شركت ايران خودرو به منظور ارتقا جذب سرمايه گذاري و چنين صادرات محصولات خود به بازارهاي هدف مي تواند از اين فرصت در بورس مالزي استفاده كند و حتي از اين بازار به بازارهاي مالي بزرگ دنيا دست يابد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”