تعميرگاه ها هم به خريد و فروش خودرو روي آورده‌اند

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

تعميرگاه ها هم به خريد و فروش خودرو روي آورده‌اند

پست توسط Mohsen1001 »

رئيس اتحاديه نمايشگاه داران اتومبيل با اشاره به علت نارضايتي مردم از خدمات پس از فروش، گفت: تعميرگاه ها انگيزه اي براي تعميرخودرو ندارند و به خريد و فروش خودرو روي آروده اند.

جلال ريخته گري قديمي در گفتگو با گفت: تعميرگاه هاي اتومبيل به علت نارضايتي مردم از خدمات پس از فروش در کشور، بر درب تعميرگاه خود نمايندگي فروش نصب کرده اند.

وي با اشاره به اينکه تعميرگاه ها خريد و فروش خودرو مي کنند بجاي تعميرآن، افزود: به عنوان مثال، تعمير يک گيربکس دو روز طول مي کشد آن هم با 35 هزار تومان دستمزد، و اين درحالي است که به ازاي فروش يک خودرو درعرض نيم ساعت بر اساس نوع خودرو از 200 تا 800 هزار تومان از شرکت داخلي کميسيون دريافت مي کنند که اين امر براي آنها صرفه اقتصادي بيشتري دارد.

رئيس اتحاديه نمايشگاه داران اتومبيل تصريح کرد: بر اين اساس، تعميرگاه هاي اتومبيل هيچ گونه انگيزه اي براي تعميرخودرو ندارند.

وي با انتقاد از عدم خدمات پس از فروش خودروهاي وارداتي، خاطرنشان کرد: بنابراين ارايه گارانتي از يک تا 10 سال از سوي اين گونه خودروها معنايي ندارد.

قديمي از افزايش حدود 2 تا 3 درصدي قيمت برخي از محصولات ايران خودرو خبر داد و اين امر را ناشي ازکاهش عرضه و افزايش تقاضا دانست.

وي افزود: پژو206 تيپ 3 ، 5 ، 6 ، سمند ال ايکس و پارس معمولي حدود 1.5 درصد افزايش قيمت يافته است .

رئيس اتحاديه نمايشگاه داران اتومبيل ، نداشتن خدمات پس از فروش خودروهاي وارداتي رايکي ازعوامل افزايش تقاضاي خودروهاي داخلي شده است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”