حضور عمر شریف و مايكل کین در "سن پترزبورگ" كمال تبريزي

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

حضور عمر شریف و مايكل کین در "سن پترزبورگ" كمال تبريزي

پست توسط Leila »

حمید اعتباریان از قطعی شدن حضور عمر شریف و مایکل کین در پروژه سینمایی "سن پتزبورگ" به کارگردانی کمال تبریزی خبر داد.
تهیه‌کننده "سن پترزبورگ" درباره انتخاب بازیگران این پروژه به خبرنگار مهر گفت: "پس از انجام مذاکرات حضور مایکل کین و عمر شریف در این فیلم قطعی شد و آنها موافقت خود را برای بازی در فیلم اعلام کردند. با پایان یافتن نگارش فیلمنامه، آن را برای این دو بازیگر ارسال می‌کنیم و پس از آن قرارداد آنها بسته خواهد شد."


وی همچنین از قطعی بودن حضور پرویز پرستویی در این فیلم خبر داد و افزود: "علاوه بر این سه بازیگر سرگرم مذاکره با یکی از ستاره‌های بزرگ هالیوود هستم. با مدیر برنامه‌های او قرار ملاقات گذاشته‌ام تا مذاکرات را شروع کنم که تا اواسط هفته آینده نتیجه مذاکرات مشخص خواهد شد و پس از آن نام وی را اعلام خواهم کرد."

اعتباریان درباره روند نگارش فیلمنامه "سن پترزبورگ" گفت: "پیمان قاسم‌خانی این روزها آخرین مراحل نگارش فیلمنامه را در سیران فیلم پشت سر می‌گذارد و به محض پایان یافتن این مرحله متن کامل فیلمنامه را برای دو بازیگر بزرگ سینمای جهان ارسال می‌کنیم."

فیلم سینمایی "سن پترزبورگ" قرار است به کارگردانی کمال تبریزی در تهران و سن پترزبورگ جلو دوربین برود. این فیلم مضمونی کمدی دارد و داستان آن درباره دو دوست است که دائم در حال بلوف زدن هستند. اعتباریان در مقام تهیه‌کننده فیلم‌های "ستاره می‌شود" و "ستاره بود" به کارگردانی فریدون جیرانی را در نوبت اکران دارد.



خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”