چهارمين نمايشگاه خودرو

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3023 بار
سپاس‌های دریافتی: 4754 بار

چهارمين نمايشگاه خودرو

پست توسط Mahdi Mahdavi »

بنام خدا.
سلام دوستان.گزارشی که در زیر میخونید گزارش چهارمین نمایشگاه اتومبیل اصفهانه.
محل برگزاری پل شهرستانه که از سوم تا هفتم بهمن از ساعت 3 تا 10 شب برگزار میشه.
اول از همه ارزیابی نمایشگاه که باید بگم اصلا خوب نبود.به چند علت
1-جا سوزن انداختن نبود.شاید چون من روز جمعه رفتم خیلی شلوغ بود.
2-الان هر جا نمایشگاه میزنند یه حصار به فاصله حد اقل 1 متر دور ماشین میکشن تا عکس برداری راحت باشه که اینجا فقط برا 2-3 تا ماشین حصار کشیده بودند و ملت میتونستم دوربین هاشون رو بدن به افراد داخل حصار(که عکاسیشون هم بد نبود) تا عکس نما داخل بگیرند.ولی به علت بد شانسی اینجانب به علت ازدحام و تمام شدن باتری دوربین از گذاشتن عکس نمای داخل HYUNDAI COUPE که ماشین بسیار زیبای هم بود معذورم.
3-دو تا ماشین بسیار کم یاب به اسم پراید هم تو نمایشگاه گذاشته بودند که کف ملت بریده بود.پراید 141 هم که دیگه فک مردم رو به زمین رسونده بود.آخه پرایدم دیگه تو نمایشگاه میذارند؟مردم هم که انگار دل پری از پراید داشتند ماشین رو خط خطی کرده بودند.
ماشین های خوب نمایشگاه از این قرار بود که عکساشو براتون گذاشتم
1-citroen C5
HYUNDAI COUPE -2
3-زانتیا(گفتم ماشین خوب.درسته که تو خیابون هست.ولی اینکه آدم بشینه توش و از مسئولش در مورد کلیه امکانات ماشین بپرسه یه کیف دیگه داره)
4-تویوتا لند کروز که جالب بود
5-سورنتو(sorento) که محصولی از KIA هست و برای خود نمایی ماشین رو یه کپه قلوه سنگ برده بودند که کار جالبی بود
همچنین نمایندگی جی پی اس مگا فورس(MEGA FORCE ) هم اونجا بود و جی پی اس با قابلیت پخش فیلم و موزیک از کارت حافظه رو به قیمت 430000 تومان میفروخت که چیز جالبی بود.اینم عکساش-فقط ببخشید که آدم جلو بعضی ماشینا ایستاده.این عکسا رو برا هر ماشین از بین 10-15 تا عکس گلچین کردم که خلوت ترین عکسهاست

[External Link Removed for Guests]

ناگهان چقدر زود دیر میشود !
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”