انرژي درماني، عوام فريبي است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با پزشکي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت, رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط xXx » سه شنبه 16 مرداد 1386, 6:02 pm

درورد

دوست عزيز در روشي که من کار ميکنم و کلا در بين ما ها هيچ کس ادعايي بر درمان نداره ...... ! ( ري کي )

ما فقط انرژي رو منقل ميکنيم و هدايت اون از طريق هوش الاهي خود انرژي کي هست !

در اين روش هيچ محدوديتي و جود نداره چه در رابطه با انواع بيماري ها و در مانشون و چه در رابطه با چيزايي که ميشه بهشون انرژي داد !

من خودم بيماري هايي که روشون کار کردم زياد نبوده مثلا يکيش يه بچه بيش فعال بود که دکترا همه جوره پدرشو در آورده بودن با انواع دارو ها و باز هم جواب نداده بود اما با ري کي با تعادل رسيد تا حدي خانوادش راضي شدن که پدر خانواده اومد و خودش دوره ري کي رو گزروند !

اين يکيش البته چند تايي هست که ديگه خيلي زياد ميشه جاش نيست!

دوست من شما که ميگيد چگونه تشخيص ميديد يا اينکه ميشه تشخيص داد بله ميشه

حتي تا اين حد که درد استخاني رو از درد عضلاني ميشه از هم تشخيص داد !!!

و در حيطه بيماري ها همه چيز قابل درمانه آما نبايد اين طور پنداشت که لزوما همه خوب ميشن نه خواست خدا رو نميشه تغيير داد !!!

من خودم يکي رو تو گروه ديدم که سرطان سينه داشت و بعد از 2 تا 3 ماه در مان با ري کي کلا غده از بدنش محو شده بود !

و ....
يک سري از علوم فراتر از سطح علم و دانسته هاي ماست که درکش مشکله تا باهاش بر خورد نکنيم نميتونيم قبول کنيم ..

راستي جدا فکر ميکنيد که با و جود برخي از پزشک هايي که خودشونو خدا ميدونن تا حدودي ميشه اينارو ثابت کرد البته بگم کم نيست پزشکي که در کنار پزشکي انرژي درماني هم انجام ميده !!

و کاملا موافقم که به دليل اگاهي کم مردم و جو موجود خيلي سو استفاده هم ميشه .

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 351 بار
سپاس‌های دریافتی: 1579 بار
تماس:

پست توسط Dr.Akhavan » چهار شنبه 17 مرداد 1386, 3:05 am

xXx, عزیز در مورد درمان به هر وسیله ای در دنیای پزشکی چه به وسیله دارو - عمل جراحی جدید و یا هر شیوه جدید و انرژی درمانی - هیپنوتیزم و .... هیچ پزشک و مراجع پزشکی قبول نمیکنند مگر این که برای چندین بار آزمایش شود - در مراکز علمی سراسر دنیا تحقیق و ثبت شود - انوقت همه قبول میکنند
به فرض ایران ادعای ساخت داروی برای درمان ایدز ر ا زمانی کرد - ولی هنوز در مرحله تحقیق و آزمایش روی 100 الی 1000 انسان است- اگر نتیجه دارو رضایت بخش بود - آنوقت به صورت مقاله ارائه میدهند - بعد حالا همه نمی آیند سریع قبول کنند - چون ما به همه نژادها دسترسی نداریم - بلکه بقیه کشور ها هم آزمایش و تحقیق میکنند - اگر مثبت بود در درمان بیماری بکار می برند-

پس به این دلیل هر پزشکی نمی آید این انژی درمانی و ... را قبول کند - مگر اینکه منبع معتبر داشته باشد - نه از طرف شما که بگویید چند نفر خوب شدند- بلکه از طرف دنیا

