قاتل فراري اصفهان همراه مادرش به قم آمد [همراه با عکس قاتل]

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 674
تاریخ عضویت: چهارشنبه 28 شهریور 1386, 9:33 am
محل اقامت: جايگاهم آسمان است...
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

قاتل فراري اصفهان همراه مادرش به قم آمد [همراه با عکس قاتل]

پست توسط atropak »

کاظم شفيعي جاني خطرناکي که در آخرين جنايات خود يک توريست فرانسوي و يک مامور نيروي انتظامي اصفهان را کشته و در شهر هاي اراک و شيراز هم افرادي را کشته و تهديد کرده 300 مامور ديگر را هم خواهد کشت هم اکنون در قم مي باشد.
بعد از ظهر روز چهارشنبه وقتي نيروي انتظامي از شواهد بدست آمده از يکي از بانک هاي قم مطمئن شد که قاتل فراري اصفهان به قم آمده برنامه هاي امنيتي را در سطح شهر اجرا کرد. به علت سابقه فراري در سرقت طلا از طلافروشي و شهرت وي به سارقان مرودشتي پاساژ طلافروشان قم با حضور تعداد زيادي مامورين نيروي انتظامي بلافاصله تحت حفاظت قرار گرفت و تمامي مغازه هاي آن تعطيل شد. اواخر شب نيروي انتظامي قاتل فراري را همراه مادرش در يک وانت مشاهده کرده و وي را تعقيب کردند که متاسفانه در خيابان 20 متري امام حسين واقع در محله زنبيل آباد متواري شدند. از صبح روز پنجشنبه مامورين نيروي انتظامي بي سيم بدست در تمامي خيابان ها و ميادين شهر مستقر شدند. از ظهر روز پنجشنبه هلي کوپتر ها نيروزي انتظامي در ارتفاع پايين به پرواز در آمدند. تاکنون خبر جديدي از اين مادر و سه فرزندش در دست نيست و متاسفانه به مردم اين شهر اطلاع رساني نشده. با توجه به نزديکي 22 بهمن و شلوغي نسبي شهر قم و خبري که مي گفتند رييس جمهور آقاي محمود احمدي نژاد به قم مي آيد و کينه اي که کاظم از دولت به علت اعدام برادرش پيدا کرده اوضاع امنيتي ويژه در قم برقرار است.

*به گزارش«جهان» و به نقل از اعتماد، پليس طي فراخواني براي دستگيري يک جاني خطرناک که در آخرين جنايت خود يک توريست فرانسوي را در اصفهان به قتل رسانده است از مردم خواست اگر اطلاعاتي از اين مرد و اعضاي خانواده اش در اختيار دارند موضوع را به سرعت اطلاع دهند.

