هری پاتر و فرمان ققنوس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 167
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 8 مرداد 1385, 3:28 pm
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار
تماس:

هری پاتر و فرمان ققنوس

پست توسط iii_gate_crasher_iii »

فلیم شماره 5 از مجموعه فیلم های هری پاتر با کار گردانی David Yates قرار است در 12 July امسال به روی پرده برود. مدت زمان این فیلم 135 دقیقه است که توسط شرکت Warner Bros. Pictures ارائه می شود.
در اینجا می تونید تکه هایی از فیلم رو ببینید.
[External Link Removed for Guests]


تصویر

تصویر

تصویر
تنهايی بهتر از گدايی محبت است
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پست توسط Leila »

"هری پاتر" نیمه‌شب 12 میلیون دلار فروخت
"هری پاتر و محفل ققنوس" در فاصله آخرین ساعات سه‌شنبه و صبح چهارشنبه در 2311 سینما در آمریکای شمالی حدود 12 میلیون دلار فروش داشت.
به گزارش خبرنگار مهر، رویترز اعلام کرد، در سطح بین المللی نیز جدیدترین فیلم مجموعه "هری پاتر" در اولین روز اکران در فرانسه و هشت کشور در حوزه اقیانوس آرام و آسیا به فروشی در حد 7/13 میلیون دلار دست یافت.

"محفل ققنوس" رکورد فروش سانس نیمه شب فیلمی را که از چهارشنبه افتتاح شده، جا به جا کرد که تا پیش از این در اختیار "ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه" بود. این فیلم در سال 2003 در سانس نیمه شب چهارشنبه حدود هشت میلیون دلار فروش داشت. "بازگشت پادشاه" با احتساب پیش نمایش در اولین روز اکران در آمریکای شمالی تقریبا 5/34 میلیون دلار فروخت، رقمی که "محفل ققنوس" می تواند از آن فراتر رود، چرا که این فیلم از چهارشنبه صبح در 4285 سینما اکران شده است.

در واقع "هری پاتر" می تواند رکورد فروش افتتاحیه یک فیلم در روز چهارشنبه را نیز بشکند که فعلا با 4/40 میلیون دلار در اختیار "اسپایدرمن 2" (2004) است. از سوی دیگر 12 میلیون دلار فروش "محفل ققنوس" کمتر از 5/16 میلیون دلار فروش سانس نیمه شب "جنگ های ستاره ای: اپیزود 3 - انتقام سیت" است که سال 2005 در آخرین ساعات پنجشنبه برای اولین بار به نمایش در آمد.

در سطح بین المللی، "محفل ققنوس" در تمام کشورهایی که در آن به نمایش در آمده فیلم اول بود، ضمن اینکه در فرانسه، استرالیا، کره جنوبی، نیوزیلند، هنگ کنگ، فیلیپین و مالزی بهترین فروش افتتاحیه را داشت. در استرالیا این فیلم که دیوید ییتس آن را کارگردانی کرده، 386 هزار تماشاگر و سه میلیون دلار فروش داشت.‌‌ در فرانسه نیز حدود 720 هزار نفر به دیدن"محفل ققنوس" رفتند و فروشی در حدود 9/5 میلیون دلار را برای آن رقم زدند. احتمالا نتایج کامل فروش "محفل ققنوس" در اولین روز اکران‌ امروز پنجشنبه اعلام می شود.


خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پست توسط Leila »

هری پاتر و دوستانش به جمع ستاره های تاریخ هالیوود پيوستند

بالاخره سه ستاره فیلمهای هری پاتر به جمع ستاره های روی زمین هالیوود پیوستند. در طی مراسم پریمیر در ایالات متحده امریکا در اوائل بامداد امروز دنیل رادکلیف، روپرت گرینت و اما واتسون بروی سیمان مخصوص علامت دستها، پاها و امضا هایشان را حک کردند .

تصویر

این تکه سیمان مخصوص بروی جلوی ورودی تئاتر چینی گرائومنز نصب خواهد شد.
ذکر این نکته لازم است که در خیابان هالیوود ستاره های بزرگ دنیا جای دستها و امضاها به همراه تاریخ تولدشان بروی زمین و دیوار نصب شده است .

تصویر

کف سیمانی ورودی ساختمان Grauman's Chinese Theatre در هالیوود به نوعی یک زیارتگاه ویژه برای عاشقان سینما در محله ی هالیوود محسوب می شود و سالانه بیش از دو میلیون نفر بازدید کننده از سراسر جهان را به طرف خود جلب می کند. اکثر ستارگان فراموش نشدنی هالیوود اثر دست و پاهای خود را بر کف سیمانی ورودی این تآتر جاودان کرده اند و برخی نیز دستخط ها و یا آثار ویژه ای از خود به یادگار گذاشته اند.


ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پست توسط Leila »

"هری پاتر" دوباره صدرنشین شد"هری پاتر و محفل ققنوس" با 8/100 میلیون دلار فروش در بیش از 58 کشور، برای دومین هفته پیایی پرفروشترین فلیم در سطح بین‌المللی شد.
به گزارش خبرنگار مهر، ورایتی اعلام کرد پنجمین فیلم "هری پاتر" در کمتر از 12 روز در سطح بین المللی به فروشی حدود 3/351 میلیون دلار دست پیدا کرده و تا اینجای کار سی و دومین فیلم پرفروش دنیا در بازار خارج از آمریکاست. با احتساب فروش داخلی فیلم جدید پسر جادوگر، مجموع فروش این فیلم 558 میلیون دلار شده و فعلا در فهرست پرفروشترین فیلم های تاریخ در رده چهلم قرار دارد.


