افشین قطبی٬ امپراتوری که در لجن زار فوتبال ایران در حال غرق شدن است.

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: مشهد
سپاس‌های دریافتی: 196 بار
تماس:

افشین قطبی٬ امپراتوری که در لجن زار فوتبال ایران در حال غرق شدن است.

پست توسط sohrab_poet »

افشین قطبی٬ امپراتور بی گلادیاتوری که در لجن زار فوتبال ایران در حال غرق شدن است

پرسپولیس ۱- ۴ استقلال اهواز !!! در روزی که می توانست روز خوبی و شب بهتری را داشته باشیم. اما مردان سرخپوش تیم پرسپولیس با بازی شاهکار خودشان که از بازی با پاس همدان شروع شده است که البته دلایل واضحی دارد که از سوی جریانات خاص درون این تیم دنبال می شود چنان تجربه ای را به افشین قطبی نشان دادند که او تا آخر عمرش فراموش نخواهد کرد که چه بلایی به سرش آوردند.

این بار برای اولین بار بدور از همه ی خط های قرمز و رعایت بعضی مسائل که همیشه باید آن ها مورد توجه قرار بدم از مردی غریبه در فوتبال ایران برایتان می نویسم٬ بیگانه ای که نه از فرهنگ ما بر آمده و نه به ما تعلق دارد.مردی نجیب زاده و بواقع انسان که دارد در کثافت فوتبال ایران غرق می شود و کسی نیست تا او را نجات دهد (حتی اشک های همین الان من) آری این مرد تنهای فوتبال ایران افشین قطبی است.

قبل از هر سخنی چهره او را در عکس زیر درست چند ماه پیش که در کنار پیم وربیک و دیک ادوکات بعد از بدست آوردن مقام سوم قهرمانی در جام ملتهای ۲۰۰۷ آسیا در میان استقبال کنندگان کره ای هست را ببینید و بگذارید کنار عکس های او در ایران تا حتی بدون هیچ حرفی خودتان متوجه مصائب مردی که به ایران آمد تا به فوتبال کثیفش کمک کند تا از منجلاب نجات پیدا کند پی ببرید.
تصویر

فوتبال ما درست مثل همه چیزمان است !‌ همانند فرهنگ٬ اقتصاد٬ سیاست و ... نیازی به باز تعریف و نشان دادن نمونه های آن نیست اما من امشب داستان فوتبال ایران که نمونه کوچک آن در تیم پرسپولیس دارد اتفاق می افتد را برایتان تعریف می کنم تا قبل از خواب کمی به خودمان و مردمانی که اطرافمان هستند کمی بیشتر فکر کنیم.کسانی که من حتی اسمشان را هم نمی نویسم تا همه چیز بین خدای من و خدای آنها باشد تا روزی که خدای من به همه آنها نشان دهد سزای خیانت٬ کم فروشی٬ آدم فروشی٬ باند بازی٬ بازی کردن با احساسات هزاران انسان ساده که بیشتر آنها در این مملکت پر از امکانات !!! فقط فوتبال را انتخاب کرده اند چه خواهد بود.
همه ما از سوابق فوتبالی افشین قطبی در دنیای مدرن امروز که مربیان وطنی ما حتی به خودشان زحمت حضور در کلاس های آموزشی داخل کشور را نمی دهند با خبر هستیم و من قصد تکرار آنها را ندارم.فقط چند نفر در کل ایران ۷۰ میلیون نفری هستند که شاید تا حدودی فقط دانش روز فوتبال مدرن را در سطح افشین قطبی بتوانند مورد تحلیل و بررسی قرار دهند.من با احترام به همه مربیان ایرانی باید به این نکته اشاره کنم که این مرد فقط در ۴ دوره جام جهانی در نیمکت های مربیگری حضور داشته و فوتبال ایران با هزار مصیبت توانسته فقط و فقط ۳ دوره در جام جهانی حضور داشته باشد که یک دوره هم با برانکو ایوانکوویچ بود.

