...::آیا شما هم می خواهید ساکت بنشینید؟::...

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

قفل شده
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 37 بار

...::آیا شما هم می خواهید ساکت بنشینید؟::...

پست توسط limo_torosh »

با سلام خدمت تمام ایرانی های عزیز خودم
مطلبم را خلاصه می گویم
1-آیا شما ایرانیان آمریکا را حامی تروریست می دونید یا دولت ایران را
2-آیا دوست دارید سایه حکومت اسلامی بالای سرتون باشد یا سایه آمریکا

اینجا نه کسی ما رو می شناسه که بترسیم نظرمون را اعلام کنیم نه با کسی تعارف داریم که رومون نشه حرفی رو بزنیم .
من به شخصه نظر خودم رو می دم :
*کیه که ایران رو با تحریم های اقتصادی 28 ساله از اصلی تریم ما یحتاج های خود محروم کرده و باعث از هم پاشیدگی بنیاد اقتصادی ایران شده
*کیه که 8سال برادران ما رو به خاک و خون کشید و غریت به 200هزار نفر از پاکترین انسان ها ی روی زمین رو به شهادت رسوند کسانی که علما و دانشمندان ایرانی یکی از اصلی ترین علت های سست شدن پایه های فرهنگی ایران رو از دست دادن این شهدا می دونند
*کیه که حدود شش هزار نفر از از بزرگترین نخبه های ایرانی نظیر چمران ،مطهری ،رجایی ،باهنر و....
رو با عملیات های تروریستی به خاک و خون کشید که 28 ساله برای ما بجز حسرت از دست دادنشون چیزی نصیب ما نشده و عملا دولت ایران رو فلج کرد
*اگه ما مسلمونیم اونایی که تو عراق و افغانستان و فاسطین و لبنان شهید می شن اونم به بهانه مبارزه با تروریست اونم برای آزادی و دموکراسی جهانی، اونا هم برادرای ما هستند . می دونید معنیش چیه یعنی ما مسلمونا و به خصوص ما شیعه ها تروریستیم و آزادی جهان در گرو از بین رفتن ما مسلموناس
بعضی از ما ایرانیا واقعا کوریم که دو دستی به آمریکا چسبیدیم و آمریکا رو منجی صلح جهانی می دونیم و هنوز بعد از 28 سال نفهمیدیم که یکی از سیاست های آمریکا دور کردن ملت از دولته و اینو تونسته با کمک و فشار رسانه های غربی به خوبی نشون بده و نتیجشم می بینیم تورم و بیکاری و....
آیا وقت اون نرسیده که به فکر اصلاح مملکتمان باشیم یا هنوز می خواهید به آرزوی از هم پاشیدگی نظام جمهوری اسلامی چشم به یاری آمریکا بدوزید .کارمون به جایی رسیده که یک مورده آمریکایی که دست چپ و راستشو تشخیص نمیده مارو تروریست می خونه و امشبم شاهد بودیم بیش از نیمی از اعضاء سازمان ملل ما رو کشک خودشون هم حساب نکردند و سخنرانی آقای احمدی نژاد رو ترک کردن و تمام ایرانیان رو تروریست خواندند .(ما کسانی رو که حامی حزب الله و گروهک های تروریستی عراق هستند تروریست می دانیم و حاضر به مذاکره با آنها نیستیم.)
اگه کسی هست که فکر می کنه آمریکا حامی ملت ماست بیاد و همین جا بگه شاید من بی شعورم و نمی فهمم
بیاد و ما رو هم روشن کنه.بیاین و نظر خود رو بدین تا ملت ایران هم بدانند که آیا حق با اون کثافت آمریکاییه که تو دانشگاه کلمبیای نیویورک دولت ما رو تروریست و رئیس جمهور ما رو یک مستکبر خونده یا حق با دولت ماست.
متن سخنان توهين آميز رييس دانشگاه كلمبيا عليه رييس جمهوري
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8768 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER »

فکر نمیکنم ...

