17 ساعت برنامه زنده رادیو جوان به مناسبت روز جوان

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

17 ساعت برنامه زنده رادیو جوان به مناسبت روز جوان

پست توسط Leila »

رادیو جوان فردا سوم شهریور با پخش 17 ساعت و 30 دقیقه برنامه زنده مستمر در روز ملی جوان رکوردی جدید در پخش زنده برنامه‌های رادیویی ثبت می‌کند.
به گزارش خبرنگار مهر، رضا ساکی سردبیر بخش فرهنگی این ویژه برنامه گفت: "از ساعت 15 تا 18 برنامه گروه فرهنگ رادیو جوان با عنوان "خانم آقا اجازه!" روی آنتن می‌رود. در این ویژه برنامه سعی خواهیم کرد مشکلات فرهنگی جوانان را مطرح کنیم. معرفی کوتاه و گفتگوی تلفنی زنده با 12 تا 13 جوان در حوزه‌های مختلف فرهنگ و هنر از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه است."

سردبیر سابق برنامه "جوانی به وقت فردا" در ادامه افزود: "در بخش موسیقی با پدرام، در شعر با گروس عبدالملکیان، در طنز با ارژنگ حاتمی، در سینما با میلاد صدرعاملی، در روزنامه‌نگاری با ایمان ضیابری، در رادیو با شکوفه موسوی و ... صحبت می‌کنیم. گفتگوی زنده‌ای هم با شهردار تهران خواهیم داشت. گفتگوی اختصاصی با وزیر ارشاد از دیگر بخش‌های ویژه برنامه "خانم آقا اجازه !" است."

وی خاطرنشان ساخت: "بخش نمایشی هم در برنامه داریم که درباره یک جوان است. سینما و خاوراء (نقدی درباره ارشمیدس) و مقایسه سریال "جواهری در قصر" با مجموعه‌های داخلی از دیگر بخش‌های ویژه برنامه فرهنگی است. مهران دوستی مجری و فریبرز گلبن تهیه‌کننده ویژه برنامه فرهنگ رادیو جوان و نویسندگان این ویژه برنامه هم بچه‌های "جوانی به وقت فردا" هستند."

مریم یزدی‌زاده که سردبیری بخش اندیشه را به عهده دارد، درباره این بخش توضیح داد: "عنوان این بخش "جوان بود مثل تو" است و در آن به شخصیت حضرت علی اکبر (ع) می‌پردازیم. دکتر جعفری معاون پژوهشی مرکز تخصصی مهدویت و حاج آقا سرلک استاد حوزه و دانشگاه مهمانان برنامه هستند. گزارش‌هایی هم با موضوعات جوانان ارائه خواهیم داد. علاوه بر آن در فواصل مختلف سخنان مقام معظم رهبری پخش می‌شود. پروین شریف‌زاده تهیه‌کنندگی برنامه را به عهده دارد."

صادق داوری‌فر، سردبیر بخش اجتماعی این ویژه برنامه با عنوان "یکی مثل همه" گفت: "ما در این ویژه برنامه سری به تمام ایران می‌زنیم و با جوانان موفق شهرستان‌ها صحبت می‌کنیم. قصد داریم بگوییم موفقیت چیز شاخ‌داری نیست. البته مجری برنامه را فعلاً رو نمی‌کنیم. زهرا عبدالله‌زاده تهیه‌کنندگی این ویژه برنامه را به عهده دارد که از ساعت 18 تا 21 روی آنتن رادیو جوان می‌رود."

مهدی استاداحمد، سردبیر بخش ورزش این ویژه برنامه افزود: "نام ویژه برنامه بخش ورزشی "فصل جوانی" است. در این بخش به بازی‌های جوانمردانه می‌پردازیم، به همین دلیل هر نیم ساعت یکبار با یکی از ورزشکاران موفق از جمله لیلا ابراهیمی دارنده اولین مدال دو و میدانی بانوان، لیلا اقبالی خانم گل مسابقات غرب آسیا، حسن روحانی کاراته کا و احسان قائم مقامی در بخش شطرنج گفتگو خواهیم کرد."

وی ادامه داد: "این ویژه برنامه از ساعت 9 تا 12 به تهیه‌کنندگی شهره شایان و گویندگی بنفشه رافعی روی آنتن رادیو جوان می‌رود. معرفی یکی از مدیرعاملان باشگاههای ورزشی که شاعر و طنزپرداز است و پرداختن به دلایل جوان ماندن هنرمندان یا جوان بودن هنرمندان و گفتگو با رامبد جوان و ... از دیگر بخش‌های ویژه برنامه ورزشی است."


خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”