واكنش كيهان به " يانگوم "

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1258
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 10 دی 1385, 12:01 am
محل اقامت: www.ir-dl.ir
سپاس‌های ارسالی: 2151 بار
سپاس‌های دریافتی: 1069 بار
تماس:

واكنش كيهان به " يانگوم "

پست توسط nt »

واكنش كيهان به " يانگوم "
شايد كمتر كسي از تماشاگران تلويزيون باشد كه با شخصيت دختر جواني به نام «يانگوم» آشنا نباشد. دختري جوان كه در دربار سلطنتي قرن هفدهم كره، ابتدا در آشپزخانه خدمت مي كرد و بعد هم طي فعل و انفعالاتي تبعيد شد، اصول پزشكي آموخت و در بازگشت، اولين پزشك زن دربار شاه و ملكه كره شد و به درمان خاندان سلطنتي و درباريان پرداخت.

سريال «جواهري در قصر» كه به زندگي «يانگوم» مي پردازد، تا آنجا كه تلاش دختري جوان و يتيم را نشان مي دهد كه بدون هراس از مشكلات و سختي ها، با استعانت از خداوند و با عزمي راسخ، مقابله با بدخواهان و حسودان را تنها با آموزش علم و دانش و كوشش و تقلاي بي وقفه دنبال مي كند و با همين تلاش و كوشش است كه در هر گام موفق مي شود، قابل قبول و تا حدودي آموزنده به حساب مي آيد. اما وقتي خداي ناكرده همين كاراكتر در كنار شخصيت هاي بي مانند ديني و ملي و اخلاقي كه از ديدگاههاي مختلف، اسطوره هاي والاي تاريخ بشريت به شمار آمده اند و همچنين بالاتر از نمونه هاي اخلاق و رفتاري گرانقدر اين سرزمين، بخواهد الگوي نسل جوان قرار گيرد، آنگاه همه آن جنبه هاي مثبت به ضد خود بدل شده و در جهت اهداف دشمنان ديرين اسلام و ايران، تاثيرات منفي جبران ناپذيري برجاي خواهد گذارد.

سالهاست كه دشمنان هميشگي اين مرز و بوم سعي داشته اند در مقابل الگوهاي ترديدناپذير اسلامي و شيعي مردم، نمونه هايي قلابي و تقلبي را با تبليغات و پروپاگانداي شديد در ذهن و روح آنها نفوذ دهند تا به آساني بتوانند منابع و ذخاير مادي و انساني و معنويشان را غارت نمايند. زماني با ناسيوناليسم و تاريخ باستان، زمان ديگر با روشنفكرنماها و شبه روشنفكران و گاهي هم با چهره هاي مشكوك غربي و شرقي كوشش كرده اند تا الگوهاي واقعي اسلامي و ايراني را در ذهن جوانان ايراني كم رنگ نمايند. اينك دايره اين تلاش به سريال هاي تلويزيوني كه از رسانه ملي به نمايش درمي آيد نيز كشيده شده است. از ياد نبرده ايم كه زماني اين سوءاستفاده در مورد سريال هايي همچون «سالهاي دور از خانه» و كاراكتري مانند اوشين صورت گرفت كه او را تا حد قديسين مذهبي نيز رساندند. و امروز نيز چنين تبليغات انحرافي در مورد كاراكتر مشابه ديگري به نام «يانگوم» صورت مي گيرد. كاراكتري كه نهايت آرزو و آمالش خدمت به دربار سلاطين و شاهان است و اغلب لحظات مثبت اين سريال در خوش آمد شاه و ملكه و عاليجنابان و درباريان مي گذرد. «يانگوم» لحظاتي شاد و راضي و سرخوش است كه توانسته باشد، رضايت ملكه يا مادر شاه را جلب كرده باشد و در حالي كه مردم فقير كره در اثر بيماري هاي واگيردار، گروه گروه جان مي سپارند، حتي لحظه اي دگرگوني مزاج مادر شاه براي وي نگران كننده و اضطراب آور است!!

