ايران خودرو : مالكان 50 هزار خودرو هنوز به طرح ارتقاي ...

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 177
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 17 دی 1385, 3:13 pm
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

ايران خودرو : مالكان 50 هزار خودرو هنوز به طرح ارتقاي ...

پست توسط Gamma »

مالكان 50 هزار خودرو هنوز به طرح ارتقاي سامانه سوخت رساني مراجعه نكردند

به رغم تماس تلفني و تعيين زمان مراجعه به نمايندگي هاي ايران خودرو، پنجاه هزار نفر از دارندگان خودروهاي مشمول طرح ارتقاي سامانه سوخت رساني محصولات مدل 83 و 84 اين شركت در طرح مذكور شركت نكرده اند.

مهندس محمد جواد طلا مديرعامل شركت امدادخودرو ايران با بيان اين مطلب افزود: ظرفيت سازي گسترده اي براي به روز آوري و ارتقاي سامانه سوخت رساني در نمايندگي هاي منتخب ايران خودرو و سايت هاي ويژه امدادخودرو در سراسر كشور انجام شده اما به دليل عدم مراجعه مالكان خودروها بلا استفاده مانده است.

وي با اشاره به اين كه از ابتداي سال جاري تاكنون تنها نيمي از دارندگان خودروهاي 405 ، سمند و پارس مدل 83 و 84 كه مشمول طرح ارتقا هستند در اين طرح حضور يافته اند، اضافه كرد: براي اطلاع رساني به اين دسته از مشتريان بيش از 10 ميليون پيام كوتاه ارسال شده و 500 هزار تراكت در بزرگراه هاي ورودي شهر تهران توزيع شده است.

مديرعامل امداد خودرو ادامه داد: حدود شش هزار نامه به روابط عمومي هاي نهاد هاي دولتي و وزارتخانه ها ارسال شده تا در صورت وجود محصولات مشمول طرح ارتقاي سامانه سوخت رساني براي بازبيني و به روزآوري سامانه خودروها به سايت هاي امدادخودرو مراجعه كنند و همچنين تابلوهاي اطلاع رساني ويژه اي در كليه نمايندگي هاي ايران خودرو در سراسر كشور نصب شده است.

وي از مالكان خودروهاي مشمول طرح ارتقا خواست حتي اگر در سال هاي گذشته در فراخوان هاي قبلي ايران خودرو حضور يافته اند، يك بار ديگر در سال 86 در طرح ارتقاي سامانه سوخت رساني مشاركت كنند.

گفتني است ايران خودرو با هدف ارتقاء و به روز آوري سامانه سوخت رساني خودروهاي 405 ، سمند و پارس معمولي مدل 83 و 84 (بجز بهمن و اسفند 84 ) طرحي رايگان را از نيمه فروردين ماه امسال به مرحله اجرا گذاشته است.

اين شركت از دارندگان خودروهاي دوره يادشده خواسته است ضمن توجه به اطلاعيه هاي مكرر ايران خودرو در اين رابطه هرچه سريعتر با شماره تلفن 88608020 تماس گرفته و در اين طرح رايگان مشاركت كنند.

ستاد خبری ايران خودرو
اميرالمومنين حضرت علي : ... حق پدر بر فرزند اين است كه فرزند در همه چيز به جز نافرماني خدا از پدر اطاعت كند ...
فرازي از حكمت 399 نهج البلاغه
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”