دومين نمايشگاه اتومبيل‌هاي اسپر

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

Captain I
Captain I
سپاس‌های دریافتی: 66 بار
تماس:

پست توسط Fareed3230 »

تصویر

دومین نمایشگاه اتومبیلهای اسپرت، تیونینگ ، آپشن با حضور بیش از 130 اتومبیل تیونینگ و آپشن و بیش از 40 مرکز تیونینگ و آپشن اتومبیل و سیستمهای صوتی و تصویری حرفه ای اتومبیل و مراکز مربوط به حرفه اتومبیلرانی برگزار شد .
گزارش: الان ساعت 9:30 صبح روز شنبه 6 خرداد 1385 ، از درب شمالی نمایشگاه وارد شدیم سمت راست اولین چیزی که نظر همه بازدید کنندگان را به خودش جلب می کند اتومبیل فراری قرمز رنگ آقای مسعود نژاد بخش ، در سمت چپ اتومبیلهای RACE وکنار اتومبیلهای RACE 2 اتومبیل استثنایی کشورمانCIVIC آبی رنگ با کیت بدنه تمام فایبر آقای حسین انصاری و پژو 405 آقای مهدی زهرایی با کیت بدنه زیر بندی و موتور 2900 سی سی از موسسه ناس تیونینگ شاپ به چشم می خورد .
در محوطه شمالی نمایشگاه اتومبیلهای آپشن ایران روور و ایران خودرو هم برای بازدید کنندگان جالبه، اتومبیلهای زیادی داخل نمایشگاه هستند که از 000/000/2 آپشن تا 000/000/20 برای اتومبیلهایشان هزینه کرده اند .
اتومبیل های خاص ایران هم هستند گلف مشکی رنگ بدنه ریگر ، پراید موتور FE آقای حسین خاکی ، پژو پرشیا آقای مقیمی و .........................................
جنوب نمایشگاه با اتومبیل 206 نوک مدادی روبرو می شوید که سیستم استثنایی GROUND ZERO روی آن نصب شده و هر چند وقت یک بار جنوب نمایشگاه را کاملا به لرزه می اندازد .
Nos tuning shop بزرگترین کلوپ تیونینگ بدنه ، موتور ، سیستمهای آپشن داخلی و خارجی ، مبتکر و مجری طرح تاتو روی خودرو برای اولین بار در ایران .
مجله گاراژ و پیک نقره ای آگهی نامه های تخصصی خودرو ،
مدرسه اتومبیلرانی فرمولا (باشگاه کارتینگ )
کلوپ تیونینگ بدنه MOTU CLUB
نمایندگی انحصاری رینگ lenso , ssw , .
ایران رور ( طراح و تولید کننده صندلی و قطعات داخل و خارج خودرو ، )
Ac schnitzer بزرگترین مرکز تیونینگ bmw که بر روی رینگ و لاستیک ، کیت بدنه و داخل اتومبیل برای انواع bmw ، 2005 ، 2006 ، فعالیت می کند .
نمایندگی لاستیک Wilson انگلستان در ایران لاستیکی که تحت استاندارد های کلاس A تولید می شود .
نمایندگی انحصاری دزدگیر STEEL MATEدر ایران .
نمایندگی های سیستمهای صوتی و تصویری حرفه ای :
CLARION , MAGNAT , AUDIOBAHN , GROUND ZERO , JEC , MTX , WIBE ,
ALPINE , DLS .
نمایندگی انحصاری لاستیک KUMHO در ایران
نمایندگی مجله ماشین در نمایشگاه اتومبیلهای اسپرت ، تیونینگ و آپشن
نمایندگی انحصاری رینگ BROCK فروشگاه پرشین
نمایندگی انحصاری محصولات SUPER SPRINT , KW , SHRICK ( استرس بار ، کمک فنرهای حرفه ای ، کیت کامل منبع و هدرز ) HP DISIGN.
نمایندگی انحصاری SPARCO در ایران
نمایندگی محصولات ایران خودرو
موسسه های تیونینگ SPORT CAR , DANIAL SPORT , MAXXIS , TTN ارائه دهنده کلیه خدمات تیونینگ ( موتور ، بدنه ، آپشن داخل و خارج اتومبیل )
پرشین ریس ( آموزش رانندگی حرفه ای ، آموزش تقویت و تیونینگ اتومبیل فعالیت پرشین ریس در نمایشگاه اتومبیلهای اسپرت )
سرزمین رانندگان پارسیان TONY KARTاولین مدرسه کارتینگ حرفه ای در ایران با مدیریت آقای امیر ادب پرور قهرمان کشور و عضو تیم ملی کارتینگ آموزش کارتینگ از مقطع آماتور تا راهیابی به تیم ملی کارتینگ ، اهدای گواهینامه بین المللی RACING از فدراسیون اتومبیلرانی . [External Link Removed for Guests] .

