اعتراض شدید شورای نظارت بر صدا و سیما به "کوله‌پشتی"

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

اعتراض شدید شورای نظارت بر صدا و سیما به "کوله‌پشتی"

پست توسط Leila »

رئیس شورای نظارت بر صدا و سیما در نامه‌ای اعتراض شدید شورا را به شیوه برخورد بسیار نامناسب و توهین‌آمیز مجری برنامه "کوله‌پشتی" با فرمانده پلیس تهران به رئیس رسانه ملی ابلاغ کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، حسین مظفر در نامه خود به عزت‌الله ضرغامی تاکید کرده: "برخورد بسیار نامناسب و توهین آمیز مجری "کوله‌پشتی" با سردار رادان فرمانده محترم نیروی شجاع و اخلاقی انتظامی تهران، تمسخر طرح امنیت اجتماعی، مطرح کردن سخنان و مطالب کنایه آمیز در رابطه با این طرح خداپسندانه و مورد رضایت مردم، طرح دیدگاههای شخصی خود به جای نظر مردم موجب وهن بوده و شدیدا مورد اعتراض است."

وی در ادامه آورده است: "مخدوش نمودن تلاش های صادقانه و فداکارانه نیروهای شجاع نیروی انتظامی توسط مجری این برنامه همراه با نوع نگاه و اداهای ایشان شایسته یک مجری رسانه ملی در نظام اسلامی نبود."

رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما در پایان این نامه از رئیس سازمان خواست با توجه به تکرار اینگونه حرکات در برخی برنامه‌های دیگر توسط مجری مذکور که موجبات نارضایتی شهروندان عزیز را به دنبال داشته، موضوع سریعا رسیدگی و نتیجه اقدامات به شورای نظارت منعکس گردد.


خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 374
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 اسفند 1384, 9:00 am
سپاس‌های دریافتی: 10 بار
تماس:

پست توسط Mehran_k »

به نظر من کار آقاي حسني خيلي هم درسته و اصلا هم توهيني به کسي نکرده ..... :-o

اين بعضي از آقايون هستند که جنبه هيچگونه انتقادي رو ندارن و تا کسي مي ياد حرفي بزنه هزار جور تهمت رو بهش مي زنن ::ss
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 39
تاریخ عضویت: دوشنبه 7 خرداد 1386, 1:21 pm
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط mvaraminy »

بهترين صحبت يک مجري برنامه زنده بود که من تا الان ديدم و واقعا از حقوق مردم دفاع کرد
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پست توسط Leila »

با اصرار رئيس شوراي عالي نظارت بر صدا و سيما يراي بررسي عملكرد مجري برنامه جنجالي "كوله پشتي" ، احتمال بركناري فرزاد حسني از اين برنامه تقويت شده است .

به گزارش خبرنگار عصرايران(asriran.com) هم اكنون تلاش هاي زيادي براي متقاعد كردن مديران صدا و سيما جهت حذف حسني از كوله پشتي جريان دارد، هر چند كه تا كنون مسیولان ارشد اين سازمان چنين تصميمي را قطعي نكرده اند .
با اين حال طيفي كه مي كوشد حسني را حذف كند، به حدي پيگير اين مسأله هست كه حتي مجري جايگزين وي را نيز به مسؤولان برنامه پيشنهاد داده تا پس از بازگشت وي از سفر ، فوراً جايگزين فرزاد حسني شود .

در همين حال حسين مظفر ، رئيس شوراي نظارت بر صدا و سيما ، كه طي نامه شديد اللحني خطاب به ضرغامي از نحوه اجراي حسني انتقاد كرده بود، در گفت و گوي كوتاهي با خبرنگار پارلماني عصرايران گفت: ما همچنان پيگير مسأله هستيم .

وي در پاسخ به اين سؤال كه شوراي نظارت بر صدا و سيما چه انتظاري از ضرغامي در اين باره دارد، با تحكم گفت: معلوم است ديگر ، آقاي ضرغامي بايد طبق نامه اي كه به او داده ايم برخورد كند و نتيجه را به ما گزارش دهد .

گفت و گوي صريح فرزاد حسني با سردار رادان ، فرمانده نيروي انتظامي تهران ، درباره عملكرد پليس در طرح امنيت اجتماعي ، واكنش هاي زيادي را در پي داشت و در اين ميان عده اي همانند رئيس شوراي نظارت بر صدا و سيما نحوه اجراي برنامه را توهين آميز تلقي كرده اند .

حسين مظفر، وزير اسبق آموزش و پرورش و نماينده فعلي مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي نيز هست .


عصرايران
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”