این را هم بدانید- که اگر کسی از پزشکی به پزشکی قانونی شکایت کند و بگوید چرا به فرض مریض فلان شد و یا چرا از فلان شیوه درمانی استفاده شد - پزشک در صورتی حرفش و شیوه درمانیش قابل قبول می باشد که شیوه درمان وداروی مورد استفاده او در ایران معتبر باشد و سند و رفرنس پزشکی داشته باشد - در غیر اینصورت پزشک محکوم است

پس شما دوست عزیز اگر میخواهی این شیوه درمان برای بیماریهای مختلف به فرض سرطان سینه انجام دهی و کسی قبول کند و نگوید دروغ و ... - به این شرط همه پزشکان و سپس جامعه قبول میکنند که شما ابتدا روی 100 تا 1000 بیمار آزمایش کرده باشی ( در stage های مختلف سرطان سینه ) و بعد این شیوه شما تعیید شده باشد .
در غیر این صورت اگر کسی از شما شکایت کند - قطعا و صد در صد محکوم هستی

شاید باور نکنی که بعضی از پزشکان ( البته منظور غیر مسلمان است) تا چند سال پیش همین دعا کردن هم از نظر علمی قبول نداشتند - تا اینکه باور نکنید -همین کشور اسرائیل در مورد اثرات دعا در مورد مریضان نا علاج تحقیق میکند ( حدودا روی 1500 نفر - دقیقا یادم نیست ) و اثر دعا را میبینید و از لحاظ علمی ثبت میکند . حالا همه قبول دارند که دعا واقعا اثر دارد.

پس اگر به این شیوه درمانی معتقد هستی - آن را ثابت کن - نه برای چند نفر بلکه برای همه
آنوقت مثل بمب صدا میکند و همه شما را به عنوان مشاوره درمانی برای بیماران غیر قابل علاج قبول می کنند :D

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط xXx » چهار شنبه 17 مرداد 1386, 12:15 pm

:D

درسته مدارک مستدل ميخواد براي اثبات اما من قطره اي از اين دريا هستم پس به اندازه خودم بتونم اثبات کنم اين عمل رو لا اقل براي چند نفر خودش کلي هست هر چند که از تلاش فرو گزار نميکنم براي اينکه داشتن جهاني شاد و سالم آرزوي هر انساني هست ...

البته نه اينکه کساني که به اين کار اعتقاد دارند کم باشند اما خوب ما دوست داريم بيشتر بشن :(

اگر در اين زمينه اطلاعات بيشتري خواستيد يا سايت و ... ميتونيد به من پي ام بديد تا ببينيد که کم نيستند :-)

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 69 بار

پست توسط majidjon13 » چهار شنبه 17 مرداد 1386, 1:28 pm

دروود

در مورد دکتر علي اکبري چطور؟؟؟؟

انرژِي روحي ايشون از جواني مورد اثبات واقع شد و سفرهاي زيادي نيز به خارج از کشور براي ازمايشات رو انرژيش

صورت گرفت....هر چند خيلي ها از نحوه عملکرد مادي گري ايشون اعتراض داشتند.

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Dr.Akhavan » پنج شنبه 18 مرداد 1386, 2:29 am

xXx, عزیز اگر میخواهی همه پزشکان قبول کنند - بای خودت و دوستانت و استادانت زحمت بکشید و آن را ثابت کنید و در کتاب های پزشکی واردش کنید.

