ترافيک تهران در روزهاي باراني افزايش مي‌يابد

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

ترافيک تهران در روزهاي باراني افزايش مي‌يابد

پست توسط Mohsen1001 »

مدير مرکز نظارت و کنترل ترافيک تهران با اشاره به افزايش استفاده شهروندان از خودرو شخصي در روزهاي باراني ، گفت: در روزهاي بارندگي حجم بار ترافيک در شبکه بزرگراهي و معابر شرياني شهر افزايش مي يابد.

مهندس حسين شهيد زاده افزايش حجم ترافيک خيابانهاي تهران در ايام باراني را متاثر از چند عامل دانست و اظهار داشت : تعدادي از شهروندان که در روزهاي عادي از وسايل نقليه عمومي براي سفرهاي درون شهري خود استفاده مي کردند در روزهاي باراني به دليل نگراني از کمبود وسايل نقليه و سرگرداني در خيابانها از خودرو شخصي استفاده مي کنند.

وي افزود : همچنين در اين روزها تعدادي از تاکسي هاي شهر تهران به راحتي مسافر سوار نکرده و اغلب به صورت گزينشي به دنبال مسافر دربستي هستند که اين امر موجب افزايش جمعيت سرگردان مسافران در گوشه و کنار خيابانها و کندي حرکت ساير خودورهاي شخصي مي شود.

شهيد زاده ، لغزندگي خيابانها وسطح معابر را دليل ديگر کندي حرکت خودروها دانست و ادامه داد : در روزهاي باراني به دليل لغزندگي سطح خيابانها و نگراني از وقوع تصادفات احتمالي خودروها به کندي حرکت کرده و همين امر موجب متراکم تر شدن حجم خودروها و سنگين شدن بار ترافيک مي شود .

مدير مرکز نظارت و کنترل ترافيک تهران با اشاره به وضعيت ترافيک شهر تهران طي ساعات گذشته ، اظهار داشت : در حال حاضر با قطع شدن بارندگي ، تردد خودورها در معابر و خيابانهاي شهر عادي بوده و فقط بروز چند مورد تصادف جزئي طي ساعات اوليه صبح موجب اختلال در حرکت خودورها شده بود که با رفع سريع مشکل ، حرکت روان خودروها مجددا از سر گرفته شده است .
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”