سيد علي قاضي‌عسگر: شيعيان مراقب شيطنت وهابيت در مكه و مدينه باشند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1236
تاریخ عضویت: جمعه 27 مرداد 1385, 3:12 pm
محل اقامت: جايي درست وسط غربت شهر...انطرف تر از اب...در کنار خورشيد...
سپاس‌های دریافتی: 65 بار
تماس:

سيد علي قاضي‌عسگر: شيعيان مراقب شيطنت وهابيت در مكه و مدينه باشند

پست توسط ghalamman »

سيد علي قاضي‌عسگر: شيعيان مراقب شيطنت وهابيت در مكه و مدينه باشند


قاضي‌ عسگر گفت: وهابيت با تثبيت حاكميت خود در مكه و مدينه به دنبال فرصت است تا عليه شيعيان توطئه كند، لذا بايد مراقب باشيم و بهانه دست آنها ندهيم.
به گزارش حماسه به نقل از مركز خبر حوزه، سيد علي قاضي‌عسگر در نخستين گردهمايي طلاب اعزامي به سرزمين وحي با اعلام اين خبر كه 500 اثر در مقاطع مختلف سني براي تبيين مباني ديني و آگاهي زائران بيت‌الله الحرام با تاريخ سرزمين وحي تدوين و منتشر نموده‌ايم، گفت: فردي كه اقدام به انجام مناسك حج مي‌كند بايد به مباحث فقهي خود آگاهي داشته باشد و معارف و اسرار مربوط به حج را بداند.
وي آشنايي با تاريخ مكه و مدينه به عنوان جايگاه تولد و رشد اسلام را براي حجاج ضروري دانست و گفت: تسلط به يك زبان زنده دنيا و توانمندي ايجاد ارتباط با ديگران و آشنايي با منابع علمي و كلامي وهابيت به ويژه براي طلاب و روحانيون امري اجتناب‌ناپذير است.
قاضي عسگر نسبت به ترفندهاي وهابيت در ايجاد شبهات ديني و تضعيف عقايد شيعيان هشدار داد و بر لزوم حفظ هوشياري زائران در برابر شيطنت اين فرقه ضاله تأكيد نمود.
وي افزود: وهابيت با تثبيت حاكميت خود در مكه و مدينه به دنبال فرصت است تا توطئه‌هاي وحشتناك خود را عليه شيعيان اجرا كند، لذا بايد مراقب باشيم و با حفظ اقتدار اسلامي و دفاع از حريم اهل بيت(ع) بهانه دست آنها ندهيم.
در ادامه اين گردهمايي حسيني قزويني از اساتيد و پژوهشگران حوزه بر شناخت دقيق وهابيت و لزوم دفاع علمي از مباني شيعه تأكيد كرد.
وي افزود: وهابيت به دنبال بهانه‌اي است تا علما و شيعه را تخريب كند و با القاي شبهات ديني پايه‌هاي اعتقادي زائران را تضعيف نمايد، از اين رو شناخت وهابيت و تاريخچه آن بر طلاب و مبلغين حوزه‌هاي علوم ديني لازم است.

منبع: [External Link Removed for Guests]
پاسگاه مرزي گدار... سراوان
جاده زابل به زاهدان ...تاسوکي
تقاطع بلوار بزرگمهر و معلم... زاهدان
بلوار ثارلله مجتمع نسترن ...زاهدان
پاسگاه مرزي ناجا... سراوان
تاريخ هيچ کدام را از ياد نخواهد برد...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”