برنامه‌های ماه رمضان شبکه چهار اعلام شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

برنامه‌های ماه رمضان شبکه چهار اعلام شد

پست توسط Leila »

برنامه‌های سروش مهر، کیمیای سعادت و ساقی‌نامه در ماه رمضان از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.
به گزارش خبرگزاری مهر، "سروش مهر" کاری از گروه سیاسی شبکه چهار است که در 13 قسمت 20 دقیقه‌ای تولید شده و به مباحث انسجام اسلامی می‌پردازد. این برنامه با حضور 30 چهره مطرح جهان اسلام مبانی و مولفه‌های بحث انسجام اسلامی، تاریخچه وحدت اسلامی و ضرورت وحدت و همگرایی جهان اسلام و ... را نقد و بررسی می‌کند.

جابر بحرالعلومی، دکتر عبدالکریم، عزیز برنی، حسین المعطوق، دکتر شاعباس المصطفی از جمله این چهره‌ها هستند. حسن صحت اجرا و سیداسماعیل ابراهیمیان تهیه‌کنندگی این برنامه را به عهده دارد.

"کیمیای سعادت" کاری از گروه تاریخ، فرهنگ و اندیشه دینی است و در 30 قسمت 60 دقیقه‌ای تولید شده است. این برنامه شامل بخش‌هایی چون نیایش، روایت قصه‌هایی از متون کهن فارسی مانند مثنوی، سیاست نامه و ... است. استادعلی عمرانی راوی برنامه است.

"ساقی‌نامه" عنوان برنامه‌ای از تولیدات گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که در 30 قسمت 28 دقیقه‌ای تولید شده و در هر قسمت یک تصنیف باصدای اساتید موسیقی سنتی چون محمدرضا شجریان، شهرام ناظری، علیرضا افتخاری،زنده یاد ایرج بسطامی، حسام الدین سراج، عبدالحسین مختاباد، امین الله رشیدی و... پخش می‌شود.

ادعیه روز، بیانات رهبری در ماه رمضان، دعای مجیر، دعای جوشن کبیر و مداحی و مناجات از دیگر برنامه‌های شبکه چهار در ماه رمضان است.



خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”