صدور گواهينامه يك روزه مي شود

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

صدور گواهينامه يك روزه مي شود

پست توسط Mohsen1001 »

سردار سرتيپ محمد رويانيان گفت: صدور گواهينامه رانندگي يك روزه انجام مي شود همچنين در گواهينامه هاي يك ساله اصلاحاتي صورت مي گيرد تا مشكلات ايجاد شده براي جوانان رفع شود.

سردار رويانيان در اولين همايش يگان هاي تخصصي پليس راهنمايي و رانندگي و پليس راه ناجا با بيان اين مطلب افزود: با نصب سيستم جديد ثبت جرائم رانندگي در صورتي كه ماموري در ثبت جريمه دچار خطا شود، سيستم از پذيرش آن خودداري مي كند و بدين ترتيب خطا و جرائم رانندگي ثبت خواهد شد و با نصب اين سيستم در خردادماه ميزان خطا در جرايم رانندگي به حداقل ممكن مي رسد.

وي افزود: فعاليت هيات هاي رسيدگي به اعتراضات تصادفات نتايج بسيار مثبتي را به همراه داشته است و علاوه بر افزايش ميزان وصولي ها با افزايش رضايت مندي مردم نيز مواجه بوده ايم.

وي در ادامه افزود: در سال جاري 3 ميليون پلاك در سطح كشور تعويض مي شود كه با اقدامات صورت گرفته در حال حاضر، دارندگان خودرو در هر شهرستان مي توانند براي دريافت خدمات به مركز خدمات همان شهرستان مراجعه كرده و در صورتي كه پلاك خودروي آنان متعلق به آن شهرستان نيز نباشد، خدمات مورد نياز خود را دريافت كنند.

رويانيان خاطرنشان كرد: ساختار جديد راهنمايي و رانندگي كه به زودي راه اندازي خواهد شد، موجب حذف امور زائد و انجام سريع تر خدمات و فعاليت هاي راهنمايي و رانندگي خواهد شد.

وي با اشاره به اجراي آيين نامه جديد راهنمايي و رانندگي در بخش آموزش رانندگي گفت: از دو ماه آينده، در نظام آموزشي و آزمون رانندگي، آيين نامه جديد اجرا مي شود كه با آيين نامه قديم تفاوت هاي عمده اي دارد.

وي همچنين در خاتمه تاكيد كرد: افزايش انضباط ترافيكي و كاهش تلفات رانندگي در شهرها و جاده ها از مهمترين اهداف راهنمايي و رانندگي در سال جاري است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”