سئوال دارم لطفاً کمکم کنيد.

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 69 بار

پست توسط majidjon13 »

دوست عزيز پيشنهاد بنده اين هستش که ((اگر از دست خودتان خارج است))

از يک نفر اشنا با نصب ويندوز کمک بخواهيد تا تمام درايو c شما را از محيط داس پاک کند و ويندوز جديد نصب نمايد.

قبل از ان کل سيستم را بوسيله کسپر اسکاي و يا نود32 ويروس کشي کنيد.

زيرا ابدا امکان پاک کردن ويندوز خراب وجود ندارد.چون در هر حال هر 2 ويندوز در يک درايو قرار دارند.

:razz:
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

majidjon13 جان
در اين شرايط امکان حذف ويندوز مشکل دار به همون روشي که عرض کردم کاملا وجود داره، اما تا ويروس و عامل ايجاد کننده مشکل وجود داشه باشد، اميدي به پايداري ويندوز دوم هم نيست، پسا ابتدا بايد ويروس رو حذف کرد و بعد به همين ويندوز مشکل دار رو، در ضمن با توجه به غير استاندارد بودن ويندوز نصب شده، بنده هم پيشنهاد ميکنم ويندوز مجددا نصب شود
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 26 بار

پست توسط sidewinder »

دوستان عزيز
متاسفانه من نتونستم توصيه‌هايي که شما کرده بوديد رو عمل کنم ولي آخرش همون کاري رو کردم که مهدي گفت، format C و نصب يه ويندوز جديد و الان ديگه مشکلي ندارم بجز اينکه اون اطلاعاتي که ميخواستم پاک شد که فداي سر همتون.

خيلي خيلي از همتون ممنونم
عليرضا
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 »

دوستان عزيز
متاسفانه من نتونستم توصيه‌هايي که شما کرده بوديد رو عمل کنم ولي آخرش همون کاري رو کردم که مهدي گفت، format C و نصب يه ويندوز جديد و الان ديگه مشکلي ندارم بجز اينکه اون اطلاعاتي که ميخواستم پاک شد که فداي سر همتون.

خيلي خيلي از همتون ممنونم
عليرضا

اگر کمی با لینوکس اشنایی داشتید براحتی میتونستید با دیسک زنده اون از اطلاعاتتون پشتیبان بگیرید
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”