دست رد آلمان به سینه اسرائیل: کاظم دارابی آزاد می شود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
پست: 778
تاریخ عضویت: جمعه 26 آبان 1385, 3:04 pm
محل اقامت: ..مازندران..
سپاس‌های دریافتی: 75 بار

دست رد آلمان به سینه اسرائیل: کاظم دارابی آزاد می شود

پست توسط ghadami2005 »

عصر ایران- دولت آلمان با وجود درخواست اسرائیل یک ایرانی متهم به مشارکت در پرونده ترور میکونوس را آزاد خواهد کرد.به گزارش عصر ایران روزنامه اسرائیلی هاآرتص در گزارشی نوشت: "دولت اسرائیل نتوانست آلمان را برای خودداری از آزاد کردن کاظم دارایی که از 15 سال پیش به اتهام مشارکت در یک ترور سیاسی در بازداشت به سر می برد متقاعد کند."براساس این گزارش ایهود اولمرت، نخست وزیر اسرائیل در دیدار اخیر خود با آنجلا مرکل، صدراعظم آلمان خواستار خودداری این کشور از آزادی "دارابی" شد اما مرکل به وی گفت: "دارابی پس از سپری کردن دو سوم از دوران محکومیت خود آزاد خواهد شد."دارابی و چند تن دیگر در سال 1992 به اتهام ترور شخصیت های اپوزیسیون کرد در رستوران شهر برلین آلمان موسوم به "میکونوس" بازداشت شدند و دادگاهی در این کشور وی را به 25 سال زندان محکوم کرد.همچنین این دادگاه احکام جلب چند تن از مقامات بلندپایه ایران از جمله وزیر اطلاعات وقت را صادر کرد.برپایه این گزارش دارابی پیشتر قرار بود به عنوان بخشی از یک توافق بین حزب الله لبنان با اسرائیل در سال 2004 آزاد شود.براساس این توافق اسرائیل 400 مبارز فلسطینی را در ازای تحویل گرفتن اجساد سه تن از سربازانش آزاد می کرد و به عنوان بخش دیگری از قرارداد آلمان پیشنهاد کرده بود در ازای دریافت اطلاعات از سوی حزب الله لبنان درباره "رون آراد"، یک خلبان مفقود نیروی هوایی اسرائیل دارابی را آزاد کند اما این توافق به سرانجام نرسید.به نوشته هاآرتص اعضای خانواده "آراد" درصددند هفته آینده در آخرین تلاش خود برای متقاعد کردن مسوولان آلمانی به عدم آزادی دارابی به آلمان سفر کنند.گفتنی است تحت قوانین قضایی آلمان اتباع خارجی که در زندان های این کشور محبوس باشند می توانند پس از گذراندن دو سوم از دوران محکومیت به کشور مبدا تحویل داده شوند تا مابقی محکومیت را در این کشور سپری کنند.


[External Link Removed for Guests]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[External Link Removed for Guests]

نفر وسط كاظم دارابي


[External Link Removed for Guests]

رستوران ميكونوس


[External Link Removed for Guests]

اجساد ترور شدگان
"لشگر گوسفندان که توسط يک شير اداره ميشود,ميتواند لشگر شيران را که توسط يک گوسفند اداره ميشود ,شکست دهد."
Captain II
Captain II
پست: 530
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 24 تیر 1386, 3:06 am
محل اقامت: اصفهان
سپاس‌های ارسالی: 36 بار
سپاس‌های دریافتی: 140 بار
تماس:

پست توسط Danial_4139 »

امیدوارم که هرکز آزاد نشه چون در ایران به عنوان یک قهرمان ملی از اون استقبال میشه نه به عنوان یک جنایت کار روانی :AA:
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 557
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 2 آذر 1385, 1:22 am
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 67 بار
تماس:

پست توسط torabi89 »

