كركس اصفهان به دار مجازات آويخته شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1236
تاریخ عضویت: جمعه 27 مرداد 1385, 3:12 pm
محل اقامت: جايي درست وسط غربت شهر...انطرف تر از اب...در کنار خورشيد...
سپاس‌های دریافتی: 65 بار
تماس:

كركس اصفهان به دار مجازات آويخته شد

پست توسط ghalamman »

كركس اصفهان به دار مجازات آويخته شد
بعد از گذشت يك هفته از تعليق حكم اعدام، متجاوز به عنف مشهور به كركس اصفهان صبح امروز در محوطه زندان مركزي اصفهان به دار مجازات آويخته شد.
بعد از گذشت يك هفته از تعليق حكم اعدام، متجاوز به عنف مشهور به كركس اصفهان صبح امروز در محوطه زندان مركزي اصفهان به دار مجازات آويخته شد.
به گزارش فارس از اصفهان، آبان ماه سال گذشته تعدادي از همشهريان اصفهان در يك دوره كوتاه مدت 10 روزه شكاياتي مبني بر اينكه فردي با مراجعه به درب منزل آنها به زور وارد شده و نسبت به زنان ساكن در منازل با تهديد چاقو به آنها تعرض نموده را اعلام داشتند.
بر همين اساس پرونده اي تشكيل و بر اساس اظهارات شاكيان، شناسايي و دستگيري متهم در دستور كار نيروي‌هاي پليس آگاهي اصفهان قرار گرفت.
با بررسي‌ هاي پليس و اظهارات شكات مشخص شد متهم متجاوز به عنف با كمين كردن و شناسايي خانه‌هايي كه در بعضي ساعات روز زنان خانه‌دار در آن به تنهايي به سر مي‌بردند به عنوان مامور اداره آب و برق به زور وارد خانه شده و نقشه هاي شيطاني خود را عملي مي كرد.
در نهايت با هشياري نيروهاي پليس آگاهي با حضور به موقع در محل ارتكاب جرم ، متهم شناسايي و دستگير شد و براي تكميل پرونده و بازجويي هاي بيشتر متهم تحويل مقامات قضايي شد.
اين گزارش حاكي است،به لحاظ اهميت موضوع پرونده متهم به نام اكبر- الف 23 ساله به جرم برهم زدن امنيت اجتماعي ، حيثي و فردي برخي زنان و ايجاد رعب و وحشت در حريم پاك خانواده ها در دادگاه كيفري استان اصفهان (شعبه 16) در كمتر از يك ماه رسيدگي و پس از شنيدن اظهارات شاكيان و دفاعيات متهم و وكيل مدافع وي به اتفاق آراء حكم اعدام وي صادر شد.
متهم در خصوص اتهامات و حكم اعدام خود پنج روز قبل از اعدام اظهار داشت: به علت تجرد و با تماشاي سي‌دي‌هاي مستهجن و غيراخلاقي، تحريك و با طرح نقشه هاي شيطاني و زير نظر گرفتن زناني كه در ساعات مشخص روز در منزل تنها بودند مرتكب اين جنايات هولناك شدم.
وي افزود: به علت اعتقادات ضعيف يك لحظه برده شيطان شدم ولي در حال حاضر از ارتكاب اين جنايت پشيمان هستم و از شاكيان پرونده تقاضاي عفو و بخشش دارم.
با صدور حكم اعدام توسط دادگاه كيفري استان اصفهان هفته گذشته قرار بود حكم اعدام در محوطه زندان مركزي اصفهان به اجرا درآيد ولي به دليل اعتراض و تجديد نظرخواهي متهم به تاخير افتاد و پرونده به تهران ارسال و در نهايت در شعبه 27 ديوان عالي كشور بررسي و حكم اعدام وي مورد تائيد قضات قرار گرفت.
اين موضوع مورد اعتراض مردم بسياري قرار گرفت و آنها نيز خواهان اعدام سريع اين فرد شيطاني و متجاوز شدند.
با توجه به تاييد حكم اعدام از سوي دادگاه تجديد نظر و ديوان عالي كشور، ساعت 7 و 45 دقيقه صبح امروز متهم متجاوز به عنف مشهور به كركس اصفهان در محوطه زندان مركزي اعدام شد و به سزاي نقشه هاي شيطاني خود در رابطه با برهم زدان آرامش محيط امن خانواده و تجاوز به عنف خانواده ها رسيد.


منبع: [External Link Removed for Guests]
پاسگاه مرزي گدار... سراوان
جاده زابل به زاهدان ...تاسوکي
تقاطع بلوار بزرگمهر و معلم... زاهدان
بلوار ثارلله مجتمع نسترن ...زاهدان
پاسگاه مرزي ناجا... سراوان
تاريخ هيچ کدام را از ياد نخواهد برد...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”