مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4178 بار
تماس:

پست توسط ganjineh »

با سلام و یاد خداوند خدمت تمامی دوستان و سروران گرامی به خصوص بازدیدکنندگان این تاپیک

با عرض تبریک و تهنیت بابت میلاد باسعادت مولی الموحدین علی (ع) در این روز خجسته به اطلاع می رسانم که :
با یاری خداوند متعال و یاری تنی چند از دوستان عزیز و گرانقدر با گرفتن الگو از سایتهای دوست همانند همین سایت و دیگر سایتها و همچنین حضور و تشویق دوستان عزیزی چه در این سایت و چه در سایتهای دیگر برای نمونه و با عذر خواهی از سایر دوستان یکی از دوستان گرانقدر من که تشویق شایانی داشتند جناب مهدی عزیز مدیریت شایسته این سایت بر ان شدیم که سایتی به نام [External Link Removed for Guests] را راه اندازی کنیم و اکنون که حدود تقریبی 3هفته از افتتاح ان می گذرد رسما برای معرفی شما اماده می باشد.(البته خبرش را قبلا در قسمت مدیران اعلام کرده بودم).

امیدوارم که با همکاری دوستان گرانقدری همچون شما و راهنماییهای شما عزیزان مخصوصا مدیران عزیز بتوانیم گامی مهم در جهت راه اندازی سایت برادر این سایت (از این لحاظ که اکثر موارد انجا به نوعی با تغییرات تخصصی بیشتر در بخشهای موجود شباهت به این سایت دارد) برداریم ...

به این جهت از دوستان گرامی که همواره دوستی خود را در این سایت به رخ بازدیدکنندگان مخصوصا مهمانان کشیده و باعث جذب انان به جمع دوستان این سایت شده اند از ایشان برای عضویت و فعالیتی شایسته همچون این سایت دعوتی دوستانه به عمل می اید ...

لینک سایت :
[External Link Removed for Guests]

لینک انجمنهای سایت :

پیشاپیش از همکاری شما دوستان عزیز کمال تشکر و قدردانی را دارم ...

دوست شما و مدیریت سایت مرکزانجمنهای تخصصی گنجینه دانش :

حمیدرضا گلدار(HRG)
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

پست توسط maryam-paizi »

HRG جان ! اميدوارم در کارت موفق باشي .
اي شهر بخواب که اين ديوانه مرده است!
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 284 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

پست توسط saeed_hz »

حمید رضا گلدار جان :razz:
سایتی جالبی است.
امیدوارم که بمانند cc پر محتوا و رو پیشرفت باشد و اصالت یک انجمن ایرانی را حفظ کند.
همواره موفق باشید. :)
 هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون 
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 14 بار
تماس:

پست توسط kingsaeid »

سلام حمیدرضا گلدار(HRG) جان
سايت جالبيه من يقين دارم آينده درخشاني داره حتمي موفق مي شي واقعا" از ته دل برات دعا مي کنم تا موفق باشي پيروزي هر ايراني پيروزي بقيم هس موفق باشي يا علي

سعيد مبشري
بدرود _ پاينده و خرسند باشيد _ ياعلي
شاه سعيد مبشري
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط hamid2day »

ما هم به ایشون اعم تبریکات رو عرض می کنیم...

اولین پایگاه اطلاع رسانی شهرستان شهریار
گالری عکس شهریاریها
فروشگاه شهریاریها
Major I
Major I
تماس:

مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش یک ساله شد !

پست توسط ganjineh »

مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش یک ساله شد !  

با یاد و نام خدای بی همتا

به عرض دوستان و کاربران و بازدید کنندگان محترم سایت وزین گنجینه دانش برسانم که به همت دوستان عزیز همچون اقای حمید(جواد) سلیمانی مدیریت سایت شهریاریها :http://www.shahriariha.com/ و جناب اقای مهدی عظیمي مدیریت سایت محترم سایت مرکز انجمنهای تخصصیhttp://www.centralclubs.com/در طی یکسال گذشته یعنی از تاریخ 18تیر1386به یاری بنده و این سایت امدند تا به حالت فعلی برسد و کماکان همکاری بی دریغ و خالصانه ایشان ادامه دارد .

طی روزهای گذشته با تلاشهای بی وقفه جناب اقای مهدی عظیمي تغییر قالبانجمن از smfبه bb3 انجام دادند و خیلی از موارد ی که در قالب قبلی در نظرگرفته نشده بود در قالب جدید در نظر گرفته شد.البته قالب قبلی هم جذابیتهای خاص خود را داشت که جا داره از زحمات اقای حمید سلیمانی بابت نصب وراه اندازی اولیه ان در هنگام تولد سایت تشکر و قدر دانی کنم .

لذا از دوستان عزیز خواهشمندم در جهت رسیدن به اهداف عالیه سایت همانندگذشته با حضور و فعالیت مستمر و مفید خود در سایت سال پر بار دیگری رابرای سایت گنجینه دانش رقم بزنند .

بار دیگر تولد یک سالگی سایت گنجینه دانش را خدمت دوستان و عزیران این سایت علمی تبریک عرض می نمایم .

Major I
Major I
تماس:

Re: مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش

پست توسط ganjineh »

با سلام خدمت دوستان :razz:

ادرس سایت مرکزانجمنهای تخصصی گنجینه دانش روی دامین اصلی تغییر کرد و از این پس مس توانید با لینک زیر وارد سایت مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش شوید:
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”