منبع :‍Carn3

تصویر

من به تمام دوستاني كه اين امكان براشون وجود داره پيشنهاد ميكنم كه اين فرصت رو از دست ندند يادتون باشه كه فردا آخرين روزشه :-o
به زودي در اين مكان امضا اضافه خواهد شد .
Captain I
Captain I
تماس:

پست توسط Fareed3230 »

اينم دوتا عكس ديگه كه ديروز گرفقم ، احتمال اين كه اين 206 توي كلاس اسپرت بدنه اول بشه خيلي زياده

تصویر

تصویر

امروز از ساعت 10 تا 2:30 مسابقه صدا گيري و انتخاب بهترين سيستم صوتي است ( نيم ساعت ديگه )
Captain I
Captain I
تماس:

پست توسط Fareed3230 »

Mohsen1001 نوشته شده:Fareed3230, از دوستانم هستش کارشون هم پکيج هاي نرم افزاري ماشين هست شامل فيلم و عکس و اموزش حرفه اي رانندگي. :-o

محسن جان از غرفه پرشين ريس ها بازديد كردم و پكيجشون خيلي چشمم رو گرفت ميخواستم بخرم اما خيلي خيلي گرون بود و دوستتم كه عمرا تخفيف نمي

داد و من هم بيخيال شدم اما هنوز چشمم مونده پيشش بخصوص آموزش حركات نمايش ! :sad:

چرا از مطالب اون CD ها توي سايت استفاده نمي كني ؟ هم ميتونه تبليغ براي اونا باشه و هم آموزش براي ما :eek:
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 42 بار
سپاس‌های دریافتی: 99 بار
تماس:

پست توسط mach1 »

سلام
Fareed3230 آموزش رانندگی حرفه ای خیلی دوست داری یاد بگیری بیا
[External Link Removed for Guests]
راستی من حدود 180 عکس گرفتم بیایم عکس هامونو یواش یواش آپلود کنیم :-)
Captain I
Captain I
تماس:

پست توسط Fareed3230 »

mach1, باشه كاملا موافقم

اين عكس يه پرايد با كيت جديد جلو پنجره و چراغ

تصویر

اين يكي هم يه طرح كاملا جديد و منحصر به فرد كه پرايد رو شبيه پرشيا كرده

تصویر

اين هم تصوير داخل همين پرايد

تصویر
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

ببخشيد من چند روزي به کامپيوتر دسترسي نداشتم نتونستم بيام تو سايت تو اين چند وقته من دو رو ز به اين نمايشگاه رفتم و صبح تا شب هم اونجا بودم :grin: حالا انشاالله عکسهاش رو ميزارم.
محسن جان از غرفه پرشين ريس ها بازديد كردم و پكيجشون خيلي چشمم رو گرفت ميخواستم بخرم اما خيلي خيلي گرون بود

بابا 5 تا سي.دي 5900 نميارزه؟؟؟؟ :grin: راستي منو نديدي اونجا؟؟ :-)

دوستان لطف کنن عکسهايي که ميزارن حجمش پايين باشه که باعث کندي لود شدن صفحه نشه - با تشکر :)
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

سلام دوستان...

يه سري از عکسهاي منتخب اين نمايشگاه رو ميخوام براتون بزارم. گفتم شايد باشند کسانيکه به هر علت نتونستند اين نمايشگاه رو ببينند :-D

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

اين 405 هم يه smoke توي اگزوزش کار گذاشته بود که هي همه جا رو مه الود ميکرد :grin:

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

اين پيکان هم عقبش رو ميز بيليارد درست کرده بود تا هر وقت حوصلش سر رفت يه دست بازي کنه :-)

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

اين 206 هم back fire داشت که توي شب خيلي جالب ميشد ولي متاسفانه اطلاعاتش در حد صفر بود :-?

تصویر

بهترين قسمت نمايشگاه اينجا بود که من با ديدنش خيلي متعجب شدم بله.. اين شرکت نماينده شرکت AC Schnitzer المان است که کار تيون خودروهاي bmw رو انجام ميده اينم يه X3 نمونه کارشونه واقعا قشنگ کار کرده.

تصویر
تصویر

اين رينگ هم متعلق به شرکت AC هست که ارم ان روي رينگ مشخصه دقت کنيد مبينيد بيشتر رينگهاي AC روي bmw ها همن نوع رينگ هست

تصویر
تصویر

اين کامارو هم به گفته مسول غرفه مجهز به نايتروس شده بود 8) خدا ميدونه راست ميگفت يا نه

تصویر
تصویر

اميدوارم خوشتون اومده باشه :(
New Member

پست توسط alireza_2003_1382 »

خيلي قشنگ بود زمانه بازديد را تمديد نمي کنند؟
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 42 بار
سپاس‌های دریافتی: 99 بار
تماس:

پست توسط mach1 »

سلام
Mohsen1001 عکس های خوب و با کیفیتی بود :smile:
اين 405 هم يه smoke توي اگزوزش کار گذاشته بود که هي همه جا رو مه الود ميکرد
من کنار این 405 وایسادم فیلم گرفتم بو قلیون گرفته بودم اومده بودم خونه بهم می گفتن قلیون کشیدی؟؟ :grin:
اين کامارو هم به گفته مسول غرفه مجهز به نايتروس شده بود خدا ميدونه راست ميگفت يا نه
داشتنش که فکر کنم داشت چون مسئولش داشت به دوستش توضیح می داد در مورد نیتروس بهش میگفت که اگه این دکمه رو بزنی پرواز می کنی :?
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”