اما اينك براي بزرگ كردن و الگوسازي از چنين كاراكتري، مطبوعات زرد و نشريات شبه روشنفكري، دست به دست هم داده اند تا در كنار باندهاي قاچاق فيلم هاي غيرمجاز خارجي و همچنين برخي ارباب تسامح و تساهل در شبكه دوم سيماي جمهوري اسلامي، از «يانگوم» شخصيتي ملي و الگويي بي مانند براي مردم بسازند.

فقط به تيترهاي نشريات موسوم به زرد توجه كنيد كه هر هفته با خبري از يانگوم كيوسك مطبوعاتي ها را به تسخير خود درآورده اند:

«عشق آتشين يانگوم»
«يانگوم بچه دار مي شود»
«يانگوم به تهران مي آيد»
«پيام يانگوم به علاقمندان ايراني اش»
«دلائل شكست تيم ملي فوتبال از زبان يانگوم»
«يانگوم در بيمارستان بستري مي شود»
«مصاحبه اختصاصي با يانگوم» و...

انبوه مطالب و اخبار جعلي از يانگوم، تيتر اصلي بسياري از مجلات و روزنامه هاي معلوم الحال مي شود (يادش بخير زماني اگر به اين صورت، برخي مجلات و نشريات به دامن ابتذال رسمي مي افتادند، لااقل هيات نظارت بر مطبوعات، يك اخطارهايي مي داد ولي امروز گويي همه چيز به خير و خوشي پيش مي رود!!!) و در كنار آنها روزنامه شبه روشنفكري «هم ميهن» (قبل از توقف انتشار) به قول خودشان در قلب پوپوليسم قرار مي گيرد و ويژه نامه اي را با عكس درشت يانگوم بر روي جلد به اين سريال و كاراكتر اختصاص مي دهد كه ضمن شرح كامل ماوقع و بيان داستان و ماجراي يانگوم به اصطلاح واقعي، تبليغي هم براي DVD هاي كامل آن مي كند. (معلوم نيست بين مافياي قاچاق فيلم هاي غيرمجاز قانوني و سردمداران موسوم به اصلاح طلب روزنامه «هم ميهن» چه تباني هاي سياسي و اقتصادي وجود داشته كه به نظر كشف و افشاي آن وظيفه وزارت اطلاعات باشد تا لااقل براي يك بار هم كه شده پرده از روابط پنهاني باندهاي عظيم ورود فيلم ها و CD ها و DVDهاي مخرب به كشور برداشته شود كه چگونه با صرف ميليون ها دلار، در كمترين مدت، اين فيلم ها وارد كشور شده و در تيراژ وسيع در سراسر اين سرزمين با زيرنويس فارسي توزيع مي شود تا ضدارزشي ترين مفاهيم و افكار بر عليه اسلام و ايران را در ميان اذهان نسل جوان تكثير و پخش كنند. آنچه كه از هزاران تن مواد مخدر و افيوني، خطرناك تر و ويران كننده تر است.)

بلافاصله همان DVDها در تيراژ وسيع در برخي فروشگاههاي محصولات فرهنگي عرضه شد و بعضا نيز با ارائه شماره تلفني، آن را به طور رايگان تا در منزل آورده و مي آورند. (تهاجم فرهنگي از اين سهل و آسان تر؟!). راستي در اينجا وظيفه نهادهاي فرهنگي و امنيتي و انتظامي چيست؟

از طرف ديگر گفته شد كه شبكه دوم سيما (شبكه پخش كننده سريال جواهري در قصر) براي تبليغات افزونتر اين سريال، تمهيدات ويژه اي درنظر گرفته و با پول بيت المال يكي از مجريان برنامه «مردم ايران سلام» (منصور ضابطيان) را در جريان برگزاري جام ملت هاي آسيا، به بهانه اين جام روانه كره جنوبي كرده (معلوم نيست چگونه مسئولان صداوسيما خبرنگار خود را به جاي كشورهاي برگزاركننده مسابقات به كره جنوبي فرستادند!!) تا ضمن تهيه گزارش از پشت صحنه سريال «جواهري درقصر» (احتمالا خريد آن از تلويزيون كره)، گفت وگويي هم با بازيگر نقش يانگوم داشته باشد كه در آن بيشتر شاهد توصيه هاي اخلاقي و رفتاري اين خانم باشيم. اين در حالي است كه مدتها پيش بر روي وب سايت هاي هوادار اين سريال و كاراكتر يانگوم، عكس هاي مختلفي از اين بازيگر منتشر شد كه تصاوير مستهجني از وي را به نمايش مي گذارد و نشان مي داد كه ايشان برخلاف تبليغات رسانه اي در ايران، چندان هم به مباني اخلاقي و رفتاري لااقل از ديدگاه فرهنگ ديني و ملي ما، معتقد نيستند.

