کفاشيان:کلمنته گزينه اول ماست

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: جايگاهم آسمان است...
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

کفاشيان:کلمنته گزينه اول ماست

پست توسط atropak »

جام جم آنلاين: رئيس فدراسيون فوتبال تاکيد کرد: بر اساس استراتژي که از ابتدا براي انتخاب سرمربي تيم ملي داشتيم ، مربي خارجي گزينه اول فدراسيون است و پس از آن گزينه هاي داخلي در اولويت قرار دارند .
علي کفاشيان با بيان اين مطلب، افزود : با توجه به موافقت کلمنته با شرايط مورد نظر فدراسيون فوتبال و بويژه اقامت در ايران و سالي دو بار مرخصي ساليانه ، آخرين مذاکرات با اين مربي در حال پيگيري است تا اين گزينه خارجي را که از جنبه هاي مختلف شرايط مناسبي براي هدايت تيم ملي را دارست به راحتي از دست ندهيم .

کفاشيان اضافه کرد : فدراسيون فوتبال بطور ويژه درحال مذاکره با کلمنته است و اميدواريم اين مذاکرات به توافقات لازم در تمامي زمينه هاي مورد نظر فدراسيون بينجامد و بتوانيم همکاري مطلوبي را با اين مربي اسپانيايي آغاز کنيم .

وي تاکيد کرد : در صورتي که به هر دليل نتوانيم با کلمنته به توافق دست يابيم ، گزينه هاي داخلي در اولويت خواهند بود اما تاکنون هيچ گزينه داخلي در اين زمينه نهايي نشده است و همچنان در حال بررسي 5 گزينه نهايي در اين زمينه هستيم .

کفاشيان در خصوص اينکه تا چه زماني وضعيت سرمربي تيم ملي مشخص خواهد شد ، اظهار داشت: زمان مشخصي نمي توان براي اين امر تعيين کرد چرا که نمي خواهيم در اين زمينه شتابزده تصميم بگيريم ولي تلاش هيئت رئيسه و کميته تيم هاي ملي اين است که هر چه زودتر تکليف سرمربي تيم ملي را روشن کنيم چرا که فرصت زيادي تا ديدار با کويت باقي نمانده است .

رئيس فدراسيون فوتبال درباره شايعه حضور مايلي کهن در تيم ملي گفت : آقاي مايلي کهن نيز يکي از گزينه هاي مورد نظر فدراسيون فوتبال هستند که برنامه هاي خود را به فدراسيون ارائه داده اند. شانس ايشان نيز به اندازه ساير گزينه هاست و با توجه به نمرات اعضاي کميته تيم هاي ملي و ميزان برخورداري از شرايط مورد نظر، درباره حضورشان در تيم ملي تصميم گيري خواهد شد .

منبع: [External Link Removed for Guests]
 [External Link Removed for Guests] 
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 13 بار
سپاس‌های دریافتی: 83 بار

پست توسط padeshah »

اين با زي ديگه کهنه شده هيچي هم توش نيست :-P :x
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: ايران
سپاس‌های دریافتی: 40 بار
تماس:

پست توسط Damavand »

اين يارو کفاش ببخشيد(کفاشيان) که توي برنامه نود گفت مربي 100 در 100 داخلي و بعد گفت که ما با سه تا دلال داشتيم مذاکره ميکرديم و از اين جور حرف ها...
اينها يه روده راست تو شکم شون پيدا نميشه :-P :K:L
آخرش خودم سرمربي تيم ملي ميشم :grin: :L:L :::P :???:
وبلاگ فني و تخصصي کامپيوتر
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

یعنی هنوز کلمنته کاملا منتفی نشده؟
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 83 بار

پست توسط padeshah »

يعني داستان ادامه داد.............. ::ss
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: ايران
سپاس‌های دریافتی: 40 بار
تماس:

پست توسط Damavand »

دوستان من ميخوام يه تصميم بزرگ بگيرم
من ميخوام بازي هاي تيم ملي را کنتراتي بگيرم و خودم با چند نفر از احالي سايت (البته بايد padeshah کمک کنه) بريم براي مسابقه مقدماتي هر کي پايه هست بگه ؛ بسم الله

البته اين رو گفتم دلم خنک شه به من که رهبري تيم ملي نميدند و اينها نميخواند بچه هاي با استعدادي مثل من پيشرفت بکنن ::ns
وبلاگ فني و تخصصي کامپيوتر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”