در آینده ای نزدیک، زنان دیگر احتیاجی به مردان نخواهند داشت!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث پزشکي و بهداشت به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: جايگاهم آسمان است...
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

در آینده ای نزدیک، زنان دیگر احتیاجی به مردان نخواهند داشت!

پست توسط atropak »

محققان دانشگاه نیوکاسل در انگلستان با دستیابی به یک موفقیت علمی، توانستند نیاز زنان به مردان را برای مادر شدن برطرف کنند! بر این اساس شاید در آینده ای نزدیک زنان برای بچه دار شدن هیچ احتیاجی به مردان نداشته باشند!

حققان دانشگاه نیوکاسل توانستند با گرفتن حجره های سلولی از تخمدان زنان (امبریو زنان) و تبدیل آن به اسپرم موفقیت بزرگی را امضا کنند. این یافته اولین گام استقلال کامل زنان از مردان می باشد. تحقیقات قبلی در این زمینه به برداشتن نمونه هایی ازسلولهای بنیادی استخوان مردان و تولید اسپرم از آن منحصر می شد. حال محققان علاوه بر روشهای فوق، خود را برای تبدیل حجره های مغز استخوان زنان به اسپرم آماده می کنند.

به نوشته روزنامه پوستا چاپ ترکیه، اگر محققان علم بتوانند از مغز استخوان زنان به تولید اسپرم دست یابند زنان می توانند نوزادی کاملا همسان با DNA ی خودشان داشته باشند.

فرق بین جنسیت مرد و زن از تفاوت کروموزومی آنها ناشی می شود. در هردو جنسیت، کروموزومهای X وجود دارد اما برای تولید اسپرم به کروموزوم Y نیز احتیاج است.

به دلیل عدم وجود کروموزوم Y در زنان برخی محققان اعتقاد دارند یک اسپرم خالص از زنان به دست نخواهد آمد و در صورت بدست آمدن اسپرم از زنان، نوزاد قطعا دختر خواهد شد.
 [External Link Removed for Guests] 
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 351 بار
سپاس‌های دریافتی: 1579 بار
تماس:

پست توسط Dr.Akhavan »

البته اکنون مردان به زنان احتیاجی ندارند چه به رسه تا آینده

شوخی کردم- زیاد جدی نگیرید که بحثی پیش نیاد :grin:
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: Victoria, Australia
سپاس‌های ارسالی: 6778 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

پست توسط noora »

به دلیل عدم وجود کروموزوم Y در زنان برخی محققان اعتقاد دارند یک اسپرم خالص از زنان به دست نخواهد آمد و در صورت بدست آمدن اسپرم از زنان، نوزاد قطعا دختر خواهد شد.

اگه همچين اتفاقي بيافته و زنان بتونن بدون وجود مردان باردار بشن و همينطور که ذکر کرديد تنها ميتونن دختر به دنيا بيارن .پس يعني تقريبا هيچ پسري به دنيا نمي ياد و اين به معني انقراض نسل مرد هاست مگه اينکه مردها هم بتونن باردار بشن و پسر به دنيا بيارن :-( . :grin:
هرچه مردم نا آگاه تر بمانند زمان درک این نکته که ثروت خودشان به خودشان هدیه شده طولانی تر خواهد بود
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 361 بار
سپاس‌های دریافتی: 833 بار

پست توسط renger »

خووووووووب ديگه چي؟ چشممون روشن. همينمون مونده بود ديگه. تو خيابون داريم ميريم يهو ويار کنيم؟
آخه مردتيکه... من چي بگم بهت؟ ملت دارن از ايدز و گشنگي ميميرن آقا ميشينه اينجا واسه خودش تز ارائه ميده. ما مردها خودمون قشر آسيب پذير ، در حال انقراض اونوقت ببين اين چي ميگه؟
ديگه شکر خودا در همه زمينه ها داريم خودکفا ميشيم.
شما خانم ها هم زياد واسه خودتون پپسي باز نکنين همين الان هم 2 ميليون دختر بي شوهر تو همين کشور خودمون هستن.
برادرا همت کنن استينها رو بالا بزنن چند تا چند تا ببرن به همه برسه :???: :???:
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط noora »

