سوال در مورد خاموش شدن کامپیوتر

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

سوال در مورد خاموش شدن کامپیوتر

پست توسط reza63 »

سلام
دوستان من چندروز قبل سرگرم کار بودم که کامپیوترم خاموش شد دوباره روشن کردم بعد 5دقیقه دوباره خاموش شددوباره روشن کردم دوباره خاموش شدخلاصه بی خیالش شدم نمی دونم مشکل کجا بود
فن CPU راچک کردم مشکلی نداشن جالب اینجا بود وقتی تو محیط ویندوز نمی رفت کامپیوتر اصلا خاموش نمیشد منظورم موقعی که کامپیوتر روشن میکنیم وکلید Delete میزنیم تواون صفحه آبی که بود اصلا خاموش نمیشد.تصمیم گرفتم ویندوز را عوض کنم ویندوز را عوض کردم چون من دوتا هارد دارم یکی 80 Maxtor ودیگری 160 Sata ویندوز را روی 80 نصب کردم وخوشبختانه مشکل حل شده بود ودیگه خاموش نمیشد البته تااون موقع هارد 160را داریورش را نصب نکرده بودم تقریبا دو روز همینطوری باهاش کار کردم وهیچ مشکلی پیش نیومد تا اینکه میخواستم داریور هارد 160 را نصب کنم تقریبا وسط نصب بود که دوباره خاموش شد دوباره روشن کردم وایندفعه نصب کردم وهیچ مشکلی هم پیش نیومد وامروز که دوباره کامپیوتر راروشن کردم یه نیم ساعتی روشن بود دوبار خاموش شد دوبار خاموش شده وتا الان هم اینو مین.یسم خوشبختانه خاموش نشده ممنوم میشم دوستان راهنمایی کنن که مشکل میتونه از کجا باشه
در ضمن من فقط انتی ویروس کاسپر ورژن 7وهمیشه هم آپدیتش میکنم نصبه
چه پيشکشي مي توانيم به خدا بدهيم؟همه چيزازاوست.همه چيزدراوست.چيزي نيست که از آن اونباشد.پس هيچ باشيم وآن رابه اوتقديم کنيم
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 37 بار

پست توسط limo_torosh »

من فکر مي کنم اين مشکل به احتمال زياد مال هارد 160 ساتا باشه چون هاردهاي ساتا وقتي که داغ مي کنند کابل ساتاي قرمز رنگ اون که وصل است به هارد گرم مي شه و از اون خارج مي شه در کيست رو باز کن و اون فيش رو يکم فشار بده بتو براي اطمينان بيشتر اتصال به مين و کابل برق اون رو هم يه فشاري بده
جوابش رو هم حتما بده
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

reza63 جان
من هم فکر ميکنم به ساتا مربوط باشه، البته ممکنه مشکل حرارت نباشه و عدم سازگاري دو هارد با هم و يا هارد ساتا با مادربورد شما باشه
پيشنهاد ميکنم به سايت سازنده مادربوردتون سر زده و فريموير جديدي اگر براش اومده رو نصب کنيد، احتمالا مشکل رفع خواهد شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Major I
Major I
نمایه کاربر

پست توسط reza63 »

دوست عزیز کابل مشکلی نداشت
چه پيشکشي مي توانيم به خدا بدهيم؟همه چيزازاوست.همه چيزدراوست.چيزي نيست که از آن اونباشد.پس هيچ باشيم وآن رابه اوتقديم کنيم
Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 384 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 »

البته خاموش شدن سيستم با این شرایط يکم عجيبه ولي بهتره درايور هاي MainBoard خودتونو Update کنيد و نتيجه بفرماييد تا بشه بهتر تصميم گرفت :-(
Major I
Major I
نمایه کاربر

پست توسط reza63 »

دوستان این دوهارد خیلی وقته با هم کار می کنند تا حالا هیچ مشکلی نداشتم اگه قرار بود اینطوری بشه از همون اول نباید کار میکرد
اضافه کنم از صبح دیگه اینطوری نشده
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 37 بار

پست توسط limo_torosh »

reza63 نوشته شده:دوستان این دوهارد خیلی وقته با هم کار می کنند تا حالا هیچ مشکلی نداشتم اگه قرار بود اینطوری بشه از همون اول نباید کار میکرد
اضافه کنم از صبح دیگه اینطوری نشده

اگه از صبح مشکلی پیدا نکرده چطور می گی مشکل از کابل نبود
در اومدن کابل ساتا محسوس نیست حسم نمی کنی که در اومده من بارها رو کامپیوتر های دیگه همین مشکل رو داشتم.
Major I
Major I
نمایه کاربر

پست توسط reza63 »

خدا کنه از کابل بوده باشه
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”