برنامه‌های ماه رمضان شبکه یک اعلام شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

برنامه‌های ماه رمضان شبکه یک اعلام شد

پست توسط Leila »

برنامه‌های تازه‌ها، عطرافشانی، سخنرانی‌های مذهبی و تلاوت قرآن کریم در سحرگاه در ماه رمضان از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.
به گزارش خبرگزاری مهر، برنامه "تازه ها" که در حال حاضر، هر روز به غیر از جمعه از برنامه سیمای خانواده پخش می‌شود، به مناسبت ماه مبارک رمضان به صورت ویژه برنامه هر روز از شبکه اول سیما پخش می‌شود. این ویژه برنامه را آزاده نامداری اجرا می‌کند. گفتگوهای این برنامه اختصاص به افرادی داشته که تجربه‌های معنوی و مذهبی دارند.

-در آستانه ماه مبارک رمضان و غالب شدن فضایی معنوی بر جامعه، پخش میان برنامه های موسوم به "عطر افشانی" از شبکه یک آغاز خواهد شد. این میان برنامه‌ها که در خلال برنامه‌های شبکه یک و در ساعات مختلف شبانه روز پخش خواهند شد به تهیه‌کنندگی داوود نجفی و رضا داستانی تولید شده است.

این برنامه شامل مستندهای گزارشی از حال و هوای ماه مبارک رمضان در شهرستان‌ها، ترجمه آیاتی از قرآن کریم، پخش احادیث، فرازهایی از ادعیه ماه مبارک رمضان و سخنان شخصیت ها و علما خواهد بود.

-بینندگان شبکه اول سیما در ماه مبارک رمضان، هر روز شاهد پخش سخنرانی های مذهبی از این شبکه خواهند بود. این سلسله در گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه اول سیما و به تهیه‌کنندگی داود نجفی و رضا داستانی تهیه شده است. در این برنامه استاد دکتر محمد علی انصاری به مدت 20 روز، سوره مبارکه لقمان را تفسیر کرده و مخاطبان را با معانی عمیق نهفته در این سوره آشنا می‌سازد.

-در ویژه برنامه سحرگاهی شبکه اول سیما در ماه مبارک رمضان، هر روز یک جزء از قرآن تلاوت خواهد شد.خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”