majidjon13, عزیز
اولا جناب علی اکبری ( نه دکتر ) - توسط جناب شبخیز و دوستانش پا به عرصه گذاشت . درست است که ایشان انرژی دارند و قادر هستند قاشقی را از راه دور کج کنند .
در برنامه ای که خود ایشان پخش کرده اند - توانسته بودند قاشقی را کج کنند و - ولی همین کج کردن قاشق انرژی را از ایشان برد که صورتشان غرق عرق شد. ( منظورم اوج تمرکز است که باعث تعریق فراوان شد .)
ایشان 99در صد کلاهبرداری می کنند . بسیار بیشتر از اینکه فکرش کنید جیب مردم را خالی کرده است.
عموی بنده در یزد بخاطر بیماری ms که داشت و حتی انگلیس هم رفت ولی دارویی برای درمان ان کشف نشده بود . از ایشان دعوت خصوصی کرد که به یزد و منزل ایشان بیاید.
نمیدانم مردم از کجا مطلع شده بودند که علی اکبری به یزد امده است. خانه عموم مثل زیارتگاه شده بود . و همین آقای اکبری برای هرنفری 5000 تومان گرفت تا مردم بیمار را ببیند. ولی هر نفر در عرض 5 ثانیه -
روی عموم طی 2روز و هر روز نزدیک به 3 ساعت وقت گذاشت - ولی فایده ای نداشت .
نمیدانم چقدر از عموم طی 2روز اقامتش پول گرفت. ( لو ندادند ) ولی هیچ کدام از مردمی که متوسل شده بودند. بهبود نیافتند و ایشان فقط پول پارو کرد.
البته بعدا هنگام خروج از ایشان توسط نیروی انتظامی بازداشت شد و پولی را که از مردم گرفته بود را نیروی انتظامی پس گرفت - ولی خودش نمی دانیم چطوری فرار کرد.

ایشان انرژی دارند - بله دارند ولی برای همه و 99درصد مردم استفاده نمی کنند.

برای همین اکثر پزشکان ایشان را قبول ندارند.
تا انرژی درمانی از لحاظ علمی ثابت نشود - قطعا بدون اعتبار است.
:o

New Member

پست توسط aryaan » چهار شنبه 25 مهر 1386, 12:34 pm

سلام - من میخواستم این کار رو انجام بدهم - آیا این کار را برام انجام می دهید؟

اخوان : به فارسی برگردانده شد

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Dr.Akhavan » چهار شنبه 25 مهر 1386, 3:59 pm

aryaan, عزیز
ورودت را خوشامد میگویم - لطفا قوانین را رعایت فرمایید و فقط مجاز به تایپ فارسی هستید

اینجا محل تبلغ این جور کارها نیست - میتوانید با pm به کسانیکه این کارها را میکنند تماس بگیرید.

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

پست توسط PASARGAD » چهار شنبه 25 مهر 1386, 8:36 pm

يا من اسمه دوا و ذکره شفا

انرژي درماني عوام فريبي است!!!!!!

من 100%
به انرژي درماني، ايمان دارم

چون مادر من توسط همين کار بهبود يافت اون هم در يک جلسه.
مامانم در اثر سکته ي مغزي مچ دست چپش
فلج شده بود که پس از
انرژي درماني کاملا خوب شد
البته بايد بگم اون فرد رايگان اين کار را مي کرد.

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Dr.Akhavan » پنج شنبه 26 مهر 1386, 12:35 am

PASARGAD, عزیز
من قبلا گفتم که فقط انرژی درمانی میتواند بیماریهای روحی و عصبی را درمان کند و نه بیماریهای دیگر
مارد شما هم جزو همین دسته بود
مثلا شما با انرزی درمانی و یا طب سوزنی و گیاه درمانی نمیتوانید اپاندیست عمل کنید.
هر طبی محدودیت هایی دارد و جامع نیست -

ولی در ایران میخواهید با یک طب مثلا آب درمانی و یا انرژی درمانی همه چیز را درمان کنید که نمیشود
در دنیا فقط طب نوین جواب اکثر سوالات را دارد و نه همه انها
در حالیکه بقیه علمها مانند انرژی درمانی- آب درمانی - موسیقی درمانی - حجامت - طب سوزنی و گیاه درمانی سنتی و....
فقط جواب 20درصد وشاید کمتر بیماریها را میدهند

New Member

Re:

پست توسط nm0021 » دو شنبه 26 اسفند 1387, 8:36 pm

Dr.Akhavan نوشته شده:PASARGAD, عزیز
من قبلا گفتم که فقط انرژی درمانی میتواند بیماریهای روحی و عصبی را درمان کند و نه بیماریهای دیگر
مارد شما هم جزو همین دسته بود
مثلا شما با انرزی درمانی و یا طب سوزنی و گیاه درمانی نمیتوانید اپاندیست عمل کنید.
هر طبی محدودیت هایی دارد و جامع نیست -

ولی در ایران میخواهید با یک طب مثلا آب درمانی و یا انرژی درمانی همه چیز را درمان کنید که نمیشود
در دنیا فقط طب نوین جواب اکثر سوالات را دارد و نه همه انها
در حالیکه بقیه علمها مانند انرژی درمانی- آب درمانی - موسیقی درمانی - حجامت - طب سوزنی و گیاه درمانی سنتی و....
فقط جواب 20درصد وشاید کمتر بیماریها را میدهند

با عرض سلام،

من تازه عضو این انجمن شده ام و می خواستم از آقای دکتر احوان بپرسم طب رایج چقدر می تونه بیماری ها رو درمان کنه؟
البته منظورم درمان هستش نه ساپرس کردن!
آیا می توانید اسم یک بیماری مزمن را شما نام ببرید که طب رایج می تواند درمان (Cure) کند؟

ارادتمند، سامین

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
تماس:

Re: انرژي درماني، عوام فريبي است

پست توسط Dr.Akhavan » چهار شنبه 28 اسفند 1387, 1:38 pm

خیلی از بیماریها را میشه درمان کامل کرد و بعضی ها را باید درمان بصورت کنترلی انجام داد تا طول عمر بیمار افزایش پیدا کند و دچار عوارض بیماری نشود.
الان در دنیا صحبت در مورد افزایش طول عمر بیمار و life style و بهبود کیفیت زندگی بیمار است و نه درمان کامل
چون با شناسایی چند فاکتوری بودن اکثر بیمارهای - از بین بردن تمام فاکتورهای ایجاد کننده بیماری امکان پذیر نمی باشد.
البته خیلی از بیماریهایی که در گذشته درمان نمیشدند و ناعلاج بودند الان درمان میشوند مثل بعضی از انواع سرطانها
دیابت - ایدز - فشار خون بالا و ... همه بیماریهای مزمن هستند که باید کنترل شوند.

مگر روشهای درمانی دیگر میتوانند همه بیمارها را درمان کامل کنند که البته امکان ندارد.
بالاخراه این علم نوین پزشکی است که حاوی بالاترین تحقیقات علمی در زمینه بیماریها و شناخت انها است که هزاران نفر در دنیا در حال انجام هستند و هر روز رو به پیشرفت است.

دیگر روشهای درمانی (مخصوصا طب سنتی چینی -ایرانی و هندی و گاه مصری ) میتوانند به کمک پزشکی نوین بیایند و همراه با ان باشند و نه اینکه نقطه مقابل پزشکی نوین باشند چون قطعا از لحاظ علمی و سندیت علمی و تحقیقاتی کم می اورند.

حتی در اینجا که یک مرکز تخصصی است - چیزی و یا تایپیکی بدون منبع که حکم سندیت علمی انرا دارد پذیرفته نیست و حتما منبع باید معتبر و قابل قبول باشد و نه اینکه از هر سایتی باشد- پس چگونه توقع دارید که در علم بزرگی مانند پزشکی - حرفی و یا درمان و شیوه درمانی بدون سندیت علمی و تحقیقاتی قابل قبول باشد

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 50 بار
سپاس‌های دریافتی: 181 بار

Re: انرژي درماني، عوام فريبي است

پست توسط zector » پنج شنبه 20 فروردین 1388, 4:28 pm

انرژی درمانی ، عوام فریبی نیست. هرکدام جایگاه خود را دارند. اگر قرار باشه عوام فریبی باشه، پس هومیوپاتی هم عوام فریبی هست.

ارسال پست

بازگشت به “پزشکي”