به نظر شما افشین قطبی کم تجربه است ؟؟ او اقتدار ندارد ؟؟ یا شاید سوابقش را برایش درست کرده اند و به قول علی دایی که بی شرمانه در برنامه نود گفت بروید و حضورش را برایمان نشان دهید او هم کلاهبرداری زیرک است ؟؟ نه !! اشکال او در این بود که از روز اول حضور در ایران صداقت ذاتی و احساس شرقی خودش را نشان داد و نه منطق و حس غربی خودش را که با زندگی کردن بیش از ۳۰ ساله در آنجا آنها را در قلبش و ذهنش محفوظ نگه داشت تا ما از این که او مثل همه ما هست خوشحال و شادمان او را روی دست هایمان به آسمانها ببریم.او دروغ گفتن را بلد نبود.از لجن زار فوتبال ایران بی خبر بود آدمهای اطرافش را که در چند قدمی او هستند را نشناخت که با خنجر و لبخند در کنارش منتظر فرصت هستند تا ثابت کنند که ایرانی جماعت چشم دیدن موفقیت هم خون و هم جنس خودش را ندارد !!! متاسفانه.

کسانی که همین چند روز پیش در حالی که او با انرژی و لبخند و اراده همیشگی مشغول تمرین دادن تیم بود به رختکن رفتند و دور از چشمانش لب تاپ او را زیر لگد (سم هایشان) های خودشان خورد کردند تا بار دیگر نشان دهند ایرانی جماعت آنقدر می تواند پست و رزل باشد که بدون توجه به احترام و این که با این کار شاید بدترین بی احترامی به او باشد او را ناراحت کنند که البته کردند و او بعد از جند روز گفت شما لب تاپ من را نشکستید دلم را شکستید.
بله دوستان این است نتیجه دلسوزی های مردی که تا نیمه شب بیدار می ماند تا با تجزیه و تحلیل کردن بازی ها٬ تیمش را بهتر از همیشه به میدان بفرستد.این است پاسخ اطمینان ... باید باور کنیم که او برای ما نیست.افشی قطبی برای دیگرانی است که قدر او و دانش فوتبالی او و سپاسگزار رفتار نجیبانه او هستند.برای همه مردم دنیا جز مملکت گل و بلبلش ایران.تاریخ این مملکت نشان داده تا بوده همین گونه بوده و خواهد بود.از امیر کبیر سیاست تا دهداری فوتبال که وقتی به زیر خروارها خاک رفتند فهمیدیم که بودند.برای فوتبال ایران همین مربیان وطنی خوب هستد.همان هایی که با لودگی های همیشگی خودشان یا رفتارهای نا محترمانه خودشان که حتی به حریم خانوادگی بازیکن ها هم وارد می شوند چنان بازیکن ایرانی را بر سر جایشان می نشاند که جرات سر برگرداندن هم نداشته باشد چه برسد به نافرمانی در زمین سبز فوتبال.

تو برای این فوتبال ساخته نشدی افشین٬ تو هزار سال زود آمدی امپراطور ... برو و هزار سال دیگر بیا شاید آنوقت نسل ما ایرانی ها عوض شده باشد و همه مثل خودت باشند و همه جا پر باشد از صداقت و انرژی مثبتی که همیشه تو داری.ایرانیانی که از دیدن موفقیت هموطن خودشان به وجد بیاییند نه مثل الان در سال ۱۳۸۷ از روی کینه و حسادت برای تو در شب های پاییزی٬ زمستانی و حال بهاری در خانه های زعفرانیه نقشه سرنگونی ات را بکشند. آنوقت سربازانی انتخاب خواهی کرد که برایت تا آخرین نفس همانند گلادیاتورها بجنگند تا بمیرند اما امپراطورشان همیشه پایدار بماند نه الان که تو حتی برای حفظ صندلی لرزانت هم یک سرباز واقعی نداری.

