درخواست راهنمای از اساتید عزیز PC

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

New Member

درخواست راهنمای از اساتید عزیز PC

پست توسط xMx »

سلام
از اساتید و دوستان عزیز در خواست راهنمای برای حل این مشکلم را دارم و امید وارم بدون جواب نماند
من چند وقت پیش در اثر یک اشتباه راجع به یک موضوعی (GBox) در یکی از فرومهای خارجی سوالی پر سیدم که همین اشتباه باعث اخراج من از این سایت گردید ( بعد از ان تاریخ دیگر ثابت نام و یا ورود از کامپیوتر مرا قبول نمی کند )می خواستم از اساتید عزیز سوال کنم که ایا راهی وجود دارد که من بتوانم در این فروم دوباره از PC خودم ثبت نام کنم بدون اینکه مرا بشناسه?
با سپاس و تشکر پیشاپیش
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

xMx
مشکل شما به IP مربوط هست، از اکانت اينترنت ديگه‌‌اي استفاده کنيد امکان ورود خواهيد داشت
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
New Member

پست توسط xMx »

سلام
با تشكرازجواپتان
من ازADSL استفاده مي كنم و نمي توانم شركت انترنتي خودم دا تا ١٠ ماه ديگر طبق قرارداد عوص كنم . ايا راه ديگري وجود ندارد
باتشكر
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 70 بار

پست توسط Galadriel »

دوست من، با شرکت مذکور صحبت کن و يک IP آدرس جديد درخواست کن...
وقتی هنوز خورشید نبود، زمین و آسمون نبود وقتی اثر از خلقت و نشونی از کهکشون نبود، نفس نبود، صدا نبود، هوا نبود
خدا خودش تنها نشست، قصه عالم رو نوشت، از جنس عشق شهرکی ساخت، اسم اونو گذاشت بهشت، از آب و خاک و گل اون، پیکر آدم رو سرشت
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

xMx نوشته شده:سلام
با تشكرازجواپتان
من ازADSL استفاده مي كنم و نمي توانم شركت انترنتي خودم دا تا ١٠ ماه ديگر طبق قرارداد عوص كنم . ايا راه ديگري وجود ندارد
باتشكر

دوست عزیز اکانت V_P N بگیر مشکلت اگر IP باشه حل میشه
موفق باشید
 تصویر

تصویر

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 384 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 »

xMx جان.

شما 2 راه بيشتر نداريد.. يکي اينکه طبق راهنمايي مهدي جان از اکانت ديگري استفاده کنيد البته بيشتر ISP را هم عوض کنيد. که شما ADSL داريد و امکان تغيير ISP را فعلا نداريد. ISP هم فکر نميکنم IP ديگري به شما اختصاص بده.
روش دوم و بسيار عملي استفاده از V_P N هستش که Kingman_62 جان معرفي کردند.

روش ديگري وجود داره براي ورود به اون سايت ولي شما فعلا بهتره که اگر ISP شما IP را تغيير نداد که فکر نميکنم بده از V_P N استفاده کنيد.

موفق باشيد./
New Member

پست توسط xMx »

با سلام و تشکر از شما اساتید عزیز
متاسفانه اپی را نمی شود عوض کرد در اینجا ( اروپا ) کمی سخت است و اما اگر ممکنه روش استفاده از V_P N بدونم
باسپاس
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

xMx نوشته شده:با سلام و تشکر از شما اساتید عزیز
متاسفانه اپی را نمی شود عوض کرد در اینجا ( اروپا ) کمی سخت است و اما اگر ممکنه روش استفاده از V_P N بدونم
باسپاس

یک اکانت V_P N استاتیک برای خودتون بخرید
سایت خارجی سراغ ندارم که بتونه به خرید شما کمک کنه ولی اینجا تو ایران اکانت دینامیک 3500 تومان حداکثر برای یک ماه قیمت داره
میتونید از یک برنامه فیلتر شکن هم اسفاده کنید

موفق باشید
 تصویر

تصویر

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 69 بار

پست توسط majidjon13 »

دروود

فکر کنم اگر با ان.ت.ي ف.ي.ل.ت.ر ها و پ.ر.و.ک.س.ي ها ومخصوصا نمونه هاي cgi کار کني بتوني ip خودت رو عوض کني

اين جا چند تا پ.ر.و.ک.س.ي cgi گيرت مياد iraniazad دات کام.مخصوصا در زرافه دات کام

از اين نرم افزار هم استفاده کن...ip شما رو تغيير ميده [External Link Removed for Guests]

البته فکر کنم مورد مشکل شما isp باشه..ولي امتحاني بکن. شايد جواب داد.

.راستي يک سوال اگر دوست نداشتي هم پاسخ نده.

مگر چه سوالي در مورد gbox پرسيدي که شما رو اخراج کردند؟؟ متوجه اشتباه شما نميشم :-(
New Member

پست توسط xMx »

majidjon13 نوشته شده:دروود

فکر کنم اگر با ان.ت.ي ف.ي.ل.ت.ر ها و پ.ر.و.ک.س.ي ها ومخصوصا نمونه هاي cgi کار کني بتوني ip خودت رو عوض کني

اين جا چند تا پ.ر.و.ک.س.ي cgi گيرت مياد iraniazad دات کام.مخصوصا در زرافه دات کام

از اين نرم افزار هم استفاده کن...ip شما رو تغيير ميده [External Link Removed for Guests]

البته فکر کنم مورد مشکل شما isp باشه..ولي امتحاني بکن. شايد جواب داد.

.راستي يک سوال اگر دوست نداشتي هم پاسخ نده.

مگر چه سوالي در مورد gbox پرسيدي که شما رو اخراج کردند؟؟ متوجه اشتباه شما نميشم :-(

سلام
با تشکر از جوابتان
متاسفانه در اکثر فرومهای خارجی سوال کردن در مورد جی باکس ممنون می باشد مخصوصا اگر راجع به کارتهای تلویزیونی ...این اشتباه من بود
با سپاس
Colonel I
Colonel I
سپاس‌های ارسالی: 300 بار
سپاس‌های دریافتی: 1161 بار

پست توسط Frogfoot »

Cookie های مرورگر اینترنت خود را حذف کنید. این کار باید مشکل شما را حل کنه. اگر مشکل با حذف Cookie ها برطرف نشد، برای دسترسی به اون سایت از یکی از سایت های مجانی Anonymizer استفاده کنید که مانع از افشای IP واقعی شما برای سایت مقصد میشند. برای پیدا کردن همچین سایت هایی، می تونید یه جستجوی ساده در گوگل انجام بدید.
Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 69 بار

پست توسط majidjon13 »

بنظر مياد سايت مورد نظر اي پي ايشون رو قفل کرده باشند و با پاک کردن cookie ها فکر نمي کنم مشکل حل بشه

بايد از سايت هايي استفاده کنيد که اي پي شما رو مخفي کنند.

اين يک نمونه [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”