نمي دانم آن پشت صحنه و گفت وگوي ذكر شده از برنامه «مردم ايران سلام» تا زمان انتشار اين مقاله پخش گرديده است يا نه؟ ولي همينقدر مي دانم كه خود مجري برنامه بارها براي پخش آن تبليغ كرد و وعده نمايشش را به مردم داد.

خلاصه كلام اينكه، مسئولان فرهنگي مي بايست در مقابل اينگونه الگوسازي هاي انحرافي و ضدارزشي، حساسيت بيشتري از خود نشان داده و يا حداقل آب به آسياب آن نريزند. يادمان نرود كه اينگونه الگوسازي ها همواره از موثرترين طرح ها براي پيشبرد تهاجم فرهنگي در كشورهاي اسلامي بوده است.

سعيد متين - كيهان
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1106
تاریخ عضویت: چهارشنبه 29 شهریور 1385, 11:12 am
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 »

از ياد نبرده ايم كه زماني اين سوءاستفاده در مورد سريال هايي همچون «سالهاي دور از خانه» و كاراكتري مانند اوشين صورت گرفت كه او را تا حد قديسين مذهبي نيز رساندند.

گویا نویسنده کیهان در خواب تشریف دارن . آن گروهی که اوشین و هانیکو را تبدیل به قدیسان کرد اصلاحطلبان و یا قاچاقچیان فرهنگی نبودند . بلکه در سایه داستان پردازی های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تبدیل به قدیسه شدند . صدا و سیمایی که در دوبله هر فیلم تا 180 درجه داستان فیلم را عوض میکند . حالا هم همین صدا و سیما قصد دوبلاژ فیلم تایتانیکرا برای پخش در شبکه سوم دارد احتمالا داستان فیلم هم طبق معمول عوض خواهد شد .

به نقل از بازتاب

داستان فيلم پس از دوبلاژ و بومي شدن:
بروک سوتو يک جوينده اسلحه ونزوئلايي است که براي برملا کردن جنايت‌هاي کاخ سفيد با تجهيزاتي که از کوبا تهيه کرده است، در اعماق آبها به دنبال بقاياي سلاح‌هاي کشتار جمعي پنتاگون است. او به طور اتفاقي، به بقاياي يک کشتي خيلي گنده بر مي‌خورد که يک صندوق سالم درون آن قرار دارد. بروکو صندوق را بيرون مي‌آورد و در آن ـ کات به قسمت‌هايي از فيلم دوئل ـ مقداري اسناد جنگي مهم مي‌يابد که در آنها نشان داده شده سازمان جاسوسي آمريكا باعث غرق شدن تايتانيک بوده. بروک سوت با استفاده از شبکه جهاني «العالم» از مردم عالم مي‌خواهد هرکس اطلاعاتي دراين باره دارد، به او کمک کند. يک پيرزن نيکاراگوئه‌اي به اسم «رزا آدمونو» ادعا مي‌کند مي‌تواند به بروکو سوتو کمک کند و در حالي که «سيا» در پي قتل وي است، فراري داده شده و به کشتي مزبور منتقل مي‌شود. او در آنجا داستان زندگي خودش را بازگو مي‌کند. رزا يک دختر فقير و بدبخت بوده که توسط قاچاقچيان انسان آمريكايي در 17 سالگي از ماناگوآ دزديده مي‌شود و بعد از گريم به صورت يک دختر ثروتمند سوار بر تاتانيک مي‌شود تا به آمريكا فرستاده شود. رزا که از آمريكا متنفر است تصميم مي‌گيرد خودکشي کند اما در آخرين لحظات توسط پسري ـ کات به تصاويري از سريال خانم مارپل ـ نجات داده مي‌شود. اسم پسر ياکوب است. او ماموريت دارد تا براي خنثي سازي پروژه انقلاب‌هاي نارنجي و صورتي و يشمي و پشمي آمريكا که قرار است هشتاد سال بعد شروع شود، به آمريكا برود. رزا، مفتون تعهد ياکوب مي‌شود و با او به طبقات پايين که ستمديدگان و رنجبران و مستضعفين قرار دارند، مي‌رود و در جلسات دعا و نيايش آنها ـ کات به صحنه‌هايي از آهنگ برنادت ـ شرکت مي‌کند.

