خوب کاری کردی جوون!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 284 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

پست توسط saeed_hz »

یکی هم من سراغ دارم
یکی از دوستام تغییراتی در سیستم روتور موتور الکتریکی داده بود که باعث میشد 20% راندمان موتور بیشتر بشه.
طرحشو بعده ثبت برده بود به بزرگترین شرکت ساخت موتور ایران یعنی موتوژن اقایون اونجا منو من کرده بودند.
بعده یه مدت کوتاه شرکت زیمنس طرحشو خرید با قیمت میلیاردی.
جالب اینجاست که موتوژن تحت لیسانس زیمنس هست.
فردا فکر میکنید چی میشه؟همین طرحو با قیمت 100 برابر میفروشه به ایران.
خاک بر سر مسئولان بی غیرتمون که که به فکر پستو مقامشون و مزایاشون و سفرهای خارجی و ........ هستند.
این مملکت درست بشو نیست.
یه دوستی دارم الان شریف میخونه یه چیزهایی میکه از apply گرفتن دانشجوهای اونجا که ادم دلش کباب میشه.واقعا اگه بهشون بها بدیم مگه میزارند برند؟

از ماست که برماست. :-P :-?
 هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون 
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 »

به نظر من ایده ی فوق العاده ایه ، بعد از خوندن متن شما کلی انرژی گرفتم ، اما یه مشکل به ذهنم رسید و اون هم مسئله « ایده دزدی » هست ! اگر این مورد حل بشه ، عالی میشه ! نه ؟
________

درسته . ولی ما هم اونقدر ساده نمیگیریم . از هر طرحی یک نمای کلی ارائه میشه جزییات برای حفظ قانو کپی رایت پیش خود طراح میمونه اگر اسپانسوری پیدا شد کار ما این خواهد بود که ادرس و یا شماره تلفن طراح روبه اسپانسر بدیم تا خودشون مستقیم لبا هم وارد قرار داد بشن .

مساله دزدی طرح اتفاقه اگر فردی طرحی واقعا ماله خودش باشه و نتیجه داشته باشه و تو اینترنت مطرح کنه بهتر هم هست چون در اینتر نت هر صفحه ای در روز مشخصی ایجاد میشه و اون زمان همون برگ برنده هست که اگر در سایته دیگه ای فردی طرح همون ادم رو ارائه کرد مطمئنا بعد از زمان ارائه اون توسط طراح اصلی خواهد بود و طبق قوانین جهانی با چنین افرادی به عنوان دزد اینترنتی باید برخورد بشه .

حالا یک سوال از مهدی 1944
آقا اگر ما بخواییم چچنین طرحی رو راه بندازیم سیستم مناسب فکر میکنید چیه ؟ :-(
Captain
Captain
محل اقامت: هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !
سپاس‌های ارسالی: 103 بار
سپاس‌های دریافتی: 117 بار

پست توسط osilatoria »

به دوستان توصیه می کنم کتاب "نشت نشا" اثر آقای امیرخانی رو که تحلیلی بسیار زیبا رد مورد فرار مغزهاست رو بخونن . :razz:
 تصویر 
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 284 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

پست توسط saeed_hz »

osilatoria نوشته شده:به دوستان توصیه می کنم کتاب "نشت نشا" اثر آقای امیرخانی رو که تحلیلی بسیار زیبا رد مورد فرار مغزهاست رو بخونن . :razz:

jتو نت واسه دانلود هست؟
 هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون 
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

Mehdi2224,
اين توضيح شما در مورد سيستم مبناي فني نداره، پس ميشه اون رو روي هر سيستم مديريت محتوايي پياده کرد، چون مورد خاصي ننوشتيد که مبناي تصميم گيري باشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 56 بار

پست توسط black bird »

mehdi2224
سلام

فکر خوبي است ولي نياز به پاره اي توضيحات دارد
IFIA يا

the international Federation
of inventors Association

[External Link Removed for Guests]

در بخشي از خود سايتي را دارد [External Link Removed for Guests]
دقيقا همان کاري را انجام مي دهد که شما مد نظر داريد.با رجوع به آن مي توانيد بهتر با اين سيستم آشنا شويد.

ولي مي توان يک سايت با همان ويژيگي ها براي مخترعان و نوآوران ايراني ايجاد کرد که نياز به کار زياد و وجود برخي ويژگي ها است.
مثلا بايد به دو زبان انگليسي و فارسي باشد تا از ساير نقاط جهان بتوانند از آن استفاده کنند.

از نظر من فدراسيون بين المللي مخترعان فقط نام جهاني را همراه خود دارد و عملکرد مطلوبي ندارد.وقتي وارد سايت آن مي شويد اولين چيزي که به چشم شما مي آيد طراحي بسيار ضعيف و ابتدايي سايت است دوم نام کشور مجارستان به عنوان ساپورتر.

لازم به ذکر است نام تعداد بسياري از ايرانيان در اين سيستم ثبت است که طرح هاي خود را معرفي و منتظر اسپانسر هستند.

با آرزوي فردايي بهتر
BLACK BIRD
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 »

در بخشي از خود سايتي را دارد [External Link Removed for Guests]
دقيقا همان کاري را انجام مي دهد که شما مد نظر داريد.با رجوع به آن مي توانيد بهتر با اين سيستم آشنا شويد.

عجب طراحی گندی دارن . واقعا جای تاسفه . حد اقل نمیشینن با فرانت پیجیه قالب درستو حسابی ایجاد کنند :?
تو phpbbیک بخشی بهخ نام مد دیتا بیس هست که میشه از او استفاده کرد . فیلد های زیادی داره کافیه اونها رو پر کنند و ارسال کنند

صد در صد سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی خواهد بود
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 56 بار

پست توسط black bird »

با سلام

يک نام زيبا و به قولي دهان پر کن هم نياز هست.مانند انجمن مخترعان ايران يا ..............

و در صفحه نخست آخرين اخبار مربوط به اختراعات و نوآوري هاي جهاني و ايران قرار مي گيرد

هر چند سايت معرفي شده رنگ و بوي جهاني ندارد و افراد با ديدن آن دوچار افسردگي مي شوند ولي يک پلت فرم مناسب براي کار شما محسوب مي شود که مثلا چه بخش هايي بايد ايجاد شود.

مدير سايت بايد به متن انگليسي طرح هاي ارسال شده نظارت کند و در صورت نياز آنها را ويرايش کند( اين تجربه من از برخي سايت هاي علمي است)

تا زماني که يک مراجعه کننده غير ايراني به آن سر زد به راحتي بتواند مطالب را بخواند و آنها را درک کند چون در اين سايت هدف تنها برقراي تماس با آن سوي آبهاست.

آخر به لطف فن آوري برتر و بي همتاي کارخانه جات ايراني مانند ايران خودرو ديگر نيازي به اين قبيل لوس بازي ها ندارند و اصلا توجهي هم نمي کنند

طراحي سايت خيلي مهم است بايد زيبا و کارآمد باشد چون سايت مربوط به نوآوري نياز به خلاقيت دارد. همين موارد است که در کاربر تاثير مي گذارد تا بگويد فلان سايت خوب است يا نه

مطمئن هستم اين سايت با گذشت زمان به شکوفايي غير قابل انتظاري خواهد رسيد. هم در ميان ايرانيان و هم براي مراجعان غير ايراني

با اميد به يکتا خالق مهربان
BLACK BIRD
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”