گزارشی از آخرین تحولات استقلال

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

گزارشی از آخرین تحولات استقلال

پست توسط DJ.HAMED »

پرونده نقل و انتقالات تیم فوتبال استقلال برای حضور در هفتمین دوره رقابتهای لیگ برتر با جذب دو‌هافبک میانی بسته مي‌شود.
تیم فوتبال استقلال در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر تیمي‌پرکاربوده که تاکنون موفق به جذب 9 بازیکن جدید شده است. استقلال نیازهای خود را با استخدام نفراتی در خطوط دفاع، میانی و حمله مرتفع کرده است اما با این حال هنوز درخط میانی این تیم نیاز به یک یا دو بازیکن دیگر دارد.


حجازی در فهرست بازیکنان مورد نظر خود برای فصل آینده به استخدام یک‌هافبک دفاعی و یک‌هافبک بازیساز تاکید کرده بود که بنا به دلایلی این خواسته تا به امروز محقق نشده است.
استقلالی‌ها که فصلی موفق را در زمینه نقل و انتقالات پشت سرگذاشته اند در تلاش برای رفع این مشکل هستند. زمانی که آنها در جذب مازیار زارع و عباس آقایی توفیقی حاصل نکردند شاید بهترین اقدام برای رفع این مشکل مذاکره با حسین کاظمي‌ و جلب نظر او برای تمدید قرارداد باشد. در این خصوص مذاکراتی از روز گذشته آغاز شده است و این احتمال وجود دارد که منتج به نتیجه شود.
استقلالی‌ها در صورتی که نتوانند نظر مثبت کاظمي ‌را به هر دلیلی جلب کنند با بازیکنانی دیگر وارد مذاکره مي‌شود که در پست‌هافبک دفاعی تجربه بازی داشته باشند.
گزینه دیگر استقلالی‌ها برای پست ‌هافبک میانی مجتبی جباری است. او که توانایی انجام وظیفه در مرکز خط میانی و بازیسازی برای تیمش را دارد مهره موردنظر حجازی و مسوولان باشگاه استقلال است. مذاکرات با جباری هنوز رسما آغاز نشده است اما در تماس با هلند پیشنهاد باشگاه به وی ارائه شده است.
هافبک فصل گذشته تیم فوتبال استقلال که سودای حضور در اروپا را دارد از پاسخگویی به آبی پوشان خودداری کرده است. این احتمال وجود دارد که سکوت جباری مسوولان باشگاه استقلال را به سمت و سویی دیگر سوق دهد تا مذاکرات با گزینه‌های خارجی را جدی‌تر دنبال کنند.
آنها حتی بازیکنی از کشورهای آسیایی میانه را برای این منظور در نظر گرفته‌اند که به احتمال زیاد با حضور در اردوی ترکیه مورد آزمایش فنی مربیان استقلال قرار مي‌گیرد.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”