سرانجام، در حالي که آنها درون يک اتوموبيل، با حفظ فاصله شرعي به نابودي استکبار جهاني فکر مي‌کنند و از فرط خشم، دود و بخار از کله‌شان بلند مي‌شود (و روي شيشه هم طبيعتا تاثير مي‌گذارد!) با دسيسه عوامل «سيا» که ياکوب را شناسايي کرده بودند، يک کوه يخ در مسير تايتانيک قرار مي‌گيرد و با آن برخورد مي‌کند. ياکوب در صحنه تاثيرگذاري فرياد مي‌زند: «نالوطيا... نامسلمونا... با من مشکل دارين، چرا زن و بچه مردم رو غرق مي‌کونين؟» و افسر ارشد سيا که در هيات سرپرست گروه نوازندگان ظاهر شده مي‌گويد: «ها‌ها‌ها... ما اينطوري هستيم... تازه کجاشو ديدي؟... حتي واسه بدنومي القاعده، بوئينگ به برج‌هاي دوقلو هم مي‌زنيم!» و در جواب رزا که مي‌پرسد: «بوئينگ ديگه چيه؟» مي‌گويد: «هموني که با هماهنگي صهيونيست‌ها به برج‌هاي دوقلومون مي‌زنيم» و با پاسخ ياکوب که ابراز مي‌دارد: «عفت کلوم داشته باش، آمريكايي بي چاک و دهن» درگيري شروع مي‌شود. اما کشتي غرق مي‌شود و در صحنه پاياني، ياکوب در حالي که به رزا مي‌گويد که اسناد اين جنايت در صندوق گذاشته شده، به خاطر سمي که عوامل «سيا» به گردن او تزريق کرده‌اند ـ با يک موسيقي جانگداز هندي ـ به اعماق دريا فرو مي‌رود. رزا هم پس از اندکي توسط نيروهاي امنيتي آمريكايي دستگير و به گوانتانامو منتقل مي‌شود
.

بهنقل از مقاله کیهان
سالهاست كه دشمنان هميشگي اين مرز و بوم سعي داشته اند در مقابل الگوهاي ترديدناپذير اسلامي و شيعي مردم، نمونه هايي قلابي و تقلبي را با تبليغات و پروپاگانداي شديد در ذهن و روح آنها نفوذ دهند تا به آساني بتوانند منابع و ذخاير مادي و انساني و معنويشان را غارت نمايند
.

پس دشمن مردم صدا و سیما بوده . آفرین بر این نویسنده که توانسته دشمن واقعی ملت را بیابد. چون ما سالها فکر میکردیم این شخصیتهای کذایی توسط امریکا خلق شده اند .و پول و منابع ما توسط واشنگتن به تاراج می رود .

در حالي كه مردم فقير كره در اثر بيماري هاي واگيردار، گروه گروه جان مي سپارند، حتي لحظه اي دگرگوني مزاج مادر شاه براي وي نگران كننده و اضطراب آور است!!


