آزاد راه تهران ،مشهد از ورامين مي

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

آزاد راه تهران ،مشهد از ورامين مي

پست توسط Mohsen1001 »

مدير کل اداره راه و ترابري استان تهران در گفت و گو با خبرنگار خبرخودرو گفت: وزير راه و ترابري دستور ساخت آزاد راه تهران مشهد را از مسير ورامين صادر کرده است .

احمد صديقي در حاشيه برگزاري جلسه بررسي مشکلات راههاي درون شهري و برون شهري ورامين در سالن اجتماعات فرمانداري اين شهرستان افزود: با ساخت آزاد راه تهران ، مشهد، شهرستان ورامين از بن بست خارج مي شود .

وي افزود : مسير تهران ورامين يکي از قطعات آزاد راه تهران ، مشهد است که مرحله نخست ان به پايان رسيده است .

وي با اشاره به اينکه اين طرح در برنامه هاي اجرايي امسال وزارت راه و ترابري قرار دارد ابراز اميدواري کرد کار ساخت اين آزاد راه هرچه زودتر آغاز شود.

وي افزود: مطالعات مقدماتي شش خطه کردن مسير ورامين به ري نيز به پايان رسيده است و مرحله نخست آن از اواخر خرداد اجرا مي شود .

مدير کل راه و ترابري استان تهران در ادامه ساخت دو دوربرگردان در جاده ورامين به تهران را از برنامه هاي اين اداره کل در سال 85 اعلام کرد و گفت: اين دو طرح با اعتباري حدود 20 ميليارد ريال در مرحله اجرا است و تا آخر امسال اين دوربرگردانها به بهره برداري مي رسند .

صديقي در پايان ميزان اعتبار لازم براي تعريض و تامين روشنايي جاده ورامين به ري را بيش از 80 ميليارد ريال ذکر کرد و از مسئولان شهرستان ورامين خواست براي اجراي اين طرحها همکاري کنند .

در جاده ورامين روزانه بيش از 150 هزار مسافر در اين مسير تردد مي کنند که به علت عرض کم و نبود روشنايي در شش کيلومتر از اين جاده باعث مرگ صدها نفر شده است .
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”