اين مرد که «کاظم ن.» نام دارد از اعضاي يک باند سرقت مسلحانه است که همدستانش پس از دستبرد به يک طلافروشي در شهر اصفهان، سرقت يک دستگاه پژو 405 نقره يي، دزدي مسلحانه از بانک ملت شعبه صفه واقع در خيابان هزار جريب اصفهان، کشتن يک طلا فروش و مجروح کردن چهار تن ديگر دستگير شدند اما پليس تاکنون موفق نشده است اين مرد جاني را به دام بيندازد.
ساعت 17 روز يکشنبه کارآگاهان پليس آگاهي اصفهان از وقوع جنايتي مسلحانه در ترمينال اين شهر واقع در خيابان جي با خبر و به سرعت به محل حادثه اعزام شدند. آنان در تحقيقات اوليه خود دريافتند مقتول يک توريست 29 ساله فرانسوي است که هنگام حادثه قصد داشت به همراه همسرش راهي شهرستان يزد شود، اما مورد هجوم مردي ناشناس قرار گرفت و در همان محل از پاي درآمده است. کارآگاهان که با جنايتي مرموز مواجه شده بودند و نمي دانستند قاتل چه انگيزه يي را از کشتن توريست فرانسوي دنبال مي کرد، به بازجويي از همسر مقتول و شاهدان عيني پرداختند و از طريق اظهارات آنان توانستند مشخصاتي از ضارب ناشناس به دست آورند.
طبق اطلاعات به دست آمده قاتل فراري حدود 27 سال سن دارد و قدي حدود 170 سانتيمتر، جثه يي متوسط، موهاي خرمايي کوتاه و چهره يي آفتاب خورده و سوخته از ويژگي هاي ظاهري او است.پليس زماني که با اين مشخصات روبه رو شد دريافت چهره قاتل توريست فرانسوي با چهره مردي که روز شنبه 10 آذرماه يک مامور نيروي انتظامي را هدف گلوله قرار داد مطابقت دارد.به گزارش پايگاه اطلاع رساني عبرت ساعت 16 روز شنبه 10 آذرماه مردي جوان در حالي که يک قبضه کلت کمري در دست داشت وارد کيوسک نگهباني اداره اتباع بيگانه پليس اصفهان واقع در خيابان چهارباغ شد و به سوي افسر نيروي انتظامي آتش گشود. اين مرد سپس نامه يي را روي زمين انداخت و به سرعت سوار يک موتورسيکلت هونداي قرمز رنگ که جواني ديگر راننده آن بود شد و از محل گريخت. پس از اين حادثه مامور پليس به بيمارستان انتقال يافت و از مرگ نجات يافت.
از سويي کارآگاهان با بازجويي از شاهدان عيني توانستند مشخصات مرد ضارب را در اختيار بگيرند اما هيچ نشاني از همدست وي که چهره اش را به صورت کامل پوشانده بود به دست نيامد. در حالي که انگيزه مرد مسلح در هاله يي از ابهام قرار داشت کارآگاهان با مطالعه نامه يي که مجرم فراري بر جاي گذاشته بود به هدف وي از اين ترور ناموفق پي بردند. مرد جنايتکار در نامه خود خواستار آزادي دو سارق مسلح مرودشتي شده بود.سارقان مرودشتي که با يکديگر برادر هستند و پليس آنها را 30 و 22 ساله و به نام هاي «ع» و «ش» معرفي کرده است ساعت 20 شامگاه 15 مهرماه سال جاري در حالي که نقاب به چهره داشتند در خيابان امام خميني اصفهان راه را بر راننده يک پژو 405 نقره يي رنگ بستند و پس از مجروح کردن اين مرد 58 ساله و آتش گشودن به سوي جوان 30 ساله يي که شاهد سرقت مسلحانه بود اتومبيل وي را ربودند.دو برادر دو روز بعد در ساعت 30/18 سه شنبه 17 مهرماه به همراه همدست ديگر خود که اکنون فراري است به يک طلافروشي در خيابان شهيد مطهري ملک شهر رفتند و بعد از آتش گشودن به سوي يکي از جواهرفروشان به نام ابراهيم و قتل وي، دست به سرقت زدند.
ساعت 8 صبح روز بعد دوباره اين سارقان سوار بر خودروي مسروقه مقابل بانک ملت شعبه صفه توقف کردند و يکي از آنان با کلت وارد بانک شد و بدون تيراندازي چهار ميليون تومان به چنگ آورد و به همراه همدستانش گريخت. چند روز بعد لاشه سوخته پژوي نقره يي رنگ در شمال اصفهان کشف شد و از سويي کارآگاهان با مقايسه پوکه فشنگ هاي بر جاي مانده از سارقان متوجه شدند اين افراد در شهر شيراز نيز سرقت هاي مسلحانه انجام داده و از همان سلاح استفاده کرده اند. در نهايت پليس با پي بردن به اين موضوع که اين شبکه سرقت مسلحانه چهار عضو دارد توانست محل اختفاي آنان را در شهر شيراز پيدا کند. اما هنگامي که تيم هاي عملياتي اين خانه را به محاصره در آوردند مطلع شدند متهمان از آنجا گريخته اند.
با ادامه يافتن تحقيقات 18 مظنون در خصوص اين پرونده بازداشت شدند و از ميان اين افراد دو برادر مرودشتي به جرم خود اعتراف کردند. به رغم دستگيري «ع» و «ش» هيچ سرنخي از دو همدست ديگر آنها به دست نيامد و دو برادر نيز اطلاعات زيادي از همکاران جنايتکار خود به پليس ارائه ندادند. بنا به اخبار موجود هم اکنون دو عضو فراري اين شبکه سرقت مسلحانه با انگيزه نجات همدستان خود اقدامات جنايتکارانه تازه يي آغاز کرده اند.
جزييات تازه
در اين ميان کارآگاهان جنايي اصفهان با انجام تحقيقات همه جانبه موفق شدند جزييات بيشتري از قتل توريست فرانسوي به دست آورند.
طبق اين اطلاعات روز حادثه کاظم - مرد موخرمايي- به همراه يکي از برادرانش يک خودروي مسافرکش را به صورت دربستي کرايه کردند و پس از رسيدن به خيابان جي مرد مسلح به تنهايي از اتومبيل پياده و وارد ترمينال شد و بعد از آنکه توريست جوان به نام ژولين فان وايسبرگ را از پاي درآورد بار ديگر به خودروي کرايه يي بازگشت و با تهديد سلاح راننده را وادار به فرار از محل کرد. با جزييات به دست آمده از مرد جنايتکاري که هم اکنون پليس سراسر اصفهان در جست وجوي او است نشان از آن دارد که کاظم به همراه مادر 47 ساله و دو برادر 16 و 22 ساله اش در حاشيه اصفهان ساکن هستند و اين جاني 27 ساله برادرانش را نيز در اعمال مجرمانه با خود همراه کرده است.
پرونده کاظم نشان از آن دارد که وي از يک شخصيت ضداجتماعي برخوردار است و از کودکي به شرارت مي پرداخت و چهره اش بيانگر ابتلاي وي به نوعي بيماري است.پليس اصفهان با درخواست شناسايي کاظم و اعضاي خانواده اش از سوي شهروندان هشدار داد که اين افراد ممکن است در قالب گروه هاي دو نفري مجردي يا در قالب گروه مادر و فرزندي اقدامات تبهکارانه شان را پيگيري کنند. بنابر اين گزارش هم اکنون تلاش ها براي دستگيري جاني موخرمايي و اعضاي خانواده اش ادامه دارد.سخنگوي وزارت امور خارجه نيز ديروز با اظهار تاسف از قتل يک تبعه کشور فرانسه گفت؛ پليس با جديت در مورد اين حادثه تحقيق مي کند.
 [External Link Removed for Guests] 
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 137
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 12 بهمن 1385, 9:54 pm
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

