تولید لاک پشتی،قیمت خرگوشی!

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

تولید لاک پشتی،قیمت خرگوشی!

پست توسط Mohsen1001 »

نوبرانه تندر 90 در بازار قيمت هاي كاذبي را براي اين خودرو تازه از راه رسيده رقم زده است.

به گزارش خبرنگار کارنا، واگذاري تندر نود پس از 5 سال فراز و نشيب سرانجام از خردادماه امسال آغاز شد و شركت ايران خودرو و پارس خودرو انجام تعهدات خود براي واگذاري 2 هزار و 400 دستگاه را آغاز كرده‌اند.

برخي از منابع آگاه عنوان مي كنند تعداد خودروهاي عرضه شده در بازار كه به اولين برندگان قرعه كشي مرحله اول توسط دو خودرو ساز واگذار شده است تاكنون از پانصد دستگاه فراتر نرفته است و خودروسازان توليدكننده تندر با حركتي لاك پشتي در حال عمل به تعهداتشان هستند در عين حال نكته جالب قيمت هاي نوبرانه مدل هاي تندر 90 در بازار است.

بر اساس اين گزارش شركت هاي خودروساز انواع مدلهاي تندر 90 نود را با قيمت تمام شده EO هشت ميليون و هفتصد هزار تومان، EO كولردار 9 ميليون و 147 هزارتومان، E1 ده ميليون و 660 هزار تومان، E1CP ده ميليون و 176 هزار تومان، E1CPSC ده ميليون و 897 هزار تومان، E2 يازده ميليون و 205 هزار تومان و E2LP يازده ميليون و 926 هزار تومان به بازار عرضه مي كنند، اما قيمت خودروهاي فروخته شده در بازار غير از اينهاست.

علي خسرواني نمايشگاه دار اتومبيل در اين خصوص مي گويد: از زماني كه تندر نود به شكل نسبتا فراگير وارد بازار شده است بيش از يك هفته نمي گذرد و قيمت هاي عرضه قيمت هاي كاذبي است.

وي افزود: تنها يك مورد براي فروش به نمايشگاه ما عرضه شد كه مدل E1 بود و مالك آن قيمت را سيزده ميليون و 900هزار تومان عنوان مي كرد.

*تندر ده ميليون تومان خريد 13 ميليون و 900 هزار تومان فروش

طي هفته هاي اخير همچنين آگهي هاي فروش خودرو تندر نود در ميان آگهي هاي فروش خودرو برخي روزنامه ها قابل مشاهده است.

مالك يك دستگاه تندر نود مدل E1 رنگ بژ كه براي فروش اين خودرو در روزنامه آگهي كرده است قيمت آن را سيزده ميليون و 900 هزار تومان اعلام مي كند.

وي مي گويد: اين خودرو مجهز به آپشن هايي چون ايربك، فرمان هيدروليك و كولر است، ضبط صوت آن CD خور نيست. شيشه بالابرهاي جلو برقي و شيشه بالابرهاي عقب دستي است و ترمز ABS نيز ندارد.

مالك اين تندر 90 از بيان قيمت خريداري شده اين خودرو از نمايندگي شركت خودروساز خوداري مي كند.

مالك يك دستگاه تندر نود مشكي رنگ مدل E1 نيز در پاسخ به خبرنگار کارنا عنوان مي كند خودرو خود را سيزده ميليون و 500 هزار تومان فروخته است.

وي اضافه مي كند: قيمت تمام شده خودرو براي وي ده ميليون و 40هزار تومان بوده است.

فروشنده يك دستگاه تندر 90 ديگر نيز به خبرنگار کارنا گفت: مدل EO اين خودرو با رنگ نقره اي نوك مدادي را كه مجهز به كولر نيز نيست را با قيمت 12 ميليون و 400هزار تومان به فروش گذاشته است.

خودرو تندر نود با وجود قيمت هاي نوبرانه تندر نود خريداراني در بازار دارد اما با افزايش عرضه اين قيمتها شكسته خواهد شد هر چند به نظر نمي رسد تا واگذاري 4 هزار دستگاه منتخبان مرحله دوم كه اخيرا اسامي شان مشخص شده چنين اتفاقي بيفتد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”