دوستان نميدونيد اين اشخاص دقيقا براي ترور کدوم شخصيت ها رفته بودن ؟
بنظر من اگه براي ترور اين جماعت منافقين که خون 10 ها هزار ايراني برگردنشون هست همونايي که پا به پاي صدام از ما کشتن ، رفته بودن بايد بعنوان يک قهرمان استقبال بشن! و براي ترور اون شخصيه هاي بي هويت و بي اصل نصب و خائن خود من هم حاضرم داوطلب بشم برم ترور کنم . شايد زخم خانواده هاي شهدا التيام پيدا کنه.
D - GH, بنظر شما اون يارو نميدونم اسمش چي بود رجوي جنايت کار نيست؟
اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامبر اکرم (ص)
Moderator
Moderator
پست: 2646
تاریخ عضویت: چهارشنبه 9 خرداد 1386, 7:41 pm
سپاس‌های ارسالی: 22547 بار
سپاس‌های دریافتی: 14742 بار

پست توسط Shahbaz »

امیدوارم که هرکز آزاد نشه چون در ایران به عنوان یک قهرمان ملی از اون استقبال میشه نه به عنوان یک جنایت کار روانی

من نمي دانم اين فرد در اين کار شرکت داشته يا نه و فکر هم نمي کنم ايران از اين عرضه ها داشته باشه!
چون تنها کشورهايي مانند اسرائيل ، امريکا و روسيه و اصولا هر کشور قدرت مندي براي از بين بردن مخالفانش به ترور دست مي زند ( از منظر خودشان)
اما در هر صورت شخص ترور شده يکي از جنايتکار ترين افرادي است که دستش به خون هزاران سرباز ورزمنده ايراني الوده بود.حزب دمکرات کردستان در استانهاي غربي بويژه کردستان فعاليت ميکرد و از نخستين روز انقلاب 23/12/57 شروع به مخالفت با انقلاب و اعلام خود مختاري ، تصرف پادگانها و مراکز دولتي و باعث شهادت هزاران ايراني در ان منطقه به طرز وحشيانه همچنين همکاري با دولت بعث عراق در جنگ به منظور درگير کردن نيروها در استانهاي غربي و جلوگيري از عبور انها به سمت جبهه هاي اصلي ( دو لشکر از ارتش و تعدادي از يگانهاي سپاه ) همچنين نقش مزدور در حهت کسب اطلاعات و ايجاد جنگهاي روانيو چريکي و............ داري پرونده اي بسيار سياه است.
(( در جریان ترور میکونوس، که در هفدهم سپتامبر ۱۹۹۲ اتفاق افتاد، صادق شرفکندی، دبیرکل حزب دموکرات کردستان ایران، فتاح عبدلی و همایون اردلان، از کادرهای این حزب، و نورالله دهکردی، از فعالان سیاسی اپوزیسیون، به‌قتل رسیدند. رسیدگی قضایی به پرونده‌ی این ترور منجر به دادگاه معروف به «میکونوس» شد که حدود سه‌سال و نیم به درازا کشید. ))
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  
           
Captain II
Captain II
پست: 530
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 24 تیر 1386, 3:06 am
محل اقامت: اصفهان
سپاس‌های ارسالی: 36 بار
سپاس‌های دریافتی: 140 بار
تماس:

پست توسط Danial_4139 »

بیشتر این افراد که ترور شدن نه منافق بودن و نه تروریست نیمی از این افراد روزنامه نگار و هنرمند بودن که به به خاطر عقایدشون به این رستوران دعوت شدن تا از اونها دعوت بشه به کشور برگردن و در بین اونها هم چند نفر از جانی ها شرکت داشتن ولی این کدوم منطق هست که به خاطر چند تا آدم که به راحتی میشد در جایی دیگر اونها رو به سزای اعمالشون رسوند بیایند و ده ها آدم بی گناه رو بکشن تا مثلآ از دو سه نفر انتقام بگیرن :?
البته به این تاریخ ننگ بار اگر نگاه کنید به غیر از ماجرای میکونوس کلی آدم ترور شدن آیا اونهاهم تروریست بودن ( قتل هایی که به قتل های عمو زنجیر باف مشهور شدن :::P )

torabi89 رجوی ادم عوضی وطن فروشی هست که لنگه نداره اگر خودم پیداش کنم میدم تو چرخ گوشتی ازش ککتل درست کنن :-)
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”