راهنمایی در مورد خرید اسکیت برد

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: God Knowz
سپاس‌های ارسالی: 212 بار
سپاس‌های دریافتی: 225 بار
تماس:

راهنمایی در مورد خرید اسکیت برد

پست توسط Justice »

با سلام
چند روزیه می خوام یه اسکیت برد واسه خودم بگیرم ولی از هیچ چیز اون خبر ندارم !
اگه کسی می تونه راهنمایی کنه که دیگه
.... :grin:
1- قیمت ؟
2 - نوع (اخه میگن اندازه های اون برای سنین مختلف فرق داره) !
3 - از کجا می تونم گیر بیارم؟ (من توی شیراز زندگی می کنم)
تصویر
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 425 بار
سپاس‌های دریافتی: 706 بار

پست توسط JavadRadical »

Justice جان :razz:
اینهمه شما کمک کردید حالا منم میخام تاجایی که اطلاع دارم کمک کنم . :D
در مورد قیمت برات بگم که بستگی به نوع اون داره و بنا بر کیفیتی که داره از 20-25 هزار تومان تا 400 هزار تومان تو بازار ایران موجوده . حالا اگر قیمت بالاتر باشه من نمیدونم . :-)
مهم ترین چیز در هر اسکیت برد جنس مواد سازنده اون هستش اونهایی که تو ایران هستن عموما ترکیبی از تخته های چند لایه و رزین که لایه هایی از پلاستیک رو و زیر اونها قرار گرفته هستن . انواع دیگری که کاملا کامپوزیتی هستن هم وجود داره که از مقاومت بسیار بالایی برخورداره . یه نوع دیگه هم هست که علاوه بر کامپوزیت لایه های فلزی از جنس تیتانیوم هم داره که بسیار زیبا و مرغوبه . اما بهترین نوع اسکیت برد از الیاف کربنی ساخته میشه که من ندیدم این طرفا .
اندازه اون چندان متفاوت نیست تمام اسکیت بردهایی موجود عموما برای گروه سنی 14 تا 24 سال طراحی میشن .
بهترین نوع اسکیت بردهای موجود در کشور ساخت امریکا و المانه که قیمتهای خیلی بالایی هم دارند اما اجناس ارزون هم میشه بینشون پیدا کرد در ضمن اگر خوب بگردید اسکیت های کامپوزیتی ساخت چین رو هم میتونید پیدا کنید که هم قیمت پایینی دارند و هم مقاومت بالا فقط یه مشکل دارن اونم اینکه نباید با شوینده های الکلی تمیزشون کرد چون از رنگ و رو میرن .
والا من نمیدونم تو شیراز از کجا میشه پیدا کرد . اما من خودم اکثر خریدهامو از طریق اینترنت انجام میدم شما هم میتونید با استفاده از خرید اینترنتی اونو تهیه کنید و پولشم دم در به مامور پست بدید :razz:
:razz: :razz: :razz: :D :D
"time" isnt the test. Time is something you spend doing the tests.

Time is not the test , but everything is measured against the time, we even differentiate the things against the time most of the time

تصویر
New Member

Re: راهنمایی در مورد خرید اسکیت برد

پست توسط stagextra »

سلام دوستان اگه کسی تو تهران جایی که اسکیت برد با قیمتو کیفیته مناسب می فروخت پیدا کرد ، لطفا به منم خبر بده مرسی ؟!؟!
تصویرتصویر
New Member

پست توسط Alice_Enzeva »

درود. اگه هنوز جوابتونو ندادن باید بگم پارک آب و آتش پیدا میشه.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”