مطمئنم که اگه بخواهید در این رابطه بحث کنید این تاپیک قفل میشه ...

عزیزان باور کنید اینجا جای بحث در مورد این مسائل نیست ( من به این باور رسیدم ) باور کنید <<<

پیشنهاد : جواباتون رو برای کسانی که میخواهند به صورت پیغام شخصی ارسال کنید
شاد زی مهر افزون ...
Captain II
Captain II
نمایه کاربر

پست توسط limo_torosh »

من فکر نمي کنم اگه کسي با دليل و منطق بخواد حرفي بزنه مشکلي وجود داشته باشه اگه هم بخواد بي دليل و منطق حرفي رو بزنه مشخص مي شه فحش که نمي خوايم بديم.
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

limo_torosh جان
بحث‌هايي که به تقابل انديشه‌ها و توهين کشيده بشه مجاز نيست، اما افراد ميتونند در کمال احترام به يکديگر در مورد اين موضوع نظر بدهند (به صورت استثنا در اين تاپيک)
البته اگر بحث به درگيري و بحث‌هاي غير منطقي برسه، طبيعتا باعث قفل شدن تاپيک و يا حذف پست‌هاي مشکل دار خواهد شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: ..مازندران..
سپاس‌های دریافتی: 75 بار

Re: ...::آیا شما هم می خواهید ساکت بنشینید؟::...

پست توسط ghadami2005 »

یکی از سیاست های آمریکا دور کردن ملت از دولته و اینو تونسته با کمک و فشار رسانه های غربی به خوبی نشون بده و نتیجشم می بینیم تورم و بیکاری و....

با این جمله شما بنده شخصا مخالفم! بیکاری و تورم چه ربطی به رسانه های غربی و امریکا داره؟ این دو مشکل ناشی از عدم مدیریت درست منابع و داشتن مدیرانی نالایق و بی سواد در این مملکته.

در مورد کمک به حزب الله , فلسطین , عراق : نباید فراموش کنیم که ملت خود ما بیشتر از آنها در مشکلات اقتصادی قرار دارند.و کمک به آنها تنها وجه ما رو در منطقه و دنیا به خطر میندازه .پیامدشم که میبینید:تحریم هاو قرار دادن سپاه انقلاب اسلامی در لیست تروریستی.که حتما بر اقتصاد و روابط ما با سایر کشورها تاثیر منفی میگذارد.به نظر من مسولین قبل از هر چیزی باید منافع ملت خودشونو حفظ کنند

در ضمن فکر نمیکنم یادمون رفته باشه که همین کسانی که امروز برادران عراقی لقب گرفتن بودن که چند صد هزار جوان ایرانی رو به شهادت رسوندند.حالا اینها از کی برادر ما شدند؟

به نظر من که باید یه باز بینی در روابط با دیگر کشورها صورت بگیره.اگه همین جوری پیش بریم اوضاع اصلا خوب نخواهد بود.

موفق باشید
"لشگر گوسفندان که توسط يک شير اداره ميشود,ميتواند لشگر شيران را که توسط يک گوسفند اداره ميشود ,شکست دهد."
New Member

پست توسط tahami3445 »

بابا صلوات بفرستيد . اما به يک نکته مهم ميخواهم اشاره کنم و اون اينه که کمک به مردم لبنان و فلسطين يعني مديريت جنگ در خارج از خاک خويش . مطمئن باشيد نظام حاکم به هيچ وجه دل خوشي از اعراب ندارد چه از نوع عراقي چه از نوع فلسطيني و حتي چه از نوع سوري بدليل اينکه سروته يک کرباسند ولي اگر فقط يک روز و فقط يک روز اوضاع عراق و فلسطين آروم بشه شک نکنيد که آمريکا و اسرائيل به جد مسئله حمله به ايران را در سر لوحه برنامه هاي خود قرار ميدهند و اين يعني از بين رفتن جوانان ايراني حالا آقاي آلپاچينو ما بجنگيم بهتره يا پول بديم برامون بجنگن کشته هم شدن کک ما نمي گزه . دقيقا ما و آمريکا نزديک به 60 سال است که با هم مشغول جنگيم ولي با اين تفاوت که از طرف اون اسرائيل ميجنگه و از طرف ما اعراب ولي بدليل لحن بد آقاي ليمو ترش و ختم شدن قائله حق را به شما دوستان ميدهم .
Captain II
Captain II
نمایه کاربر

