مردم در ساخته شدن «پارك وي2» تعيين‌كننده هستند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

مردم در ساخته شدن «پارك وي2» تعيين‌كننده هستند

پست توسط Leila »

خبرگزاري فارس: فريدون جيراني گفت: در صورت موفق بودن اكران فيلم «پارك وي» در سينماها، احتمال ساخت «پارك وي2» هم وجود دارد.


فريدون جيراني كه در بازگشت از تركيه با فارس گفت‌وگو مي‌كرد، گفت: زماني كه فيلمنامه «پارك وي» را نوشتم مثل تمام فيلم‌هايي از جنس كه در ژانر وحشت ساخته مي‌شوند، يك پايان باز براي آن انتخاب كردم كه در صورت استقبال تماشاگران از اين فيلم و مساعد بودن شرايط، قسمت دوم «پارك وي» نيز در ادامه اين فيلم ساخته شود.
جيراني افزود: نتيجه نمايش پارك وي در سينماها براي ساخت قسمت دوم اين فيلم مهم است.
وي متذكر شد: در صورت موفقيت اكران «پارك وي» و موافقت تهيه كننده، قصد داريم طرحي را تهيه كنيم تا «پارك وي2» بر مبناي آن ساخته شود.
«غلامرضا موسوي» تهيه‌كننده «پارك وي» نيز با ابراز رضايت از نمايش عمومي اين فيلم به فارس گفت: طبق آيين‌نامه شوراي صنفي نمايش هيچ فيلمي در فصل تابستان بيش‌تر از هفت هفته نمي‌تواند روي پرده باشد و از روز 30 خرداد اين هفت هفته تابستاني براي «پارك وي» شروع شده ، در صورت استقبال مردمي و پائين‌نيامدن كف فروش در سينماي سرگروه (استقلال) نمايش عمومي اين فيلم تا پايان هفت هفته ادامه خواهد داشت.
فيلم «پارك وي» تا روز گذشته حدود 210 ميليون تومان در اكران يك تهران فروخته است.
جيراني در حال حاضر همچنان درگير ادامه توليد سريال «سفر به تاريكي» است و مدتي است كه فيلم «پارك وي» به كارگرداني او بر پرده سينماها است
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”