پست توسط PASARGAD »

مادر اين نکبت 47 سال داره يا 45 سال :-x :m:a
Captain
Captain
پست: 2755
تاریخ عضویت: چهارشنبه 18 بهمن 1385, 12:46 pm
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

لعنت بر پدر و مادرش :-?
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 674
تاریخ عضویت: چهارشنبه 28 شهریور 1386, 9:33 am
محل اقامت: جايگاهم آسمان است...
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

پست توسط atropak »

مادر اين نکبت 47 سال داره يا 45 سال

حالا خيلي فرق نمي کنه ، چون فکر کنم تقريبي گفته شده..
 [External Link Removed for Guests] 
Captain II
Captain II
پست: 512
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 15 مهر 1386, 7:17 pm
محل اقامت: يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک
سپاس‌های ارسالی: 159 بار
سپاس‌های دریافتی: 377 بار
تماس:

Re: قاتل فراري اصفهان همراه مادرش به قم آمد [همراه با عکس قاتل]

پست توسط ta.abad »

atropak نوشته شده:کاظم شفيعي جاني خطرناکي که در آخرين جنايات خود يک توريست فرانسوي و يک مامور نيروي انتظامي اصفهان را کشته و در شهر هاي اراک و شيراز هم افرادي را کشته و تهديد کرده 300 مامور ديگر را هم خواهد کشت هم اکنون در قم مي باشد.


atropak نوشته شده:اين مرد که «کاظم ن.» نام دارد از اعضاي يک باند سرقت مسلحانه است که همدستانش پس از دستبرد به يک طلافروشي در شهر اصفهان، سرقت يک دستگاه پژو 405 نقره يي، دزدي مسلحانه از بانک ملت شعبه صفه واقع در خيابان هزار جريب اصفهان، کشتن يک طلا فروش و مجروح کردن چهار تن ديگر دستگير شدند اما پليس تاکنون موفق نشده است اين مرد جاني را به دام بيندازد.