پست توسط limo_torosh »

من تنها موردی که می تونم از جملات شما برداشت کنم ترسه از جنگه .چرا شما از جنگ می ترسید در صورتی که جنگ نهایت مقابله حق و باطله. وقتی حقی از شما گرفته شود شما وظیفه دارید از حق خود دفاع کنید چون حق دادنی نیست بلکه گرفتنیه (امام علی(ع))در مورد لحن بد منم باید بگم من نمی دونم به کشوری که نزدیک به 60 ساله خون تمام ایرانی ها رو تو شیشه کرده و به کمک انگلیس باعث عقب ماندگی ملت ما شده کشوری که صدام را مجبور به حمله به ایران کرده و هشت سال مملکت ما رو به آتش کشیده می شه چه اسمی براش انتخاب کرد.
در جواب دوست خوبم آقای قدمی هم باید بگم که درسته جنگ ما با کشور عراق بوده ولی با مردم عراق که جنگی نداشتیم اگه حمایت کردهای عراقی و شیعیان عراقی از جمله آیت الله حکیم و آیت الله مجتهدی نبود شاید سرنوشت جنگ به گونه ای دیگر رقم می خورد. ما دین داریم اونم یه دینی کاملی که مو رو ازماست می کشه در دین ما اومده مسلمانان با هم برادرند و باید حامی همدیگر باشند اگر گروهی از ما دچار گرفتاری بشه ما وظیفه داریم که به کمک آنها برویم.
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: شيراز
سپاس‌های دریافتی: 6 بار

پست توسط KLM »

جالب اينجاست كه اقاي احمدي نژاد ملت امريكا رو از دولت اون جدا ميكنه كه اين حرف كاملا اشتباه است.
ملت پست امريكا با سكوت خود در برابر جنايت هاي دولت مردانشان باعث كشتار بيخانماني مجروح و اواره مليون ها نفر در سراسر جهان شده اند.و اگر امروز و اگر امروز صداي مخالفت واعتراضي از انان بر ميخيزد به خاطر كشته شدن نظاميان خود است .به هر حال دشمن اصلي ملت ايران امريكا خونخوار است.تنها به اين دليل كه ملت ايران ميخواهد مستقل و ازاد باشد و زير بار زورگويي واستعمار نرود.با كسي كه با شما دشمني مي كند بايد بايد و بايد دشمني كرد.
رسانه ها ممكن است نتوانند بگو يند چگونه فكر كنيم.ولي انها به ما مي گويند كه به چه چيزهاي فكر كنيم.
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: navidsilver@mcn.com
سپاس‌های دریافتی: 9 بار

پست توسط N@AVID »

سلام

زنده باد هر چي وطن پرست هست . :smile:

آفرين : :smile:
اين رو بايد با طلا نوشت ...

آیا حق با اون **** آمریکاییه که تو دانشگاه کلمبیای نیویورک دولت ما رو تروریست و رئیس جمهور ما رو یک مستکبر خونده یا حق با دولت ماست.
يک روز با تو يک روز بر عليه تو ... روزي که با تو ست مغرور نشو ... روزي که بر عليه توست مايوس نشو
Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 384 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 »

با سلام.

این تاپيک به دليل دور بودن از هدف اين انجمن و به بيراه رفتن قفل و تعدادي از پستها حذف شد ..

با تشکر.
قفل شده

بازگشت به “اخبار و حوادث”