این ها می گذرند مرد ... تو در قلب همه ایرانیان فهیم و منصف و پرسپولیسی های عاشق خواهی ماند.من ایمان دارم که تو را روزی دیگر ... سالی دیگر و شاید دهه ای دیگر بار دیگر بر نیمکت سرخ و گرم تیم محبوبم خواهم دید و آنوقت سربازانی خواهی داشت که قدرت را می دانند.بزرگترین آرزویم برای تو این است که با همه این مسائل حتی در این شرایط که قهرمان شدن کمی سخت تر شده پرسپولیس را قهرمان کنی که اگر هم نکنی همه ما می دانیم که چرا نگذاشتند تا با خاطره خوبی از پیشمان بروی به جایی که قدر تو را می دانند و به آنجا تعلق داری.

برایت دعا می کنم مردی که تاریخ پرسپولیس همانند تو را بخود ندیده و نخواهد دید.تا روزی دیگر منتظرت خواهم بود.اما تو فقط به من قول بده که تا هستی محکم و همین طور مصمم باشی تا همیشه تصور تو به من انرژی بدهد.من برایت دعا می می کنم افشین ... راحت بخواب مرد
[External Link Removed for Guests]
تصویر
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

در ايران اين مسائل کاملا طيبعي است.حجازي نيم فصل اول يادتون رفته چه بلايي سرش آوردن... :-o
حيف اون حجازي...
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: tabriz.khiabane shamse tabrizi
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 96 بار
تماس:

پست توسط padshah »

براي نگه داشتن همچين مربياني لياقت ميخواهد

که متاسفانه نشان داده شد ماها نداريم

مردم و طرفداران پرسپوليس خودشون ميدونند جريانهايي در کار هست تا مانع از نتيجه گرفتن قطبي بشند

چون نتيجه گرفتن قطبي کار و کاسبي خيلي ها رو کساد ميکنه

همين مربي که الان دارن ميکوبند اگه تو کشورهاي عربي يا شرق اسيا بود سر تا پاش رو طلا ميگرفتند

ولي ما چي؟

چند تا انسان رذل تو پرسپوليس دارن زير پاش رو خالي ميکنند فقط به خاطر اينکه منافعشون داره به خطر مي افته

همين اقاي دايي که تو برنامه نود قطبي رو هدف توهين ها و حمله هاي خودش قرار داد هنوز خيلي مونده به پاي قطبي برسه

فقط ميتونم بگم متاسف هستم براي فوتبال خودمون که باند بازيها و مافيا بازيها توش فراوان هست

باند باز هايي که توميسلاو ايويچ رو از ايران فراري دادند

همه ميدونند که شکست مقابل تيم رم ايتاليا قبل از جام جهاني 98 فرانسه با نتيجه 7 بر 1 يه سناريوي از پيش تعيين شده بود تا به اين وسيله بتونند ايويچ رو از کار برکنار کنند

تاريخ فوتبال ايران از اين کثافت بازيها و باند بازيها زياد ديده ولي متاسفانه هيچ وقت يه فکر اساسي براش نشده

فقط ايکاش قطبي بتونه دووم بياره

به اميد روزي که فوتبال ايران پاک بشه از شر اين دلال ها و انسانهاي رذل که تنها چيزي که براشون مهم نيست فوتبال ايران هست

:razz:
کد نمایش پرچم کوچک:
تصویر

کد نمایش پرچم و عکس کوچک دکتر:
تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

پست توسط zadora »

بعداز سالها يك مربي باديسيپلين بين المللي اومده به ايران چرا اينقدر حاشيه سازي مي كنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا فوتبال ايران لياقت قطبي را نداره
همون دايي را ميخواد كه نتايج بردش نتيجه ي تلاش كادر فني هست و نتايج باختش تقصير داور :???: :???: :???:
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”