بوناچيچ ديگر روي نيمكت سپاهان نمي‌نشيند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

بوناچيچ ديگر روي نيمكت سپاهان نمي‌نشيند

پست توسط DJ.HAMED »

 تصویر 

مسوولان باشگاه سپاهان طي هفته‌هاي اخير، بارها خبر جدايي لوكا بوناچيچ از اين تيم را تكذيب كرده‌اند و دور از ذهن نيست كه اين رويه در روزهاي آينده هم در دستور كار آنها قرار داشته باشد ولي اين مربي كروات به احتمال فراوان از سپاهان جدا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران همه چيز از اختلاف محمود كريمي و محرم نويد‌كيا با لوكا آغاز شد؛ دو بازيكني كه در اصفهان محبوبيت بسيار زيادي دارند و در حال حاضر مخالفان اصلي بوناچيچ در سپاهان هستند. اين مربي به بازيكناني چون فرشاد بهادراني، حميد عزيززاده، جلال اكبري و چند بازيكن ديگر كه مهره‌هاي بومي سپاهان هستند، اعتقاد چنداني ندارد و اين باعث شده تا بوناچيچ به دليل استفاده نكردن از آنها به شدت تحت‌فشار قرار بگيرد و حتي در اصفهان جرياني منفي عليه او به وجود بيايد.
بوناچيچ چند روز پيش به ساكت، مديرعامل باشگاه هشدار داد كه با ادامه اين جريان از سپاهان خواهد رفت و مصاحبه نويدكيا با يكي از روزنامه‌هاي ورزشي كه قبل از بازي با پرسپوليس چاپ شد، تصميم بوناچيچ را براي جدايي از اين تيم قطعي كرده است و طي چند هفته اخير بازيكناني مثل نويدكيا، كريمي، جلال اكبري، مسعود همامي و حميد عزيز زاده عليه سرمربي تيم مصاحبه كرده‌اند و لوكا كه سپاهان را به افتخارات قابل توجهي رسانده، در آستانه جدايي از سپاهان قرار دارد.
تعطيلات نيم‌فصل ليگ‌برتر، بهترين فرصت براي بوناچيچ است تا پيشنهادهاي ارائه شده را مورد بررسي قرار دهد، به همين دليل او تصميم گرفت كه به كرواسي بازنگردد. بوناچيچ در حال حاضر در يكي از شهرهاي عربي مشغول مذاكره با چند تيم است. اين در حالي است كه او از يك تيم ژاپني و دو تيم در ايران پيشنهاد دارد.
جدايي بوناچيچ از سپاهان، بدترين اتفاق ممكن براي اين تيم است ولي لوكا تصميم نهايي‌اش را گرفته و ديگر قصد بازگشت به سپاهان را ندارد. به احتمال فراوان مسوولان سپاهان باز هم اين موضوع را تكذيب خواهند كرد ولي به نقل از يك منبع آگاه ديگر، راهي براي بازگشت اين مربي به سپاهان وجود ندارد و مديرعامل اين باشگاه بايد به فكر آوردن يك مربي جديد باشد.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”