اكران دوباره يك فيلم ضد اسلامي در شهرهاي آمريكا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1258
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 10 دی 1385, 12:01 am
محل اقامت: www.ir-dl.ir
سپاس‌های ارسالی: 2151 بار
سپاس‌های دریافتی: 1069 بار
تماس:

اكران دوباره يك فيلم ضد اسلامي در شهرهاي آمريكا

پست توسط nt »

خبرگزاري فارس: فيلم ضد اسلامي «دلمشغولي: مبارزه اسلام افراطي عليه غرب» محصول سال 2005، علي‌رغم مخالفت مسلمانان جهان، بار ديگر در برخي از شهرهاي آمريكا در حال نمايش است.

 تصویر 

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از سايت خبري ورد ‌نت ‌ديلي، «مبارزه اسلام عليه غرب» به كارگرداني «واين كوپينگ»، فيلمي مستند درباره نگاه مردم و رسانه‌هاي جمعي جوامع اسلامي نسبت به غربي‌ها و جهان غرب است.
«كوپينگ»، كارگردان اين فيلم در توصيف فيلم خود در سايت رسمي آن مي‌نويسد، حدود 70 سال پيش از اين، اروپا خود را در مبارزه با يكي از شيطان صفت‌ترين شخصيت‌هاي جهاني، هيتلر يافت كه در اين ميان بيش از 50 ميليون نفر انسان بي‌گناه قتل و عام شدند و اما امروز در حاليكه ما بي‌خيال در خانه‌هايمان آرميده‌ايم، دشمن خطرناك ديگري در حال قدرتمند شدن است و آن كسي نيست جز اسلام افراطي و من سعي كرده‌ام تا در فيلم «مبارزه اسلام افراطي عليه غرب»، اين مطلب را به خوبي به تصوير بكشم.
اين فيلم اولين بار در سال 2005 در آمريكا اكران شد ولي با مخالفت فراوان برخي از مسلمانان جهان روبرو شد، با اينحال «رافائل شور»، تهيه‌كننده اين فيلم، با بي‌تفاوت نسبت به احساسات جريحه‌دار شده مسلمانان، اين فيلم را در برخي از شهرهاي آمريكا به نمايش درآورده است.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”