خبرها همه جور واجوره فامیل این یارو اگه شفیعی پس چرا این روزنامه نوشته آقای کاظم .ن
این یعنی چه خبر اشتباه یا من اشتباه می کنم :-O
  
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 532
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 5:25 pm
محل اقامت: در همين نزديكي...
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 189 بار

پست توسط Masoud »

خيلي نفرت انگيزه :-P .اينكه هر قماش *********** يه تير و تفنگ به خودش ببنده و با جون ملت شير يا خط بازي كنه اون هم فقط بخاطر اينكه مثلا فلاني رو از تو حبس در بيارين ...شده كاروانسرا!
الكي داغ نميكنم! فقط به نظر من بايد خودش+مادرش(با اين بچه بزرگ كردن)+اون دو تا زنداني رو باهم اعدام (در ملا عام) كنن :-?
بنده خدا زن اون فرانسوي بيچاره :K:L .........چه خاطره ايي از ايران واسش ميمونه؟
تصویر
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 674
تاریخ عضویت: چهارشنبه 28 شهریور 1386, 9:33 am
محل اقامت: جايگاهم آسمان است...
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

پست توسط atropak »

اتفاقا امروز توي قم کلي از اين اعلاميه ها پخش کردن و قاتل با نام کاظم شفيعي اعلام شده بود...
به تمام معاملات املاکي ها ، هتل ها ، مسافرخانه ها هم هشدار جدي دادند...
انشاالله اين اعلاميه ي جديد را با عکس هاي اون ها مي زارم... :eek:
 [External Link Removed for Guests] 
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 674
تاریخ عضویت: چهارشنبه 28 شهریور 1386, 9:33 am
محل اقامت: جايگاهم آسمان است...
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

پست توسط atropak »

امروز - چهارشنبه 24/11/1386 در قم ساعت 1 بعد از ظهر که از مدرسه مي آمدم N تا ماشين پليس جمع شده بودن، پرسيدم چي شده گفتن مادر (منظر قرباني) و پسر کوچکش (قاسم شفيعي) را گرفتند ، اگر يک ربع زودتر رسيده بودم حتما با گوشيم فيلم مي گرفتم ،حالا بايد ببينيم راسته يا نه؟
 [External Link Removed for Guests] 
Major I
Major I
پست: 430
تاریخ عضویت: جمعه 14 اردیبهشت 1386, 10:30 am
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 17 بار

پست توسط machkol »

این قضیه به نظرم خیلی عجیبه.چرا با وجود قدرت و نفوذ اطلاعات برای دستگیری فردی که امنیت شهروندان را به خطر انداخته اقدامی نمی شود؟
غیر ممکن است که در نهایت آنچیزی نشویم که مردم فکر می کنند هستیم.
ژولیوس سزار
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 97
تاریخ عضویت: چهارشنبه 11 بهمن 1385, 11:54 pm
سپاس‌های ارسالی: 14 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

پست توسط hob »

بين گرفتن چند تروريست يا جاسوس که به شکل سازماني و با ارتباطات مخصوص فعاليت ميکنند ، با يک قاتل فراري که فعلا خودش رو قايم کرده و به راحتي هم آدم ميکشه ، فرق هست.
بخشهاي امنيتي خيلي نميتونن کاري کنن. ضمن اينکه احتمالا اين جاني فراري از هيچ تماس تلفني استفاده نميکنه.
فقط بايد منتظر سرنخ بود.
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1637
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 مرداد 1386, 11:53 pm
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

پست توسط KH.I.A.2500 »

با سلام خدمت کليه کاراگاهان و کارشناسان امور جنايي :-) ,
Masoud, نوشته : << بنده خدا زن اون فرانسوي بيچاره .........چه خاطره ايي از ايران واسش ميمونه؟ >>
.
.
.
زياد ناراحت نشو , اينهمه ايراني تو فرانسه و امثال اون کتک خوردند يا کشتند , حالا يک بار هم يک فرانسوي تو ايران کشته شده .
تو اصفهان هم ديگه زياد پليس بازار نيست , همانطور که ميگن حتما تو همون قم رفته .
  
*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”