ممنوعيت تردد خودروهاي شخصي در خطوط سبز بزرگراه چمران

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

ممنوعيت تردد خودروهاي شخصي در خطوط سبز بزرگراه چمران

پست توسط Mohsen1001 »

مديرعامل سازمان حمل ونقل و ترافيك شهرداري تهران با اشاره نصب دوربين هاي نظارت در بزرگراه چمران، از ممنوعيت تردد خودروهاي شخصي در مسير خطوط سبز بزرگراه چمران از نيمه دوم ارديبهشت جاري خبر داد.

سيد جعفر تشكري هاشمي با اشاره به استقرار نيروهاي پليس در بزرگراه چمران علاوه بر دوربين هاي نظارت، تصريح كرد:با وجود آن كه خط سبز بزرگراه چمران قبل از عيد راه اندازي شده بود اما به علت عدم امكان حضور نيروهاي پليس به منظور اجراي طرح زوج و فرد، كليه خودروها علاوه بر اتوبوس ها امكان تردد از اين مسير را داشتند.

وي افزود:بر اساس هماهنگي هاي انجام گرفته و با توجه به استقرار نيروهاي پليس و نصب دوربين ها، از نيمه دوم ارديبهشت با خودروهايي كه بخواهند از خط سبز ويژه بزرگراه چمران عبور كنند برخورد قانوني مي شود.

مديرعامل سازمان حمل ونقل و ترافيك شهرداري تهران در خصوص نوع اتوبوس هاي فعال در اين مسير، گفت:200 اتوبوس به صورت ريالي و بليتي كه به مسيرهاي مختلفي انشعاب پيدا مي كنند در طول خط سبز بزرگراه چمران تردد خواهند داشت.

وي تاكيد كرد:عدم ازدحام مسافر در اتوبوس، حركت به موقع و سرساعت اتوبوس حتي در صورت خالي بودن آنها و كوتاه شدن مدت زمان سفر از امتيازات استفاده از اتوبوس هاي ريالي در اين مسير است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”