باز هم آفرینی دیگر . ایشان فهمیدند که مردم کره گرسنهو فقیر و در حال مرگ از بیماری هستند . پیشنهاد میکنم بغیر از بودجه موجود برای لبنان و فلسطین و سوریه و ونزوالا و کوبا و سوریه یک بودجه اضطراری هم برای کره جنوبی در نظر بگیریم و در این سایه مردم کره را مسلمان کنیم

فقط به تيترهاي نشريات موسوم به زرد توجه كنيد كه هر هفته با خبري از يانگوم كيوسك مطبوعاتي ها را به تسخير خود درآورده اند:

«عشق آتشين يانگوم»
«يانگوم بچه دار مي شود»
«يانگوم به تهران مي آيد»
«پيام يانگوم به علاقمندان ايراني اش»
«دلائل شكست تيم ملي فوتبال از زبان يانگوم»
«يانگوم در بيمارستان بستري مي شود»
«مصاحبه اختصاصي با يانگوم» و..
.

خواهشا ایراد نفرمایید که وزیر ارشاد جزو اصلاح طلبان هست . البته از نظر من ایشان بیشتر به درد وزارت کشور و یا امور خارجه می خورد
بلافاصله همان DVDها در تيراژ وسيع در برخي فروشگاههاي محصولات فرهنگي عرضه شد و بعضا نيز با ارائه شماره تلفني، آن را به طور رايگان تا در منزل آورده و مي آورند. (تهاجم فرهنگي از اين سهل و آسان تر؟!)
.

خوشحالم فرد صادقی هستید . پش شما هم دی وی دی این سریال را تهیه کردید . به خاطر وجود برخی صحنه ها در ان که طی اعملا سانسور و اسلامیزاسیون صدا و سیما قیچی شدند نگران تاثیر ان بر برادران ایرانی خود شدید . افرین بر شما :smile: :smile:

راستي در اينجا وظيفه نهادهاي فرهنگي و امنيتي و انتظامي چيست؟

قربان ادم چیز فهم . شما تازه دارید این سوال رو می پرسید . ما الان یک ده بیست سالی هست که داریم می پرسیم . البته تنها جوابی که دیدیم بر خورد با بد حجابان بوده است


تنها نتیجه ای که من از این مقاله گرفتم اینه که ایشون خودشون با توجه به اطلاعاتی که ارائه دادن نه تنها دی وی دی فیلم رو گرفتن بلکه به ماهواره و بسیاری ابزارهای اطلاع رسانی پیشرفته دسترسی دارند به طوری که فهمیدند یانگوم نامسلمانه 8) 8) و اصلا به درد الگو بودن برای مردم نمیخوره و اینکه فرموندن ایشون فرد مستهجنی هست 8) 8) .

من ضمن تشکر از این نویسنده محترم از ایشان خواهش دارم که در مورد فیلم هایی نظیر نقطه صفر و نیز چشم شیطان و نیز چند فیلم دیگر که در ان به رواج فرهنگ روح و ارواحو پیش بینی اینده و دیدار شیطان می پردازند نیز مقاله ای اتشین چون این نگارند تا حق بله حق دار رسد

قربان شما
مهدی-سنگین ایران

یکی به من بگه اخه من چرا هر بار سر هارتا پورتای این کیهان اعصابم خورد میشه
تصویر تصویرتصویر
Furious Poster
Furious Poster
نمایه کاربر
پست: 361
تاریخ عضویت: جمعه 22 اردیبهشت 1385, 1:15 am
سپاس‌های دریافتی: 31 بار

پست توسط mostafaa »

صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از سالها پیش با انواع و اقسام فیلمهای انگلیسی (که اغلب در مورد پادشاهی و ملکهء هر.هء انگلیس و حمایت از اونها بوده ) آنتنش پرشده . هزار ورژن مختلف از رابین هود که منجی بی چون و چرای پادشاهی بریتانیای صغیر و شخص ریچارد شیردل ( بخوانید ریچارد بزدل ) به حساب میاد پخش شده .اما هیچ وقت صدای این کیهان در اومده ؟؟؟ همین تابستان اغلب شبکه های استانی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ( که به نظر میاد بگیم صدا و سیمای جمهوری اسلامی انگلیس !!! سنگین تره ! ) دارند ورژن دیگری از داستان پوچ و مضخرف رابین هود پخش میکنند !!!! فیلم انگلیسی دیگری از شبکه تهران و اصفهان ( باقی شبکه ها رو خبر ندارم ) پخش میشه به نام چیچی از مریخ ! همین چند روزه انواع و اقسام فیلمهای انگلیسی از شبکه سه و شبکه دو پخش شده اما صدای کیهان در نیومده . جالبیش اینه که سینمای انگلیس در فساد روی دست آمریکا اومده . اونوقت چطوره پخش فیلمهای اون هیچ مشکلی نداره اما پخش یانگوم باعث میشه مردم یانگوم رو به جای بانو فاطمه زهرا الگو قرار بدن ؟؟!!!!!!!! آیا فیلمهای انگلیسی انقدر در ترویج فرهنگ اسلامی موثرند که باید در تمام این سالها تلویزیون رو پر میکردند ؟؟؟ آیا انقدر این فیلمها آموزنده و جذاب بودند که باید حتما پول میدادیم و اغلب اینها رو از بنگاه دروغ پراکنی بی بی سی تهیه میکردیم ؟؟؟ ( نمونش همین رابین هود که داره پخش میشه و توسط بی بی سی ساخته شده و برای پخش اون در ایران پول پرداخت شده . حالا چقدر ؟ الله اعلم ... )

از بین بیش از دویست کشور دنیا انقدر قحطی شده که باید فیلمهای سینمایی و سریال و مستند علمی و حیوانات صدا و سیمای وزین جمهوری اسلامی ایران از انگلیس و فرزندان حرام..دش , استرالیا و کانادا تهیه بشه . نکنه اینها جزو کشورهای دوست و برادر هستند ؟؟!! ( شایدم هستند و ما خبر نداریم ... ) چرا در تمام این مدت صدای کیهان در نیومد ؟؟؟

از انگلیس که بگذریم در تمام این سالها انواع و اقسام فیلمهای پوچ و بی محتوای هندی که بطور آشکار میشه سرسپردگی چند صد سالهء هندیها به بریتانیا رو میشه به انحاء مختلف در اونها مشاهده کرد پخش شده. یا مدام فیلمهایی که از سینمای هنگ کنگ که در زمان حکومت انگلیس بر هنگ کنگ ساخته شدند پخش میکنند که در اونها تمام روئسای بالا ( رئیس کل پلیس و قاضی القضات و قضات دادگاهها همگی انگلیسی هستند ) آیا اینها ترویج سلطهء استعمار بر کشورها نیست ؟؟ این بدتره یا یانگوم ؟؟ اما حالا که سیزده چهارده سال از قطع ید انگلیس از هنگ کنگ میگذره هنوز که هنوزه این صدا و سیمای وزین فیلمهایی رو پخش میکنه که متعلق به همون دوران حکومت انگلیسه !!!!!!!!!!!!!!!! باز هم کیهان حلقوم در گلو گرفته !!!

از تمام اینها که بگذریم میرسیم به سینمای سراسر اسلامی و فرهنگی کشور دوست و برادر , آمریکای عزیز . مدام در این تلویزیون از این سینمای هالیوود بد میگن اما مدام فیلمهای هالیوودی پخش میکنند . لابد اینها هم دارند در کنار برادران انگلیسی به ترویج فرهنگ اصیل اسلامی کمک میکنند !!!! چند شب پیش فیلم تروی با سانسور از شبکه دوم پخش شد . شب قبلش فیلم Meet The Parent's که پر از صحنه های زننده و س-ک-سیه از شبکهء اول پخش شد . اونم با حدود نیم ساعت ( شایدم بیشتر ) سانسور . اگه کسی فیلم اصلی رو ندیده بود خیلی از جاهای فیلم رو اصلا نمیفهمید ! اونوقت واقعا این بدتره یا یانگوم ؟ این بازیگران که بیشتر به ستاره های پورنو میخورند فاسدترند یا یانگوم ؟؟ آیا این فیلم پخشش انقدر مهم بوده که حتی با نیم ساعت سانسور باید پخش میشده ؟؟ از اون جالبتر پخش سری جدید مرد عنکبوتی بود . چند وقت پیش یکی از تحلیلگرای خودشون داشت میگفت هالیوود مروج فرهنگ آمریکایی و برتربینی آمریکایی و خودبزرگ بینی آمریکائیهاست و نمونشم فیلم مرد عنکبوتی رو مثال زد اونوقت همین فیلم استکباری سری جدیدش تنها بعد از یکی دو ماه از اکرانش در آمریکا توسط صدا و سیمای وزین دوبله میشه و از تلویزیون پخش میشه !!!! یاللعجب !!!!!!!!!!!! مثل اینکه نادانی انسانها بی نهایته !!!!!!!

