"چارخونه" 90 قسمت دیگر ادامه دارد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

"چارخونه" 90 قسمت دیگر ادامه دارد

پست توسط Leila »

سری جدید مجموعه طنز "چارخونه" به کارگردانی سروش صحت پس از ماه مبارک رمضان با تغییراتی جزئی در 90 قسمت تولید می‌شود.
تهیه کننده مجموعه تلویزیونی "چارخونه" در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر گفت: "با موافقت گروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما، سری جدید مجموعه "چارخونه" در 90 قسمت دیگر ادامه خواهد داشت و پخش آن نیز همزمان با عید سعید فطر شروع می شود."

محسن چگینی درباره تغییرات سری جدید "چارخونه" افزود: "تغییر خاصی نخواهیم داشت، فقط در سری دوم از یک بازیگر مطرح طنز دعوت خواهیم کرد تا در قسمت های جدید حضور پیدا کند. در حال حاضر سرگرم مذاکره با چند بازیگر هستیم که به محض عقد قرارداد نام وی را اعلام خواهیم کرد."

وی در پایان با اشاره به این نکته که اعضا گروه تولید طنز تلویزیونی "چارخونه" در حال استراحت هستند، از شروع تولید این پروژه در 15 روز آینده خبر داد.

خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: مشهد
سپاس‌های دریافتی: 196 بار
تماس:

پست توسط sohrab_poet »

من كه فكر ميكنم كه اگر تموم ميشد خيلي بهتر بود
من هنوزم معتقدم طنز هاي نود شبي كار مهران مديريه فقط.
تصویر
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

پست توسط mqx »

به نظر من که طنز جالبي هست و خوبه ادامه داشته باشه
آدم ها دو دسته اند: اونايي که اسلحه دستشونه و اونايي که زمين رو ميکنن (کيلينت ايستوود در فيلم خوب بد زشت)
New Member

پست توسط psubtitles »

:-? خيلي خوب بود بازم ميخواهند بزارنش
زيرنويس پارسي هاي من : [External Link Removed for Guests]
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پست توسط Leila »

عابدی پدر حامد در "چارخونه" می‌شود

سری جدید مجموعه تلویزیونی "چارخونه" ساخته سروش صحت با ورود پدر حامد آغاز می‌شود که نقش آن را جواد عابدی بازی می‌کند.
حمید مهین دوست مدیر تولید "چارخونه" در این باره به خبرنگار مهر گفت: "هنوز بازیگر جدید مجموعه که به شکل ثابت در همه قسمت ها حضور داشته باشد انتخاب نشده و در قسمت های ضبط شده جواد عابدی به عنوان بازیگر میهمان به گروه اضافه شده است."

وی با اشاره به این نکته که فیلمنامه قسمت های اولیه توسط سروش صحت به نگارش درآمده، درباره زمان پخش مجموعه "چارخونه" گفت: "طبق برنامه اعلام شده قرار است پخش مجموعه از یک شب بعد از عید فطر شروع شود. البته امکان اینکه مجموعه یک روز زودتر یا دیرتر پخش شود هم وجود دارد."

"چارخونه" از محصولات گروه فیلم و سریال شبکه سوم سیماست که به تهیه کنندگی محسن چگینی در 90 قسمت تولید می شود. جواد رضویان، حمید لولایی، مریم امیرجلالی، رضا شفیعی جم، بهنوش بختیاری، فلامک جنیدی، اردلان شجاع کاوه، محمد شیری و اصغر حیدری بازیگران ثابت این مجموعه تلویزیونی هستند.

خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”