سورن آخر مرداد ماه به بازار مي آيد

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 177
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 17 دی 1385, 3:13 pm
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

سورن آخر مرداد ماه به بازار مي آيد

پست توسط Gamma »

معاونت مركز توسعه محصولات جديد ايران خودرو از عرضه سورن در اواخر مردادماه به مشتريان خبر داد.

محمدكامجو اظهار داشت: با برنامه ريزي انجام گرفته 200 دستگاه سورن در مردادماه و 400 دستگاه براي شهريورماه توليد و به بازار عرضه خواهدشد.

وي با بيان اين موضوع كه هيچ مشكلي درخصوص تجاري سازي اين خودرو وجود ندارد گفت: تمام امكانات از جمله توليد قالب ها به طور كامل آماده شده است و براي توليد اين خودرو هيچ مشكلي وجود نخواهد داشت.

اين مقام مسوول با بيان اينكه سورن با آخرين استاندارد هاي كيفي توليد و به مشتريان عرضه خواهد شد گفت: در فاز دوم توليد اين خودرو كه از اوايل دي ماه امسال شروع مي شود و با تغييراتي در تزيينات داخلي نيز به مشتريان عرضه خواهد شد.

وي از طراحي اكسل جديد در مركز تحقيقات ايران خودرو خبر داد و عنوان كرد: اين اكسل كه مراحل نهايي طراحي را طي مي كند و فاز مطالعاتي آنها نيز بر روي خودرو هاي جديد انجام شده است.

وي ادامه داد: اكسل جديد هم اكنون در مرحله امكان سنجي است در صورت تصويب مديريت توانيم پلاتفرم خودرو كلاس B , C را هم به نام ايران خودرو توليد كنيم.

وي مهم ترين رسالت مجموعه معاونت مركز توسعه محصولات جديد را بهبود كيفي محصولات فعلي و برنامه ريزي براي توسعه و توليد محصولات جديد دانست و گفت: پروژه هايي براي كاهش هزينه توليد محصولات، بهبود و ارتقاي كيفيت محصولات در دست اجرا است.


ستاد خبری ايران خودرو
اميرالمومنين حضرت علي : ... حق پدر بر فرزند اين است كه فرزند در همه چيز به جز نافرماني خدا از پدر اطاعت كند ...
فرازي از حكمت 399 نهج البلاغه
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”