یه مورد هم در مورد ادعای نویسندهء کیهان در مورد مافیا و استکبار جهانی توزیع فیلم عرض کنم .

یکی از انجمنهای فارسی هست که بخشی مربوط به فیلم و سریال داره . در اون بخش علاقمندان فیلمهای مختلف اومدن تاپیک هایی مربوط به فیلم و سیرال مورد علاقشون که بیشتر هم فیلمهای شرقی هستند ایجاد کردند و صدها صفحه در مورد اونها بحث کردند و کارهایی نیز انجام دادند . مانند سریال افانهء شجاعان که چند سال پیش از شبکه یک پخش شد . طرفداران پر و پا قرص این سریال , مجموعه ای که از تلویزیون پخش شده بود رو کپچر کردند و برایه هر کدوم از اعضاء که درخواست میکرد پست میکردند ( البته باید هزینهء پست و دی وی دی خام رو به حساب فرستنده میریختید ! همان سنت جدید و شریف Sharing ! ) . بعد از مدتی هم برای دیدن نسخهء اورجینالش یکی از دوستان اونرو از چین تهیه کرد و دست به دست بین اعضا چرخید .

عین همین مطلب هم برای سریال جواهری در قصر اتفاق افتاد و دوستانی که خیلی جذب این فیلم شده بودند اونرو از خارج تهیه کردند و ایندفعه خودشون مشغول تهیه ء زیرنویس فارسی اون شدند . که نتیجه ء کار هم شد همین مجموعه ای که الان در سایتهای مختلف به فروش میرسه و البته دست کلاهبرداران در برخی سایتهای فروشنده وارد کار شده و مجموعه رو به چند برابر قیمت ( گاه تا 18 هزار تومان ) به فروش میرسانند در صورتی که دوستان در انجمن مورد بحث برای 5 دی وی دی این فیلم تنها حدود سه هزار تومان دریافت کردند . یعنی همان پول مدیای خام و هزینه ء پست . حال چطور میشود که این جماعت تبدیل به مافیای پخش فیلم و استکبار جهانی میشن باید از ذهن مجنون نویسنده پرسید . جای تاسفبارش اینه که همین ادعاها رو در زمان انتخ...بات مطرح کردند اما الان مثل خ...ر ...

باقی بقایتان ...
استحمار یک ملت , بهترین راه برای استعمار آنهاست ...
Major II
Major II
پست: 82
تاریخ عضویت: دوشنبه 15 مرداد 1386, 8:48 pm
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط max_cady991 »

hot fuzz رو کسی دید از کانال 2؟ من تاحالا فقط دو فیلم دیگه تو عمرم دیده بودم که اینهمه توش خشونت باشه!

یکی نچورال برن کیلرز بود یکی دویل ریجکت! که تو هیچ کدوم با این طرز طنز گونه و جذاب! آدم نمیکشتن!

تمام داستان رو هم میشه تو این خلاصه کرد

تمام سنتها و مذهب رو دست و پا گیر و بد معرفی کرده بود..... یعنی آخر داستان از کشیش تا دکتر پیر تماما انسانهای وحشتناکی بودن و در مقابل هرزه ها و نوجوانان بزهکار قربانی اینها ...

من نمیدونم از کجا به این نتیجه رسید که باید این فیلم رو پخش کنن!
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”