"محفل ققنوس" که هفته گذشته در اولین هفته اکران، رده سوم بهترین افتتاحیه های تاریخ سینما را به خود اختصاص داد، این هفته نیز با 8/100 میلیون دلار فروش دیگر سومین فیلم تاریخ سینما شد که در هفته دوم نمایش در سطح بین المللی نیز بیش از 100 میلیون دلار فروش داشته است. پیش از این "ماتریکس دوباره پرشده" سال 2003 در دومین هفته اکران 113 میلیون دلار فروخت و هفت هفته پیش نیز "دزدان دریایی کارائیب: در انتهای دنیا" به فروشی در حد 103 میلیون دلار دست پیدا کرد.

با شروع بسیار خوب فیلم "ترانسفورماتورها" در آمریکای لاتین و "آزاد زندگی کن یا سخت بمیر" در کره جنوبی، مجموع فروش سه فیلم پرفروش اول جدول حدود 155 میلیون دلار شد که بسیار بیشتر از موعد مشابه سال گذشته است که سه فیلم پرفروش هفته شامل "دزدان دریایی کارائیب: سینه مرد مرده"، "بازگشت سوپرمن" و "آن سوی پرچین" در کل 88 میلیون دلار فروختند. به لطف فیلم های پرفروش امسال مجموع فروش بین المللی فیلم ها تا اینجای کار 13 درصد بیشتر از سال پیش است.

"محفل ققنوس" با 6/18 میلیون دلار فروش در ژاپن در 951 سینما رکورد دومین "دزدان دریایی کارائیب" در این کشور را زد. با وجود توزیع "هری پاتر و قدیسان مرگ"، هفتمین و آخرین جلد از کتاب "هری پاتر" از روز شنبه، پنجمین فیلم "هری پاتر" در بریتانیا حدود 2/14 میلیون دلار فروخت. فروش این فیلم در آلمان و فرانسه نیز به ترتیب 9 و 6/8 میلیون دلار بود. "محفل ققنوس" در روسیه نیز شروعی خوب داشت و در نخستین هفته اکران هفت میلیون دلار فروخت. این فیلم از هفته آینده با رقیبی سخت به نام "فیلم سیمپسن ها" رو به رو می شود.

"ترانسفورماتورها" پارامونت نیز همچنان به عملکرد موفق خود در سطح بین المللی ادامه می دهد. این فیلم افسانه علمی با مضمون بیگانه هایی که خود را به شکل ماشین درآورده اند، در 4315 سینما در 42 کشور تقریبا 34 میلیون دلار فروش داشت که بیشترین میزان آن با 5/5 میلیون دلار در مکزیک بود. در حالی که فیلم تحسین شده مایکل بی هنوز در چهار بازار مطرح ژاپن، بریتانیا، آلمان و فرانسه اکران نشده، فروش بین المللی آن 192 و در سطح جهانی 455 میلیون دلار شده است.

"آزاد زندگی کن یا سخت بمیر" با بازی بروس ویلیس در 5500 سینما در 51 کشور تقریبا 23 میلیون دلار فروش داشت و مجموع فروش خود را به 155 میلیون دلار رساند. این فیلم هنوز در برزیل، ایتالیا و اسپانیا اکران نشده است. فروش بین المللی این فیلم که بیشتر به عنوان "جان سخت 4" شناخته می شود، تقریبا برابر با انتظارات استودیو فاکس بود، هر چند بسیار دور از ذهن است بتواند به مجموع فروش 260 میلیون دلاری "جان سخت انتقامجو"، فیلم قبلی این مجموعه برسد.

"شرک سوم"، دیگر فیلم تابستانی موفق پارامونت هنوز برای خانواده ها جذابیت دارد. فروش غول سبز این هفته در 54 کشور و در 4544 سینما حدود 6/10 میلیون دلار بود. مجموع فروش سومین شرک 4/381 میلیون دلار شده که فعلا 97 میلیون دلار کمتر از مجموع فروش خارجی "شرک 2" است.

موزیکال "اسپری مو" با بازی جان تراولتا همزمان با آمریکا در بریتانیا نیز اکران شد و در 350 سینما 1/4 میلیون دلار فروخت. "راتاتوی"، دیگر کارتون موفق تابستان امسال در 14 کشور و در 1972 سینما حدود 4/3 میلیون دلار فروش داشت تا مجموع فروش خارجی جدیدترین انیمیشن پیکسار حدود 2/37 میلیون دلار بشود. این فیلم از هفته آینده در ژاپن و کره جنوبی اکران می شود.

فیلم های "سیزده یار اوشن"، "دزدان دریایی کارائیب: در انتهای دنیا"، "چهار شگفت انگیز: ظهور موج سوار نقره ای" نیز در مجموع شش میلیون دلار دیگر به فروش کلی فیلم های هفته کمک کردند. فروش کلی "در انتهای دنیا" 4/639 میلیون دلار شده و احتمالا تا هفته بعد با شکستن رکورد 641 میلیون دلاری دومین "دزدان دریایی کارائیب" در سطح بین المللی، چهارمین فیلم پرفروش در بازار خارج از آمریکا لقب می گیرد.


خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”