برنامه‌های ماه رمضان شبکه دو اعلام شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

برنامه‌های ماه رمضان شبکه دو اعلام شد

پست توسط Leila »

برنامه‌های شوق دریا، رمضان در کلام رهبری، تفسیر قرآن توسط آیت‌الله سبحانی و عطر سیب در ماه رمضان از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، شبکه دو هر شب با برنامه "شوق دریا" به استقبال اذان مغرب می‌رود. این ویژه برنامه 30 دقیقه‌ای شامل پنج آیتم مختلف است. "خدا کند که بیایی" با اجرای سیدمهدی شجاعی، مستند کوتاه یک روز یک روزگار، گفتگو با روزه‌داران در مشاغل مختلف و ... بخش‌های مختلف این برنامه را تشکیل می‌دهد.

-بعد از "شوق دریا"، برنامه "رمضان در کلام رهبری" پخش می‌شود. این برنامه در پنج دقیقه اختصاص به صحبت‌های مقام معظم رهبری درباره ماه مهمانی خدا دارد. بعد از این برنامه اذان و دعای رمضان پخش می‌شود.

-از دیگر برنامه‌های ماه رمضان شبکه دو سیما می‌توان به دعای ابوحمزه ثمالی اشاره کرد که هر روز ساعت شش و بیست و پنج دقیقه صبح و هر شب ساعت 23:35 اشاره کرد. برنامه "آیین همدلی" نیز از دیگر برنامه‌های این ماه است که به مدت پنج دقیقه به قرآن و احادیث مرتبط با این ماه می‌پردازد و هر روز ساعت 9:05 صبح روی آنتن می‌رود.

-"تفسیر قرآن توسط آیت‌الله سبحانی" نیز از جمله برنامه‌هایی است که هر روز به جز شنبه‌ها ساعت 12:45 و جمعه‌ها ساعت 12:15 پخش می‌شود.

-در شب‌های ماه رمضان برنامه‌ای 24 قسمتی و گفتگو محوری به نام "شب‌های روشن" و با اجرای دکتر مطهرنیا از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. محور اصلی این برنامه گفتگوهای چالشی در حوزه اندیشه و معارف با حضور کارشناسانی چون دکترمیرباقری، دکتر مظاهری، دکتر خوش‌چهره، پرفسور مولانا، حجت‌الاسلام نقویان، سیدمهدی شجاعی و مهندس بنیانیان است.

در شب‌های قدر هم مجموعه "عطر سیب" جایگزین مجموعه "میوه ممنوعه" می‌شود. این مجموعه پنج‌قسمتی قصه زندگی و مرگ آدم‌ها را روایت می‌کند. مهسا کرامتی و راما قویدل این مجموعه را نوشته‌اند و محسن ربیعی آن را کارگردانی کرده است. در این مجموعه جلیل فرجاد، نادیا دلداده گلچین، امیر آقازاده، رامتین روزبهان، احمد توکلی و سعیده عرب بازی می‌کنند.


خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 96
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 12 فروردین 1386, 2:22 pm
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

پست توسط mqx »

کسي نميدونه توي ماه رمضون جواهري در قصر پخش ميشه يا نه؟
آدم ها دو دسته اند: اونايي که اسلحه دستشونه و اونايي که زمين رو ميکنن (کيلينت ايستوود در فيلم خوب بد زشت)
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”