اعضاي باند مخوف كفتارهاي تهران دستگير شدند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: جايي درست وسط غربت شهر...انطرف تر از اب...در کنار خورشيد...
سپاس‌های دریافتی: 65 بار
تماس:

پست توسط ghalamman »

رئيس پليس امنيت عمومي تهران خبرداد
خبرگزاري فارس: رئيس پليس امنيت عمومي تهران از شناسايي و انهدام باند شرور كفتارها كه با ربودن كودكان 11 تا 15 سال با اعمالي وحشيانه اقدام به آزار و اذيت آنان مي‌كردند، خبرداد.
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، سردار محمدرضا عليپور امروز در نشست خبري در جمع خبرنگاران در مورد چگونگي فعاليت اعضاي اين باند گفت: اين باند به سرگردگي شخصي بنام محمد معروف به هادي لودر طعمه‌هاي خود را كه معمولا پسرهايي در سنين 11 تا 15 سال است انتخاب كرده و سپس با مراجعه به فرد عنوان مي‌كردند كه وي براي خواهر آنها مزاحمت ايجاد كرده و لذا به بهانه مشخص كردن اين موضوع فرد را با خود به جنگلهاي لويزان برده و سپس با ايجاد فضاي رعب و وحشت از طعمه مي‌خواستند كه اقدام به فرار كند و وقتي پسربچه اقدام به فرار مي‌كرد با چاقو به وي حمله كرد و سپس وي را مورد تجاوز به عنف قرار مي‌دادند.
سردار عليپور با بيان اينكه افراد اين باند از اراذل و اوباش‌هاي شرق تهران هستند، گفت: مردم بدانند كه اراذل و اوباش علاوه بر مزاحمت براي نواميس و اقدامات شرورانه مرتكب اقدامات كثيف ديگري مي‌شوند و لذا ما نيز از دستگاه قضايي درخواست اشد مجازات براي اين افراد را كرده‌ايم.
رئيس پليس امنيت عمومي تهران بزرگ در پاسخ به پرسشي مبني بر اينكه تاكنون چه تعداد از كودكان طعمه اعضاي اين باند شده‌اند گفت: فعلا 5 نفر در اين رابطه شناسايي و اعلام شكايت كرده‌اند.
وي گفت: از تمامي كساني كه در رابطه با اين موضوع شكايت دارند درخواست مي‌كنيم تا با مراجعه به پليس امنيت عمومي اعلام شكايت كرده و مطمئن باشند كه شكايت آنها با جديت رسيدگي شده و هويت آنها نيز اعلام نمي‌شود.
به گزارش خبرنگار فارس پس از مصاحبه سردار عليپور كليه متهمان به ميان خبرنگاران آورده شده و در مورد چگونگي اقدامات پليد خود توضيحاتي دادند.
محمد معروف به هادي لودر، 22 ساله كه سرگردگي باند كفتارها را عهده‌دار بود در جمع خبرنگاران در مورد چگونگي اجراي عمليات پليد خود گفت: ابتدا طعمه‌ها را از بين پسران 11 تا 15 سال انتخاب كرده و بعد من به پسر بچه فوق مراجعه مي‌كرده و مي‌گفتم كه تو براي خواهر من مزاحمت ايجاد كرده‌اي و سپس به بهانه ثابت كردن اين موضوع وي را به پارك جنگي لويزان برده و سپس به وي تجاوز مي‌كرديم.
وي گفت: بعد از انتقال طعمه‌ها به پارك لباس‌هاي آنها را در آورده و مي‌گفتيم حالا فرار كنيد و بعد با چاقو به آنها حمله ور شده و اقدام به تجاوز مي‌كرديم.
متهم بعدي باند به نام اكبر ، معروف به اكبر قلي نيز در پاسخ به اين پرسش كه چه مدت زماني است كه مرتكب اينگونه اعمال مي‌شويد گفت: حدود يك ماه است كه اين كار را انجام مي‌دهيم.
مجتبي ، معروف به مجتبي نظام از اعضاي ديگر باند نيز كه تعداد 10 قبضه اسلحه كمري را تهيه و در اختيار اعضاي باند قرار داده بود، به همراه اعضاي ديگر باند نسبت به ربايش پسر بچه‌ها و تجاوز به آنها اعتراف كرد.
در ادامه اكبر سياه و محمد ريزه نيز از ديگر اعضاي باند، به اعمال كثيف خود اعتراف كردند.
به گزارش خبرنگار فارس مادر يكي از طعمه‌هاي اعضاي باند كه براي پيگيري شكايت خود در پليس امنيت حضور داشت در جمع خبرنگاران و در حالي كه اشك مي ريخت، گفت: محل كار من در شرق تهران است و فرزندم زماني كه جهت ديدن من در حال مراجعه به محل كارم بود اعضاي اين باند وي را ربوده و مورد آزاد و اذيت قرار دادند.
وي با بيان اينكه، فرزندش پدر ندارد، مدعي شد: 2 هفته جهت پيگيري شكايت به كلانتري 144 جواديه تهرانپارس مراجعه كردم ولي در آنجا جواب قانع‌كننده دريافت نكردم و لذا از دفتر سردار رادان وقت گرفته و تمامي مشكلات و شكايت خود را به وي اعلام كردم كه پس از يك روز از مراجعه من به فرمانده انتظامي تهران، با من تماس گرفته و گفتند كه اعضاي باند فوق را دستگير كرده‌اند.
وي از تلاش‌هاي فرماندهي نيروي انتظامي تهران بزرگ تقدير و تشكر كرد.
يكي از افسران مسئول رسيدگي كننده به اين پرونده در پاسخ به پرسشي مبني بر اينكه فكر مي‌كنيد تعداد طعمه‌هاي اعضاي باند بيشتر از 5 نفر باشد يا خير گفت: قطعا تعداد طعمه‌ها بيشتر است و ما حدس مي‌زنيم بين 40 تا 42 نفر طعمه اعضاي اين باند شده‌اند
وي گفت: تعدادي از اعضاي اين باند در مناطق مامازن و اهر دستگير و مابقي نيز در تهران شناسايي شده‌اند.
همچنين اعضاي باند كفتارها در جمع خبرنگاران به ربودن و تجاوز به چندين دختر نيز اعتراف كردند.
پرونده اعضاي باند كفتارها توسط تيم ويژه پليس امنيت عمومي تهران در حال رسيدگي بوده و قاضي ويژه‌اي نيز از سوي دادستاني تهران جهت پيگيري روند قضايي پرونده مشخص شده است.

منبع: [External Link Removed for Guests]

نکته:بعد اینها به جرم تجاوز به 42 پسر به اعدام محکوم می شوند و حکم اجرا می شود بعد می شود پیراهن عثمان امریکایی ها که وا حقوق بشرا....
همانطور که عکس های اعدام کرکس های سیاه شده نماد مظلومیت...
یک عده جانی...نه جانی نیستند...جانی مردانه می کشد اما اینها حتی مردانه نمی کشند..به بچه ها تجاوز می کنند...چه بگویم...
پاسگاه مرزي گدار... سراوان
جاده زابل به زاهدان ...تاسوکي
تقاطع بلوار بزرگمهر و معلم... زاهدان
بلوار ثارلله مجتمع نسترن ...زاهدان
پاسگاه مرزي ناجا... سراوان
تاريخ هيچ کدام را از ياد نخواهد برد...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”