برادرا همت کنن استينها رو بالا بزنن چند تا چند تا ببرن به همه برسه

گر طبيب بودي درد خود دوا نمودي نمي خواد به فکر 2 ميليون دختر به قول تو بي شوهر و به قول من در حال کسب علم باشي برادر من :grin:
هرچه مردم نا آگاه تر بمانند زمان درک این نکته که ثروت خودشان به خودشان هدیه شده طولانی تر خواهد بود
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

لطفا حدود فعاليت در انجمن رو رعايت کنيد، اينجا چت روم نيست، لطفا اگر خورده حساب و صحبتي داريد در PM حل کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط renger »

اااااااااااااااااا خب حالا چرا ميزني؟
دست رو نقطه ضعف من ميذاري؟ درست من دلم جاي ديگست و دستم از دار دنيا کوتاه ولي دوستان هستن.
در ضمن اين يه شوخي بود خواهرم نورا ناراحت نشو. :grin:
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط renger »

در ضمن به قول مهدي جان بسه بحث به جاهاي باريك كشيده ميشه
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 297 بار

پست توسط don_Hirbod »

فكر كنم اينجوري پيش بره بجاي جنگ با رباتا مثل ترميناتور ( يا حال ترمينيتور ايراد نگيرين ديگه) بايد با زنا در بيفتيم :::P :::P
چو ايران نباشد تن من مباد
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط noora »

نقل قول:

اگه همچين اتفاقي بيافته و زنان بتونن بدون وجود مردان باردار بشن و همينطور که ذکر کرديد تنها ميتونن دختر به دنيا بيارن .پس يعني تقريبا هيچ پسري به دنيا نمي ياد و اين به معني انقراض نسل مرد هاست مگه اينکه مردها هم بتونن باردار بشن و پسر به دنيا بيارن .

مثل اينکه ميون اين همه بحث تنها پست من حدود فعاليت در انجمن رو رعايت نکرد . من تنها نقل قول کردم و گفتم اگه چنين خبري درست باشه ممکن اين اتفاق بيافته (همون انقراض نسل مردان محترم)!همین !
Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: در همين نزديكي...
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 189 بار

پست توسط Masoud »

فرض محال هم اين پروژه به نتيجه برسه،:

1- با مخالفت جهاني روبرو ميشه، مطمئنا. چون مسئله تكامل و ابقاي نسل بشر رو ميبره زير سوال!

2- كمتر زني پيدا ميشه خودش رو بكنه موش آزمايشگاهي بعضي دانشمندان، اون هم بخاطر چي؟ بارداري بدون نياز به روابط جنسي، اون هم چي؟ فقط دختر!؟!؟!؟

3- به مذاق خيلي از خانواده ها خوش نمياد دختر باكرشون با همچين چيزايي بچه دار ( و خودشون نوه دار!) بشه!

4- بي بند و باري جنسي رو ميتونه در صورت كنترل نشدن، افزايش بده: از فردا دختره با يه بچه تو بغلش مياد خونه! مادرش ميگه اينو از كجا آوردي؟ اون هم ميگه از اسپرم هاي خودم!!!

5-.............................البته نميشه همش از ديدگاه بد به قضيه نگاه كرد. مثلا در مورد خانواده هايي كه مرد مشكل باروري داره، ميشه از زن براي اين كار بصورت مستقل استفاده( درمان ) نمود..
تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط renger »

ولي به نظر شماها اين ديگه خيلي زياده روي نيست؟
اومدن حيوانات شبيه سازي کردن گفتن براي تشخيص بيماريها و باسازي اندام انسانها استفاده ميشه.
ولي اين ديگه قبول کنيد دخالت تو کار خداست. دخالت در کار طبيعت و اينو بدونيد هر چيزي که از روال طبيعي خودش خارج بشه مشکلاتي به همراه مياره. به نظر من اين کار هم از لحاظ قانوني و هم از لحاظ ديني بايد منع بشه. مثل شبيه سازي جنين انسان ها. به نظر من باعث از هم پاشيدگي خانواده و جامعه ميشه.
اگه قرار بود زن ها خودشون زاد و ولد کنن مرد ها هم خودشون خب خدا بيکار بود ماها رو جفت افريد؟ عشق آفريد؟ فيزيک بدني ماها رو جوري خلق کرد که به هم وابسطه باشيم؟
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد پزشکي”